Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

IYIYIM CANIM SEN NASILSINNN YENISIN SANIRSAM ANLATSANA KENDINI BEN 20 YASINDSAYIMM 21 AYLIK EWLIYIM ILK GUNDEN BERI HAMIS OLMAK ISTIYORUM AMA OLMUYO  :y25: :y25:HIC  :y25:I PROBLEM YOKKK DR GITTIK TESTLERIMIZI YAPTIRDIK 2 AYDIR YUMURTA TAKIBIM OLUYO BU AY DA OLMADI YARIN DR GITCEM ASILAMAYI ONERCEM BAKALIM NE DICEKK :suclu: :suclu: :suclu:

:love9: :love7: :love9:

KATYUSA

yarın çok önemli bizim için zoaman ayşeim yaaaaa inş iyi haberlerle dönerizz evimizeeeee

мiŁenα.

INS BEBEM BAKALIMMM :binkybaby: :binkybaby:

SEN INS HAMISSINDIR INS BIZDE EN YAKIN ZAMANDA HAMIS OLURUZ SITEYE GUZEL HABERLER VERIRIZZ SAYFAMISA SENLIK GELIRR :hello2: :hello2:

KATYUSA

inş ayşem yaaaa jale nerdesinnnnn

мiŁenα.

ya arkıııyle konustumda hamıs gormus ruyasında benıı  :y25: :y25: :y25:

KATYUSA

rüyada hamiş görülmesi çok iyidir bebem öyle derlerrrrr hadi hayırlsııs canımmmm

мiŁenα.

hee ewewt ole derler de bılmem :dontknow: :dontknow:

KATYUSA

bana diyon ama sen bendend ekaramsarsın bebem yaaa karamsar olma olacak birgün senindeee yapma böyle bebem yaaaaa

мiŁenα.

aynene ama bakalımm be n evhamlıyımmmm :violent1: :violent1: :violent1:

KATYUSA

bırak evhamı falan canım yaaaa

мiŁenα.

yaa saldı yarın dr gıdım daha ıyı olcam ınsss :k06:

KATYUSA

inş canım güzel haberlerle gelirsin canımmmm

jale_t.dag

kızlar kusura bakmayın bağlantım koptu 2 saattir o nu bekliyorum. Evet yeni üye sayılırım bende 22 yaşındayım 1 yıllık evliyim. Bebeğim yok malesef. Yeni karar verdik bizde. Tanıştığıma da çok memnun oldum. Eşim gececi olduğu için bende onu bekliyorum sabaha kadar netteyim ve gündüz de uyuyorum :D tekrar tnıştığıma çok memnunum İnşallah çiğdem yarın hayırlı haberlerini bekliyoruz. :D

мiŁenα.

saol canım bende tanıstıgıma memnun olduım ıns hayırlı haberlerımızı alır hepberaber sewınırızzz :-*

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

jale_t.dag

Ayşecim sen doktora çıktın mı yumurtalıklarında falan bi sorun yoktur umarım. Hamile kalmama sebebini neye yorumluyolar. En önemli faktör hamile kalabilmek için moralmiş. Hiç düşünmeyecekmişiz kalıp kalmayacağımızı. Moral %85 etkili. Allahtan dilerimki hepimiz bebişlerimize kavuşuruz. Onları göbişlerimizde taşırız :D