Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

jale_t.dag

Evet cnm karacı yaş kaç bu arada valla hayırlı güzel bi yer olur inşallah. Allah gönlünüze göre versin. Başka çocuğun varmı ilk mi olacak

KATYUSA

hamişsem bu ilk olucak cnm 28 yaşındayımm bankacıyım bende 15 aylık evliyim 2 aydır korunmuyom sen anlat birazda branşı nee eşinin benimkisi hava savunma

jale_t.dag

bende 22 yaşındayım 1 yıl olcacak evleneli. Benim eşim jandarma ast. sby. karakolcu :d Hamile falan değilim. Allah kısmet ederse bizde yeni karar verdik. Bakalım artık hayırlısı herşeyin.

KATYUSA

denemee yaptınmı bu ay ypksa hiç başlamadınmıı başldıysan regilin falan ne zaman benim eşimde hava savunmacı üsteğmenn oda 28 yşındaaa kayınvalidemelrde annemelr gibi ankk sen karbonat testi diye birşey duydunmu canım yaaaa ben 13 gün önce duymuştum meraktan denedim hiç birşey olmamıştıı dün yaptınn foşurdadı beyazlaştı bardağın üstü tabibunla kriter değil ama eskielr bunlarla analrmışş bence vardır bir bildikelriii

jale_t.dag

Ya tabikide vardır. Önceden testmi varmış doktormu? Biz nasıl şimdi test yöntemi ile yapıyorssak onlarda karbonat yöntemiyle yapıyormuşlar :D  Duymuştum cnm foşurdadığı zaman vardır derlermiş ama sen yinede fazla güvenme idrar testleri bile hatalı çıkıyo ki ona ne kalmış. en güzeli kan testi. Bizde yeni karar verdik işte bu ay normalde 11 inde regl olmam gerekirdi ama olmadım tam 19 gün geçti. Çok büyük umut vardı içimde olurum diye. Daha ssonra test yaptım iki tane beyaz çizgi çıktı ve 10 dakika sonra falan testteki çizginin biri çok hafif kırmızılaştı amadiğerinin de yeri belli oldu. Fakat ben sabahına regl oldum. benimde göğüslerim şişmişti çok ağrım vardı göğüslerimde. Belime ve kasıklarıma sancılar giriyodu saniyelik. Mide bulantım bile vardı ama regl olunca yıkıldım. Burda kan testi yaptırma imkanım olssaydı gidecektim ama malesef yok. Mahrumiyet bölgesindeyiz. Oyüzden derim hemen bi sağlık ocağına gidip bi kan testi yaptır çünkü sonunda insan hayal kırıklığına  uğruyor. Oyüzden olacak her belirti psikolojik olabilir ve üzülmeni istemem ama inşallah vardır. :D

KATYUSA

ben kendimi kötüsüne baştan alıştımıştımm hepbu ay hamiş değilim dedim kızlarada beni,m regilim hiç geçmez hem gününde gelir 4 ay önceki reigllerime bile baktım hepsi gününde gelmiş ama hveslenmek istemşyırummm benim aşırı belirtim yok zatennn belkide ğşğttğm ondan geçmiştirrrr yarın kan yaptırıcam ona görrer değilseemmm nedne olmadım onu araştırıcammm canım herşeyin hayırlsısı bakalımmm

jale_t.dag

canım adetin geciktiysede çalıştığın için stresten olabilir. Her zaman aynı olmuyor çünkü insanın morali bozuk olunca stres yapınca yada hava değşiminden kaynaklanabiliyoda gecikmesi. İnşallah bebiş vardır da ondan geçmiştir senin :D

KATYUSA

inş bakalım yarın kan yaptırınca görücemm asında kanda nekadar güvenilir vgilmşyom bir arkadaşım regili geçince kan yaptımıştı hamiş olmadığı çıktı sonra 10 gün daha bekledi dr gitti ulutrasyonda hamiş olduğu çıktııı iyice kafası karışıyoo artıkkkk

jale_t.dag

O demekki  reglsinden az bi zaman çnce kalmıştır yada değerleri normal değildir. Çünkü kanda yanılma imkanı yok. Çok yeni olanların bile çıkıyor. Belkide arkadaşının değerleri düşüktür cnm. Sen yinede her ihtimale karşı yaptır bence :D

мiŁenα.

mrb canım nasılsınnn :k06: :k06: :k06: :k06:

slm jale  :flowers:

:love9: :love7: :love9:

KATYUSA

yarın gidicemm yabi bu gece hastalanmazsam gidicemmmm yarın öğledne sonra belli oalcak ak koyun kara koyun bakalımherşeyin hayırlsısı ayşemmm bebeğimmmmm nasılsınn canımmmm

jale_t.dag

Cnm inşallah regl olmazsında test yaptırırsın hayırşı haberlerini bekliyoruz :D

мiŁenα.

IYIYIM BEBEGIMM SE NASILLSINNNN :hieyt: :hieyt:

:love9: :love7: :love9:

jale_t.dag

merhaba ayşe  :flowers:
Nasılsınız ? :D

KATYUSA

inş canım yaaa inş iyi bir haber veririmde moralimiz yerine gelirrrrrrrrrrrr