Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: niles1983 - 05 Mayıs , 2010, 17:44:19
ece sabretsekmi ki kuzum napsak kader arkadasım :k06:

sabretmekten başka çare yok sanırsam.
allah (cc) yardımcımız olsun.yüzümüzü güldürsün inş.... :amin: :amin: :amin:

niles1983

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :amin: :amin: :amin:

ama ben test aldım sabah belki yaparım sabredebildiğim kadar sabredicem

inş adet olmam :y25:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

inş adet olmam demiyorum ben.gebelik yok gibi geliyo.az önce neden adet olmuyorum diye ağladım sinirden.
inş hamileyimdir de onun için olmuyorumdur.ben de 2 saate kadar test yapıcaaam bakalım ümidim de yok ama allah (cc) büyüktür yine de.hakkımda hayırlısı olsun inş... :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 05 Mayıs , 2010, 20:42:06
inş adet olmam demiyorum ben.gebelik yok gibi geliyo.az önce neden adet olmuyorum diye ağladım sinirden.
inş hamileyimdir de onun için olmuyorumdur.ben de 2 saate kadar test yapıcaaam bakalım ümidim de yok ama allah (cc) büyüktür yine de.hakkımda hayırlısı olsun inş... :amin: :amin: :amin:
ay cnmmm insallah hayirli haberler verirsin nilesle beraberr hadi insallah dularimiz seninleee  :y25:  :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 20:44:19
Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 05 Mayıs , 2010, 20:42:06
ay cnmmm insallah hayirli haberler verirsin nilesle beraberr hadi insallah dularimiz seninleee  :y25:  :amin: :amin:

çok tşk ederim edacık.
artık gebelik yok diye üzülmeyeceğim demiştim bu ay hiç kafama da takmadım zaten.ücretli öğretmenlik yapıyorum bi aydır hep öğrencilerle ilgilendim onları düşündüm yazılılar falan...takmadım yani.ama neden adet olmadım diyorum kendi kendime.adet olayım cidden sevinicem yani.adet olmuyorum diye ağlıyorum şimdi de.eskiden bebek yok diye ağlardım... :y25: :y25: :y25:

niles1983

şimdi yapma sabah ilk idrarda daha iyi çıkıyomus ama genede eğer yapacak olursan mutlaka haber ver siteye girip bakıcam kuzu tmmı inşallah hamişsindir :amin: :amin: :amin:

Balböceği

hadi kizlar simdi yapinn ben aksam ustu yaptim cok net ciktiii zaten varsa cikiyor cok merak ettim hadii  :y25: :y25:

niles1983

ama şimdi şeyim yokki yeni yaptm :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ecoşum birazgülsün istedim güldürdümmü ecoşcum :k06: :k06: :k06:

Balböceği

ALLAh iyliginizi versinnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
hayret benim olmasada geliyorrr  :ehi: :ehi: :ehi:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

kızlar sağolun yazılar için desteğiniz için.
eşim maça gitti,evde test yok.gelirken alacak 10:30 dan sonra gelir ancak.
o zamna yaparım inş hayırlı haberlerle gelirim siteye. :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

KIZLAR İNŞALLAH ÇİFT ÇİZGİLİ TESTLER VERSİN ALLAHIM
EDAYA ÇOK SEVİNDİM SİZLERLE DEVAM EDER İNŞALLAH MUTLULUĞUMUZ :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Balböceği

aminnnnnnn insallah insALLAHHHHHHHHHHHH  :amin: :amin: :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 05 Mayıs , 2010, 21:08:40
KIZLAR İNŞALLAH ÇİFT ÇİZGİLİ TESTLER VERSİN ALLAHIM
EDAYA ÇOK SEVİNDİM SİZLERLE DEVAM EDER İNŞALLAH MUTLULUĞUMUZ :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

amiiiiin inş yaaaaaaaa.
isteyen herkes hamile olsun inş bu ay

Balböceği

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

kızlar az önce testi yaptım.malesef negatif.beklemiyordum zaten ama neden adet olmadım ben.
soruya bak yaaa,benim adetlerim düzenli değil ki.kim bilir ne zaman olucaaam artık.
hakkımda hayırlısı neyse o olsun allahım sen büyüksün.senden gelen herşeye razıyız