28 Mart , 2024, 15:40:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

keçiboynuzu kürü ile hamile kalan varmı?

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 21:16:36

« önceki - sonraki »

sekaya

kızlar eşimin spermiyogram testi sonucunda sperm hızı düşük çıktı birde sperm morfolojisi(şekli) normalde >30 olması gerekirken >18 çıktı. spermin hızı ve şekli yeterince iyi değilse yumurtayı dölleyemiyomuş.  bende eşime 2 haftadır keçiboynuzu kürü yapıp içiriyorum. bakalım inşallah işe yarar 6 aydır korunmuyoruz adetime 5 gün var inşallah bu kez tutar. bu şekilde keçiboynuzu kürü ile hamile kalan varmı aranızda?

güneş83

bende duymuştum faydalı olduğunu.umarım işinize yarar.

sekaya

brc45 iyi temennin için çok teşekkür ederim inşallah işe yarar adetime 2 gün var bakalım ne olucak rabbimden hayırlısını diliyorum.

sekaya

kızlar keçiboynuzu kürü ile hamile kalan yokmu aranızda nerdesiniz ???     :director:

SERSAH

Merhaba canım,
Benim eşimin sperm sayısı çok düşük çıktı bende internette araştırdım biraz ikinci testi olmadan önce birşeyler yesin istedim belki yararı olur diye.Çakşir otu diye birşey var bu konuda çok iyiymiş.sperm sayısı artıyormuş.Aktarda bu otu rondodan geçirip iyice ufaltırabiliyorsun ve keçiboynuzu pekmezi ile karıştırıp sanırım 3 ay yemesi gerekiyormuş.1 kaşık yeter sanırım.Bilmiyorum inşallah iyi gelir.Sende yedir eşine bence.İnşallah bebişilerimiz olur.Bol şans canım

destina

sersah canım hoşgeldin canım ya sekaya hamile artık ama bende eşime keçiboynuzu kürü içiriyorum.2 ay oldu.
anne olmak istiyorum

esraa

sekaya canım keçiboynuzunu ne kadar ve nasıl kullandın sölermisin bi tanıdığımın eşindede aynı problem var senden haber bekliyorum cnm :opucuk:

sekaya

Alıntı yapılan: esraa - 26 Şubat , 2009, 10:07:52
sekaya canım keçiboynuzunu ne kadar ve nasıl kullandın sölermisin bi tanıdığımın eşindede aynı problem var senden haber bekliyorum cnm :opucuk:

canım ibrahim saraçoğlunun sitesinde yazıyor ordan faydalan istersen...

destina

esracım bizde kullanıyoz canım ben sana yazyım istersen.
anne olmak istiyorum

Nevaa

bende denemeyi düşünüyorum ama bazı sitelerde her gün bazı sitelerde ayda 5-6 gün diyor. Kafam karıştı. :icon_scratch:
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

mandalinaportakal

benim eşim keçiboynuzu pekmezi içti her sabah bir tatlı kaşığı.iki bebeğimizde de faydasını gördük

Nevaa

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 03 Nisan , 2014, 12:08:36
benim eşim keçiboynuzu pekmezi içti her sabah bir tatlı kaşığı.iki bebeğimizde de faydasını gördük

Faydasını gördük derken ne kadar süre de gördünüz kullanmadan önce bebeğiniz olmuyor muydu?
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

mandalinaportakal

ilk bebeğimizi 1 sene kadar bekledik.benim testlerim temiz çıktı.eşim sperm testi yaptırdı,doktor sorun yok gibi ama sayısı artırılabilir dedi.pekmez tavsiye etti.sabah kürlerine başladıktan iki ay sonra ilk bebeğime hamile kaldım.ikinci bebeğimiz için de aynı şekilde pekmez yedi eşim.ilk denemede tuttu bu sefer.

esmerto

MelegimEce

29 Şubat , 2020, 10:53:31 #14 Son düzenlenme: 13 Mart , 2020, 10:21:11 MelegimEce
Çok fazla olumlu dönüş okudum keçi boynuzu kürü ile hamile kalanlar hakkında