28 Mart , 2024, 12:54:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

myhope

V alla doğruluğunu test etmiş olursun.E biliyosun bunu okuyan kızlar önce hamilelere denemeleri için ricada buluncak yarın.

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 05 Şubat , 2009, 23:41:35
kızlar size başka bir yöntemden bahsedimmi aklıma geldi şimdi.gerçekliği hakkında bir fikrim yok.eşimin teyzesi anlatmıştı eskiden testmi vardı hamile olduğumuzu böle anlıyorduk dedi.sadete gelim kkuru bir yere çamaşır suyu döküp oraya idrar yapıyorlarmış .tabi bu zamanda onu plastik bir bardakla yapabiliriz :ehi: neyse işte köpürürse hamile olduklarını anlarlarmış.valla teyze çok emindi ama bilemem :dontknow:

Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 05 Şubat , 2009, 23:55:19
ben denedim 2 kez ikisindede hamile değildim.ama birinde köpürdü. :ehi:denesemmi acaba  :suclu:

şimdide çamaşır suyumu çıktı kızz  :ehi: :ehi: dene bacım dene yarın öbür hamişlerede denetiriz.  :ehi: :ehi:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

Alıntı yapılan: myhope - 06 Şubat , 2009, 00:12:44
V alla doğruluğunu test etmiş olursun.E biliyosun bunu okuyan kızlar önce hamilelere denemeleri için ricada buluncak yarın.

gerçi benden önce sen yazmışın ama bende yaziim de çoğalıp yaptırım gücümüzü arttıralım dimi ama :ehi: :ehi:

myhope

Sorma valla nazlı hamişlerimizden çok azı karbonatı denemişti.E biz de malum meraklı kalabalık. :love3: :love3: :love3: :love3:

Alıntı yapılan: myhope - 06 Şubat , 2009, 01:23:08
Sorma valla nazlı hamişlerimizden çok azı karbonatı denemişti.E biz de malum meraklı kalabalık. :love3: :love3: :love3: :love3:

kıss biz hamiş olunca bunların hepsini tek tek yapıp deneyelim sonuçlarıda yazalım buraya faydalansın bizden sonrakiler

myhope

Bence de.Zaten bi hamiş olayım ne yaptım, nasıl hissettim, hamiş olduğumu nasıl anladım,belirtilerim nelerdi,yaptığım testler nasıldı.......Yazcam hepsini.Onun için geçen ay çok dinledim kendimi varsa bi belirti kaçırmayayım diye de tutturamadım işte.Bu ay da gözlem yapacağım yine.Tutturursam tüm forum ahalisini ve hamiş adaylarını bilgilendirmek için. :toothy10:

Alıntı yapılan: myhope - 06 Şubat , 2009, 01:37:57
Bence de.Zaten bi hamiş olayım ne yaptım, nasıl hissettim, hamiş olduğumu nasıl anladım,belirtilerim nelerdi,yaptığım testler nasıldı.......Yazcam hepsini.Onun için geçen ay çok dinledim kendimi varsa bi belirti kaçırmayayım diye de tutturamadım işte.Bu ay da gözlem yapacağım yine.Tutturursam tüm forum ahalisini ve hamiş adaylarını bilgilendirmek için. :toothy10:

kız hiç güleceğim yoktu gece gece güldürdün yine beni.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: valla bende nerdeyse kameraya çekicem dakika dakika  :ehi: :ehi: neyse cnm ben kaçıyorum artık sabah iş var biliyosun iyi geceler tatlım yarın görüşürüz.  :opucuk:

myhope

Görüşürüz canım.Allah rahatlık versin.

melek_pelin

kızlar tesadüf mi bilmiyorum ama geçen hafta yaptığımda benim karbonat köpürmüştü şimdi de testte silik çizgi çıktı galiba büyük ihtimal hamileyim  :love7: :love7: :love7: :love7:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: shekerkiz - 06 Şubat , 2009, 01:28:43
Alıntı yapılan: myhope - 06 Şubat , 2009, 01:23:08

kıss biz hamiş olunca bunların hepsini tek tek yapıp deneyelim sonuçlarıda yazalım buraya faydalansın bizden sonrakiler

kızlar aşkolsun siz istersinizde ben yapmazmıyım.biraz  gecikmeli oldu ama idare edin işte hamişiz saatimiz saatimize uymuyor.neyse konuya geçelim

çamaşır suyunu yaptım.yani hiç köpürmedi diyemem ama öle çokta köpürmedi.yanii deterjan la köpürür gibi olmasını bekliyorum heralde :toothy10: karbonatla kıyaslarsak köpürdü kızlar deneyin bakim sizde olucakmı

myhope

Denerim canımcım.Dur yarın bi başlayalım da çalışmalara muhtemel adet tarihime yakın ikisini de deniycem inşallah...

çikolatalı

kızlar benimde reglime 3 gün var karbonat testi yaptım köpürdü ya daha önce denememiştim ne yapmalıyım şimdi gerçek test yapmaya cesaretim yok

Zeynep_Sena

karbonat testini deneyen yeni hamile arkadaslarimiz varmi kabartma tozuda olurmu bende karbonat yokta:)

bebeğim_38

slm arkadaşlar karbonatı yaptım ama hiç bişey olmadı ben hamileyim inanmayın bnce köpürenlerinki belki yediklerinden dolayı olabilir.gidin eczaneden 2 buçuğa test alın daha iyi bebeğinizden önemlimi para  ??? :aferin:

askmelegım

arkadaslar ben denedım kopurdu