Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

bir sonraki muhtemel adet tarihin önemli canım, yani kaç günde bir oluyosun?

niles1983

benm 05-03-2010  ve  05-04-2010  yani son 2 ay hep 5 inde oldm bugünde 5 i ama adet olmadım  :k06: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :muzz: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :k06: :k06:  çok mutluyum kızlar inşallah hamileyimdir  kan tahlili yaptırmamak için zor tutuyorum kendımı  ;D ;D

benm prolaktinim yüksekti geçen ay düştü umudum var bu ay napsam yaa 1-2 gün beklemek istiyorum ama sabredebilirmiyim diye de düşünmeden edemiyorum :tongue3:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

ESİNCİK

bn adetime 2 gün kala idrar testi yaptım pozitif çıktı, kendin test yapabilirsin.

Balböceği

Bende adet gectikten sonra 4. gununde yaptim cikti  :D

baby_face

kızlar mrh :) benım 3 ünde adet olmam gerekıodu fakat olmadım test yaptım sonuc negatif  :honk:  ama ne adet belirtim var nede gebelık ne olabilir sizceee   :honk:  :honk: bu arada bundan bi hafta öncekı yaptığım testte ikinci cizgi cok silik cıkmıstı   :honk:

Balböceği

baby_face

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 14:21:17
cnm valla ne deyimmm bi dr gitsene

evet cnm haklısın en iyisi öyle yapmak :sad1: bu arada bebişin de hayırlı olsn cnm cok sevındım Allah tamamına erdirsin inşşşş   :amin:  :amin:   :amin:

HATDEV22

13 ocakta adet oldum sonra olamadım farlutal kullandım yani sökücü 24 şubatta oldum sonra olamadım farlutal kullandım. 9 nisanda oldum doktorum çok sitres yapmışsın ondan dedi. ama çok düzensiz rahim filmi de çekildiğim için doktorum bu ay adetin gecikince hemen test yap dedi. zeten adet olursam aşılama yapacak bir sonraki ay. sizce ne gün test yapmalıyım olmazsam zaten geciken biriyim.
bebiş istiyorum allahın iziniye

niles1983

HATDEV BENCE SEN DOKTORUNU Bİ ARA SOR ONA GÖRE YAP BİDE STRES YAPMA ACAİP ETKİLİYO CANIM

BUARADA BANA CVP VEREN OLMAMIS O İDRARLA YAPILAN KASET TESTLERE GÜVENMİYORUM YAPSAM SONUCUNADA İNANMICAM KAFAM KARISCAK
KAN İÇİNDE ERKENMİKİ ÜFFF YAA. BİDE KIZLAR BİŞEY DİCEM BENM ACAİP AKINTIM WAR YA ADET BELİRTİSİDE HİÇ YOK.  TESTEDE CESARETİM YOK NAPICAM BEN YAA :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: baby_face - 05 Mayıs , 2010, 14:24:31
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 14:21:17
cnm valla ne deyimmm bi dr gitsene

evet cnm haklısın en iyisi öyle yapmak :sad1: bu arada bebişin de hayırlı olsn cnm cok sevındım Allah tamamına erdirsin inşşşş   :amin:  :amin:   :amin:
saol cnm darisi sana   :amin:

HATDEV22

nilas bugün adet günün bence test yap bekleme eğer çıkmazsada devlet hastaneleri yapar yarın için gün al kan testi yaptır 10 gecikti filan de b.hcg yaptırmak istiyorumde yaparlar.
bebiş istiyorum allahın iziniye

ESİNCİK

cnm kan için erken olur mu varsa çoktan kanda artmıştır hcg. İdrar testi için de erken değil yap bence.

niles1983

korkuyorum işte çıkmazsa çok üzülcem :crybaby2: yarın yapıyım bari ama 3 gün önce tek çizgi çıkmıştı şimdi günüm geçince heycanlandımmmmmm hemde çokkk. şimdi işteym birazdan çıkıcam eve giderken alıyım da sabah ilk idrarla yapıyım bari daha iyi oluyomus

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

bende kararsız kaldım.benim adetlerim zaten düzensizdir.2 mayısta olmam gerekiyodu tahminen ama hala olmadım.çıkmazsa diye bende çok korkuyorum.
bi aklım yarın yap diyo.diğeri de anneler gününde yap, hem doğum günün belki hediyen gelmiştir diyo.......
yardım et allah ım

niles1983

ece sabretsekmi ki kuzum napsak kader arkadasım :k06: