29 Mart , 2024, 08:22:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

azra35

Alıntı yapılan: shekerkiz - 04 Ocak , 2009, 16:38:21
ayy yanlışlıkla üstteki azıyı sildim yok canım önemli bişi değil hamile olduğunu bizim konuya yazmadın diye üzüldüm sadece
valla şaşkınlıkla insan nereye yazdığına bile bakmıyo ya değilse hiç üzmek istemezdim

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

kıss şaka yapıyom aşkolsun bilmezmiyim. Seni görünce biraz takılayım şu cici anneye dedim  :opucuk:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

sesedo-98

kızlar dün gece gece arkadaşla konuşurken hamile olabilirm filan dedi ama test almadım daha dedi bende dedim karbonat testini yap hadi diye ilk defa duyuyormuş neyse ben de o da yaptık  :ehi: :ehi: sonuçççç

ne ben ne o ne de  :cildir: :cildir: :cildir: musluk hamile :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dedim ki kendine kızz bu karbonatlar acaba sahte mi :D hem paketi kendi yeni açmışş dahaa ama kabarma köpürme olmadıı

pinar79

meyliş harbiden de bu karbonat olay oldu ya.bu site haricinde de kendi arkadaşlarımdan karbonatla ilgili neler neler konuşuluyor.geçen pasta tarifi veriyoruz karbonat deyince aklımıza neler geliyor.ah büyükannem yoksa beni yedi mi? karbonat falan deyip  :)

**yeliz**

Alıntı yapılan: pinar79 - 07 Ocak , 2009, 20:24:13
meyliş harbiden de bu karbonat olay oldu ya.bu site haricinde de kendi arkadaşlarımdan karbonatla ilgili neler neler konuşuluyor.geçen pasta tarifi veriyoruz karbonat deyince aklımıza neler geliyor.ah büyükannem yoksa beni yedi mi? karbonat falan deyip  :)
merhaba bn anlamadım gebelik testi karbodata mı  kaldı işniniz yoksa sabahı bekleyn doğru eczaneye daha güvenilir allah hepinizi görüyo emin olun

sesedo-98

Alıntı yapılan: **yeliz** - 07 Ocak , 2009, 20:30:28
merhaba bn anlamadım gebelik testi karbodata mı  kaldı işniniz yoksa sabahı bekleyn doğru eczaneye daha güvenilir allah hepinizi görüyo emin olun
canım test al al al ona verdiğim parayla kendime blendır alırım dedi arkadaşım insan bi sure artık test almaktan sıkılıyor eger bu yöntem tutsaydı neden olamsın canım teste para verecegine evde kimseye çaktırmadan yap :D biz işin şakasındayız karbonattan medet ummuyoruz da eskiler böle yapıyormuş acep dogru mu dedik sonuç olmadı :D

sesedo-98

yesin seni büyükannen  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  eheheheheh  canım acep o zamanki karbonatlar daha mı etkiliydi  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: sonuç ben hamile değilim diyor  :k06: :k06: :k06: bu şişlik de canım 9 aydır ayıptır sölemesi gaz çıkaramıyorum daaaaaa ondannnnnnnnnnn   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Alıntı yapılan: meyliş - 07 Ocak , 2009, 23:43:44

yesin seni büyükannen  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  eheheheheh  canım acep o zamanki karbonatlar daha mı etkiliydi  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: sonuç ben hamile değilim diyor  :k06: :k06: :k06: bu şişlik de canım 9 aydır ayıptır sölemesi gaz çıkaramıyorum daaaaaa ondannnnnnnnnnn   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kıss delisin sen yaa hiç güleceğim yoktu gece vakti  :ehi:   :ehi:  :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:

pinar79

harbiden yemiş beni büyükannem kızlar baksana bu sayfayı yazalı hani oldu eee kimsecikler de de tutmadı bu karbonat efsanesi :) ama hani olabilirde yoksa şimdiki karbonatlardamı ÇİN MALI?

Alıntı yapılan: pinar79 - 08 Ocak , 2009, 07:30:50
harbiden yemiş beni büyükannem kızlar baksana bu sayfayı yazalı hani oldu eee kimsecikler de de tutmadı bu karbonat efsanesi :) ama hani olabilirde yoksa şimdiki karbonatlardamı ÇİN MALI?

:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

ben herşeyi beklerim bu çinlilerden valla.

..BahaR●●

hamile kimse denemedimi yaff harbi komedi  :ehi:

denediler cnm ama onlarda bişi çıkmıyo baraj gölleri hamiş.  :ehi:  :ehi:  :ehi:

sena

karbonat haaaa  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

ilahi kızlar hiç güleceğim yoktu valla  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

sesedo-98

kızlar bu konu fıkralar bölmüne taşınmalı sanırımmmm baksana her okuyan çatlıyor gulmektenn yılın fıkrası ilan ediyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

canımmm ben de şüphelenmeye başladımmm :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: bu karbonatlar çin malıı bencedeeeeeeeeeee....

ya yapıp da tutan yok mu hamişler denesenize ...

destina

meylişcim azraya özelinden mesaj at o denesin bari.
anne olmak istiyorum