28 Mart , 2024, 19:05:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

evlat edinme hakkındaki fikirleriniz nelerdir

Başlatan susi, 12 Aralık , 2008, 17:36:40

« önceki - sonraki »

sesedo-98

Alıntı yapılan: susi - 08 Ocak , 2010, 18:14:11
slm arkadaşlar konuyu bn actım ama uzun süre giremedim  bebeği görümceme aldık 12 günlüktü şimdi 7 aylık okadar gzlkii görümcem ve eşi çok ama çok mutlular çok düşünmüştü görümcem bukonuyu kararszdı korkuları vardı 17 yıllk evlikleri boyunca çok tedavi oldu ama malesef hepsi boşa cıktı yıllardır çok direttim alması içn o hep bzleden yani kardeşlernden almak istedi sorun şu ki  [ hepimiz sorunluyuz ]vere bilecek olanlada vermeye cesaret etmedi ki hakklılar kim gücü varken evledını ablasına veya kardeşine verir bnce kmse vermez  o hep ya sevemessem diyodu ndn günahına gireym neden boşa üzeym diyodu ama kalbi kocaman biri bunu bzler biliyodukta ona ispatlıyamıydk ondan habersz eşiyle kuruma gittik şartları örendikk 1ay deneme süresi veriliyomuş kabul ettk aslında 1ay bile uzndu 2günde hepimiz bebegin delisi olduk şimdiysi tamm bi cadııı herkesi gönlünü fetetti galiba önümüzdeki ay nufularına gecicekler bunun içn mahkemeye baş vurdular hepinize teşekür ediyom düşüncelerinizi bnmle paylaytınız içn çok sağolun

Allah kolaylıkversin size muhabbetinizi attırsın  ...

mayra

selam arkadaşlar,
bir şey sorucam da.. evlat edinilen kişiyle aile arasın da
18 yaş mı olması lazım:( biz de eşimle istiyoruz ama ben zaten 43 yaşımdayım..
anlayamadım valla.. 6-7 aylık bebek olsun istiyoruz..
daha küçük de olabilir..nasıl olucak bilemedim şimdi??

aycamayca

Alıntı yapılan: mayra - 12 Ocak , 2010, 17:07:55
selam arkadaşlar,
bir şey sorucam da.. evlat edinilen kişiyle aile arasın da
18 yaş mı olması lazım:( biz de eşimle istiyoruz ama ben zaten 43 yaşımdayım..
anlayamadım valla.. 6-7 aylık bebek olsun istiyoruz..
daha küçük de olabilir..nasıl olucak bilemedim şimdi??

evet en az 18 yil istiyor evlat edindirme kurumu...
Kismet etmis ise mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. kismet etmez ise mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür..
Hz. Mevlana

Mariee

Alıntı yapılan: ayeda nın annesi - 24 Nisan , 2009, 14:53:48
evlat edinmenin dini tarafı beni hiç ilgilendirmiyor.benim 1,5 yaşında kızım var.öz kızım.evlat edinmek için başvurduk.bekliyoruz.kızımın kardeşi olacak bizim öz çocuğumuz olacak.zerre kadar tereddütümüz yok.

HELAL OLSUN SANA ARKADASIM :hello2:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...