28 Mart , 2024, 15:23:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

_GaZeL_41

slm arkadaşlar benim adetim 3 gün geçti test yapsam çıkarmı acaba?

_GaZeL_41

ben formda yeniyim beni aranıza alırmısınızzzzz :-\

teacher44

hoşgeldiinn canmm...3 gün geçtiyse varsa çıkar bence...benmki adete 4 gün kala çıkmıştı..:))
ama herkeste farklı oluyomuş tabii...inşallahh vardır canmm... :opucuk:
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

SiRiNe

Alıntı yapılan: _GaZeL_41 - 28 Aralık , 2009, 23:10:30
ben formda yeniyim beni aranıza alırmısınızzzzz :-\
Gazel hosgeldin aramiza arkadasim, guzel paylasimlar dilerim. eger adet gecikmesi gibi sorunun yoksa merak ediyorsan  neden olmasin yapabilirsin test:) Allah gönlune göre versin

_GaZeL_41

çok teşekkür ederim bende güzel paylaşımlarımız olucana inanıyorum bugünde adet olmadım 4 gün oldu ama test yapmadım hala bide korkuyorum ya çıkmazsa diye adet düsensizliğim yoktu bu aya kadar her ay aynı gün hatta hemen hemen aynı saatte oluyorum diyebilirim allah'ım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasib etsin inşallah :amin:

SiRiNe

Gazelcim sen bir test yap istersen  ;D simdi ben meraklandim valla  :amin:

_GaZeL_41

birazdan hastaneye gitçem rahmimde çok kötü bi ağrı var ve mercimek tanesi büyüklüğünde bişe var rahmim dışarı fırlicakmış gibi ağrıyo oturup kalkarken çok batıyoo :crybaby2:ne olduğunu öğrenince sizede hemen haberirim merakta bırakmam sizi ama içimden bi ses hamile olduğumu sölüyo :opucuk:

SiRiNe

Alıntı yapılan: _GaZeL_41 - 29 Aralık , 2009, 18:43:20
birazdan hastaneye gitçem rahmimde çok kötü bi ağrı var ve mercimek tanesi büyüklüğünde bişe var rahmim dışarı fırlicakmış gibi ağrıyo oturup kalkarken çok batıyoo :crybaby2:ne olduğunu öğrenince sizede hemen haberirim merakta bırakmam sizi ama içimden bi ses hamile olduğumu sölüyo :opucuk:

insaallah hayirli haberler alirsin canimm duam seninle  :amin:

asya27

gazelcim insallah hamilesindir olmayan herkese nasip etsin

_GaZeL_41

arkadaşlar çok kötüyüm  :crybaby2:sol yumurtalığımda 3 cm büyüklüğünde(1 lira büyüklüğünde)kist varmış adetim ondan gecikmiş adet olmam için ilaç yazdı doktor 2 ay sora görmek istedi yine kistin büyüyp büyümediğini görmek için ilaç tedavisi uygulicakmış ben çok ümitlenmiştim hamileyim diye kocaman bir hayal kırıklığı oldu benim için siz nasılsınızzz :crybaby2:yeni yılınız kutlu olsun 'yeni yıl herkese huzur mutluluk sağlık ve hayırlı evllatlar verir inşallah' :amin:

ertl

geçmiş olsun gazelciğim
inş kit büyümez ilaçla gecerde  biran önce sende bebeğine kavuşursun

_GaZeL_41

çok teşekkür ederim tuğba rana sağol arkadaşım inşallah hepimiz bi an önce bebeklerimize kavuşuruz hamiş oluruz :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: _GaZeL_41 - 31 Aralık , 2009, 20:59:11
arkadaşlar çok kötüyüm  :crybaby2:sol yumurtalığımda 3 cm büyüklüğünde(1 lira büyüklüğünde)kist varmış adetim ondan gecikmiş adet olmam için ilaç yazdı doktor 2 ay sora görmek istedi yine kistin büyüyp büyümediğini görmek için ilaç tedavisi uygulicakmış ben çok ümitlenmiştim hamileyim diye kocaman bir hayal kırıklığı oldu benim için siz nasılsınızzz :crybaby2:yeni yılınız kutlu olsun 'yeni yıl herkese huzur mutluluk sağlık ve hayırlı evllatlar verir inşallah' :amin:
cok gecmis olsun canimm ALlah acil sifa versin, hic uzulme insaallah, benim komsumdada vardi ilk evlendiginde adeti gecikti senin gibi doktora gitti ilac verdiler,ve gecti, ikinci kontrölunde doktor kistler kalmismi diye bakarken ultrasyonda bebisi ve kesesini görmusler simdi 8 aylik bir kizi var masaallah.

_GaZeL_41

teşekkür ederim sağol ilacımıda içiyom ama hala adet olmadım kasıklarım çok ağrıyo o irenç kokularıda duyuyorum hamileymişim gibi ne oluyo anlamadım acaba doktor yanlış teşhismi koydu bebeği kistmi zannetti ne yaptı :toothy10:

**mavis**06

mrb arkadaşlar adetim ayın 06.04.2010 oldum acaba ne zaman test yaparsam çıkar. :wave: