28 Mart , 2024, 17:38:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

böyle olan varmı

Başlatan sudenaz85, 03 Ocak , 2013, 13:31:09

« önceki - sonraki »

sudenaz85

kızlar dün kendi dr.um haricinde bi dr.a daha görüneyim dedim kendi dr.um haftaya çağırdı ben dayanamadım dün gittim ulrtasonda gebelik var daha 5hafta yeni bitmiş dedi netten hesaplıyorum 7 ye girdi görünüyo kalp atışını sordum daha çok küçük dedi 2 hafta sonra gel dedi ben anlamadım bu işten ve korkuyorum 20 kasımdan hesaplayınca 6 haftalık yani duyulması gerek sizlerin kaçıncı haftanızda duyuldu?

ayy

kuzum sakin ol kafan karışmış senin :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bende iki gebelik gecirdim ama yıllar önceydi kaçıncı haftada attı hatırlamıyorum bile  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ama bence sıkıntı etme senin hesaplamanla dr un hesaplaması çıkmayabiliyor.sen yanlış hesaplıyor olabilirsin ya da drun ultrason makinasında vardır bişey. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

asya81

Canim alttan muayenede 5 haftalık,en duyulur ama karından 6-7 haftalarda.kafana takma zaten ölçümlerde filan net çıkar haftasi

iklima

Keşke gitmeseydin o doktora boşyere kafan karışmış telaş yapmısşn tatlım bence şimdi hiç bişey düşünme kendi doktorunla górüşürsn günü geldgnde.zaten o tarihi verdiyse bi bildg vardır
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

sudenaz85

evet keşke gitmeseydim birde devlet hastanesiydi çok kötü allah oraya gidene sabır versin ya çok kötü sabah 9da gittim 3te eve geldim. kan ve idrar tahlili yaptılar değerler iyi dedi 10 gün daha bekliycem bu sefer acele etmiycem inş. duyarız kalp atışını  :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

kuzum devlet hastanelerinin çogunun makinasında iş yok :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
stres yapma beklemek istemiyorsan dr un dediği zamanı bekleme git için rahat etsin.başka druna gidip kafanı bulandırma hem :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

sudenaz panik olacak bi durum yok canım

ben de 6 haftalık hamileyken öğrenmiştim. 8. haftamda duyduk kalp atışlarını.

her ultrasonda değişik çıkar haftası,bebeğin boyutları.

o nedenle sen son adet tarihini baz almalısın ve bir doktordan devam etmelisin

mehtap0753

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 03 Ocak , 2013, 13:48:58
evet keşke gitmeseydim birde devlet hastanesiydi çok kötü allah oraya gidene sabır versin ya çok kötü sabah 9da gittim 3te eve geldim. kan ve idrar tahlili yaptılar değerler iyi dedi 10 gün daha bekliycem bu sefer acele etmiycem inş. duyarız kalp atışını  :amin: :amin: :amin: :amin:

cnm sakın stres yapma arkadaşım başka bir dr a git bencede :opucuk:

özlem0609

Canim keske gitmeseydin.ama panik yok.bizde 6.haftada alttan muayenede kalp atışı ni gorduk.8.haftada ustten duyabikdik atisin sesini.drlar ultrasondaki bebegin boyutuna gore hesapliyo senin haftani.adet tarihine gore deil.benim ultrasondaki haftamla adet haftam uymustu mesela.sen stres yapma kendine.kotu bisey yok yani canim

niles1983

hiç kafanı takma canım benımde taa 7 haftalıkken alttan gorduk bebegı 8. haftada kalp atıslarını duyduk :) şimdi 11 haftalık olduk kıpır kıpır miniğim  :binkybaby:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

ayy

Alıntı yapılan: niles1983 - 03 Ocak , 2013, 18:57:29
hiç kafanı takma canım benımde taa 7 haftalıkken alttan gorduk bebegı 8. haftada kalp atıslarını duyduk :) şimdi 11 haftalık olduk kıpır kıpır miniğim  :binkybaby:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah annesi kuzuna :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sudenaz85

inş. öyledir arkadaşlar :amin: :amin: :amin: :amin: çok nette gezinmek ii değil galiba bir sürü yazılar okuyorum kafam çok karışıyor acele etmemek gerekir sanırım inş. bebeği görüp kalp atışlarını duyarız :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: