28 Mart , 2024, 15:42:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kaçıncı haftada öğrenırım

Başlatan niles1983, 03 Ocak , 2013, 19:01:34

« önceki - sonraki »

niles1983

kızlar bugun 11+0 olduk haftaya 2 li tarama olcak

haftaya gittiğimizde cinsiyetini söylermi

siz kaç haftalıkken öğrendiniz  :opucuk: :nazar: :binkybaby: :aferin: :love9:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

muhribe

Cok dusuk.bir ihtimal canim
doktorlar erken gorseler de emin olmadan soylemiyor
Bana oglum olacagini 17, haftada soylemisti

niles1983

yaaa :'( çok geç yaa  :hungry: sabırsızım ben :)
gerci sağlıklı olsunda kız erkek farketmez ama insan merak edıyo işte  :binkybaby:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

Balböceği

5 aylıkta ben ögrendıgım de  :ehi:

Ama bak sana erkek diyorum  :muzz:

Hem daha çok erken  :k06:

öykükıvanç

canım öğrenmen mümkün değil ben bu haftasonu yaptırdım ikili testi cinsiyetini ancak 16. haftadan sonra görebiliriz dedi doktor. bir de erken görselerde söylemiyorlar cidden. yanılma payı yüksek oluyor bu haftalarda. ben ikili testte dikkatlice baktım ama sıpanın bacakları öyle kapalı duruyordu ki görmedim hiçbirşey :-) bence beklemesi de güzel acele etme. o da ayrı bir heyecan. hem bak ne güzel hamileyiz haline şükret gerisini boşver. ben hep diğer arkadaşlarımı düşünüyorum Rabbim onlarada verir inşallah. biz bebeğimizin büyümesini beklerken onlar olmasını bekliyor çok üzülüyorum buradaki arkadaşlarıma. oluruna bırak bu yüzden zaman geçmeye mahkum herşey sırasıyla olacak ve bir bakacaksın kucağında meleğin bir bakacaksın büyümüş okula gidiyor. Allah olmayan herkese nasip eder inşallah AMİN....

ZAHİR

canım 12. haftada bana erkek dedi :)) 15. haftada gittiğimizde kız dedi bende önce erkek demiştinz dedim olabilir dedi sanırım kızım da benm gibi iri kemikli olcak.. 16. haftada başka bi dr  a gittim o da kız dedi 20. haftada kesinleşti kız olduğu :))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

muhribe

işte bu yanılgıdan dolayı erken söylemek istemiyor doktorlar  :icon_thumright:

ZAHİR

ewt yaa tahmnlerini hiç sölemesinler daha iyii :))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

Balböceği

Bence de  :ehi: benimki %90 kız demişti  :ehi: :ehi:

ayy

benim yegenimde dr abimin arkadasıyıdı 9 ay boyunca erkek dedi şaka yapmış bize her ay  :k06: :k06: :k06: :k06:kızımız olduu ..
çocuk hep erkek atletlrı donları cicicleri giydi
ve mavi beşikte yatmıştı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

şimdi o sıpa 14 yaşındaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

nazlıyarim

canım bende bilmemki ama erkekler 12 haftada ortaya çıkıyor erkekim diye :) ama ben hamile kalırsam inşallah cinsiyetini öğrenmek istemiyorum başka bi topiktede bu konu olmuştu sanki ben gene aynı şeyi söylemiştim sanırım  :icon_scratch: süpriz olsun ya kucağıma alınca oğlum yada kızım diye seveyim oyy anasının gülüsü hadi gel artık...
BENİM HALA UMUDUM VAR...