28 Mart , 2024, 13:47:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

memu kalınan tüp bebek merkezleri isimleri?

Başlatan ecem146, 06 Temmuz , 2012, 19:28:42

« önceki - sonraki »

ecem146

merabalar ben tatile gitcem gitmişkende tüp bebek merkezi araştırmak istiyorum türkiyenin heryerinde olur farketmez memnun kaldığınız tüp bebek merkezlerini yazarsanız sevinirim

ayy

canım inşallah tedaviye gerek kalamadan meleğin gelir....benim arkadasımın eşinde hiç sperm yoktu amaliyatla buldular ikinci denemesinde hamiş kaldı şimdi 4 aylık dünyalar tatlısı bir kızı bir oğlu var...ADANA BAŞKENTTE yaptırdı ve memnunda kalmıştı....sende meleklerine kavusursun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

sukeyna

Kesinlikle istanbul memorial hastanesi,ben çok memnun kaldım ve su an hamileye;)

nescafe

valla ben de adana'da turan çetin'i tavsiye edebilirim. allah'ın bileceği iş tabiki ama daha önce 2 yerde deneyen bi tanıdığım 3. denemesinde turan çetin'de tüp bebekle hamile kaldı ve ikizleri var şimdi iki yaşında.rabbim yar ve yardımcın olsun canım.

:Dminikeller :D

ben medical park göztepede yaptıdım çok memnun kaldım eger tutmasaydı yıne memnundum cunku cok ilgililer hele bi hemsirelerı var cok tatlı dilliler senin durumunun nekadar özel oldugunun farkındalar tavsiye ederim :occasion5: :occasion5:

ecem146

nescafe acaba sizdeki sorun ne benim 4 denemem olacakta sperm düşüklüğü var ama sacede 1 defa gebelik yaşadım oda olamadı zaten oyüzden ii bi yer olsun istiyom

nisan rüzgar

canım ben bursa A.R.T MERKEZİNDE TÜPE BASLADIM HAYIRLISIYLA DÜN TOPLANDI YUMURTALARIM cevremdeki herkez bu merkesi söyledi bana osman develioğlu doktorun ismi kendi merkezi VE BİÇOK TANIGIGM HAMİLE KALMIŞ TÜP BEBEKLE BU DOKTORLA BENDE ÇOK BEGENDİM HERSEY ÇOK GÜZEL GECTİİ TOPLAMAYA KADAR İNŞŞ SONUMUZDA GÜZEL OLURR Bİ ARASTIR DEİRM OSMAN DEVELİOĞLU DİYEE

ecem146

çok teşekkür ederim canım bakıcam sonucu paylaşırsan çok sevinirim.umarım hayırlısıyla olurda mutlu olursun

ecem146

canım hangi başkent hastenesinde yaptırmış baktımda üç tane başkent hastanesi varmış yardımcı olursan sevinirim

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ecem146 - 14 Temmuz , 2012, 11:14:15
canım hangi başkent hastenesinde yaptırmış baktımda üç tane başkent hastanesi varmış yardımcı olursan sevinirim
canım bursadayım ben bursa a.r.t bnm gittigim yer kadın saglığı ve yardım cı üreme merkezii ...sonucumu inşş pozitif diye paylaşmak nasip olsun  :amin: