29 Mart , 2024, 02:45:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: bebeğim_38 - 16 Şubat , 2009, 14:13:10
slm arkadaşlar karbonatı yaptım ama hiç bişey olmadı ben hamileyim inanmayın bnce köpürenlerinki belki yediklerinden dolayı olabilir.gidin eczaneden 2 buçuğa test alın daha iyi bebeğinizden önemlimi para  ??? :aferin:

tabii ki önemli değil biz deniyoruz sadece
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

zelis

zaten kesin sonuc vermeyecegini bile bile yapiyoruz canim ya maksat girgir olsun :)
yoksa gercekten suphemiz olsa katbonata mi kaldik yeterki pozitif ciksin bi duzine test aliriz :ehi:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: zelis - 17 Şubat , 2009, 15:43:48
zaten kesin sonuc vermeyecegini bile bile yapiyoruz canim ya maksat girgir olsun :)
yoksa gercekten suphemiz olsa katbonata mi kaldik yeterki pozitif ciksin bi duzine test aliriz :ehi:

bir düzine dedinde aklıma geldi kociş bundan sonra özel günlerde bana koliyle gebelik testi alcakmış :k06: nasıl olsa sürekli alıyon bari git gel yorukma hayatım ben toptan aliim diyo :ehi: :ehi:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

KATYUSA

kızlar az önce karbonat testi yaptım foşurdadı baloncuklar çıktıı bardak beyaz köpük oldu üzeri sizcee bu test doğrumu bu konu hakkında bilen varsa yardımcı  olsun lütfennn

pringles

merhaba.karbonat testi tamamen uydurma bişeydir.sanırım idrarının üzerine karbonat atttın.kabarmasından hamile olduğun sonucuna vardın.ama karbonatı idrara attığında kabarıyo olması yediğin şeylerle alakalı. idrarındaki asit değeri nekadar yükselirse karbonat o kadar fokurdar canım.öyle bi şüphen varsa kan testi yaptır istersen :icon_thumright:

KATYUSA

slm canımm ben çiğdem en son 1 de yemek yedim canım 7 de yaptım 2 sat çişimi tuttum  10 gün önce yağtığımda hiç değişiklikj olmamıştıı kola falan içmem geneldee ama olabilir yediklerimdende ama 7 de yapıcca köpürdü kabarcıkalr çıktı foşurdadı dün en kötü bıugün regil olmam gerekiyorduu birde nben 1 nisanda regil oldum 27 günde 1 oluyorum 15 inde açık pembe kanamam olmuştu 4 damla falan peçeteyle sildim geçti 16 sında dr gittiğimde yumnurtalarının hepsi çatlamışş ondandır dedii döllenmeden dolayıda olmuş oalbilir dedi aklımı karıştırdıı yanii birde 7 gün önce 4 kere test yapmıştım silik çıktı 2 . çizgi ama 2 gün önce gece yatwrerken test yaptım birşey çıkmadıı kafam iyice karıltıı cumaya kadar gelemzse dr gidicem yada kan testi yaptırıcam canım bu ay bütün anormallikelr beni bulduuu canım yaaaa

jale_t.dag

Katsuya allah hakkında hayırlısını kısmet eder inşallah. Osaate kaddar asit falan kalmaz midede karbonat testi hiç yapmadım ama hamile isen fokurdadığını duydum. Benimde reglm 19 gün geçti ve test yaptı iki beyaz çizgi çıktı ondan sonrada ilk çizgi çok hafif kızardı ve diğerinin yeride belliydi. Ama malesef ertesi gün regl oldum :( İnşallah sen hamişsindirde hayırlı haberlerini duyarız. Az Pembe bi kanama da üzerine adet görme olabilir. ozamanda 4-5 damla gelebilyiomuş. Hayırlısı olur inşallah allah gönlüne göre versin

jale_t.dag

bu arada ben jale. Memnun oldum. Bence doktora falan gitme ilk önce hastaneye gidip bi test yaptır kan testi ama. En azından için rahat eder :D

кคг๔єlєภ ♥ ♥

kuzumne ortalıgı aya kaldırıyon kuzumsen hamısınnnnnnnnn :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :opucuk:

zelis

slm kizlar
katyusa bencede hamissin gibi geliyor , hadi bakalim hayirlisi canim , cumayi bekleme haman git bi kan testi yaptir eger imkanin varsa

KATYUSA

jalecim memnun oldum bende çiğdem tekirdağlımısın sen bende tekirdağta oturuyorumdaaa merak ettim beni,m açık pembe kanamama yumurta çatladığı içindi yani regil olacağım gün kanamam olamdıı 3 gün geçti hala olmadımm bende gecikme olmza hiçç artık hayırlısıs kızlarrr zelişçim nbr canım inş seninde gecikir cnmm ve haöm,işsindirrrr inşşş

jale_t.dag

evet çiğdem tekirdağlıyım . İlçesinden ama malesef şu anda orda değilim. Eşimin görevi nedeniyle bingöldeyim. Memleketimden bebiş haberi alırım bakarsın. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin. Ama içime hamişsin gibi doğuyo inşallah öyledir de. Memnun oldum çiğdem. Hasret kaldım valla memleketime ordan birileri ile tanışmak bile çok güzel :D

KATYUSA

hangi ilçedsin ben malkaradayım eşiminb görevi dolayısıyla burdayızzz eşim subay benimm ben edirneliiym ama ailem ankarada

jale_t.dag

Ben hayrabolu ilçesindenim yakın yani malkaraya çok geliyordum işim dolayısıyla Özel İdare Müdürlüğü var bende hayraboluda çalışıyordum çok geldim malkaraya küçük ama şirin bi yer :D benim eşimde subay bizde 1 yıl olcak geleli buraya :D

KATYUSA

karacımı seninkideee benimki karacı bizde seneye doğuya gidicezzz kars yada mardinnn e gidicez bizzzz ay çok iyi yaaaaaa