tüp bebek fiyatlarını bilen arkadaşlar yardıma ihtiyacım var

Başlatan hayriye60, 27 Temmuz , 2012, 11:48:48

« önceki - sonraki »

hayriye60

arkadaşlar 1 yada 2 ay sonra ankarada tüp bebek merkezinde tedaviye başlayacağım
pazaretsi doktorla görüşeceğiz.yanlız eşim çok pahalıymış dedi o yüzden kararsız biraz.ssk fiyatları karşılamıyomu.ben yarısını karşılıyor diye duymuştum ama burdaki arkadaşlardan.lütfen yardım edin ne olurrrrrr

suzannn

canım ssk karşılıyor ama ilk önce rapor veriyor bunun içinde 3 yıllık evlilik şart

siz ne kadarlık evlisiniz

hayriye60

3 ay sonra 3 yıl olacak ssk heprini karşılamaz ama değilmi.

suzannn

TAMAMINI KARŞILAMIYOR İLK ÖNCE 2 AŞILAMA YAPIYOR EĞER TUTMAZSA RAPOR VERİYOR BİZİMDE 5 YIL DOLDU GİDECEĞİZ EYLÜLDEN SONRA HAYIRLISI

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 28 Temmuz , 2012, 10:53:10
TAMAMINI KARŞILAMIYOR İLK ÖNCE 2 AŞILAMA YAPIYOR EĞER TUTMAZSA RAPOR VERİYOR BİZİMDE 5 YIL DOLDU GİDECEĞİZ EYLÜLDEN SONRA HAYIRLISI

suzancım rapor vermeleri için  aşılamaları devlette yaptırmakmı gerekiyor? bizde artık tüp bebek düşünüyoruz umudum kalmadı  :y25:

suzannn

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 28 Temmuz , 2012, 12:24:19
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 28 Temmuz , 2012, 10:53:10

suzancım rapor vermeleri için  aşılamaları devlette yaptırmakmı gerekiyor? bizde artık tüp bebek düşünüyoruz umudum kalmadı  :y25:
EVET CANIM ÖYLE GEREKİYORMUŞ BEN DİREKT ÜNİVERSİTEYİ ARADIM ANLATTIM DURUMU TÜP BEBEK BÖLÜMÜNE GELMENİZ GEREKİYOR DEDİ ARTIK ORDA NASIL BİR YOL İZLENECEK BİLMİYORUM AMA GİRDİK BİR YOLA HAYIR OLSUN

BENCEDE ARTIK BİRŞEYLERİ BAŞLATMAK LAZIM SİZİNDE 5 SENEYİ GEÇİYORDUR YAVAŞ YAVAŞ AŞILAMAYLA BAŞLA
RABBİM NASİP ETSİN İNŞALLAH