Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

mucize

Alıntı yapılan: şukufe - 15 Eylül , 2009, 22:45:14
arkadasım senı ümitlendırmek istemem ama derlerkı ıkıncı çizgı belırsız olunca hamılelık oranı cok yüksek olurmus.yınede tekrar yap bence.varsa ki inşallh vardır ozamn kesın bellı olur ahh ahhh bende o belırsız çizgi ble yok.gayet net I çizgi

BEN EN İYİSİ PERŞEMBE GÜNÜ YENİDEN YAPAYIM DEĞİLMİ UMARIM GÜZEL GÜZEL KOPKOYU 2 ÇİZĞİ ÇIKAR :)

Balböceği

napacan nasip gerci ben oyle uzulmedim sadece olsa iyi olurdu bide

мiŁenα.

olur ıns yakında sıkmayın hanımlar bugece bol bol dua edın rabbım acılan ellerı bos cevvırmez :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

mucize

HAKLISIN CANIM İNŞ. HERKES İSTEDİĞİ ĞİBİ SONUÇ ALIR

Balböceği

allahim nasil isterse oyle olur ama suda varki adet olamamak cok kotu bisey ben gunu gunune olan insasim bu ay baskalari icin cnm cokkk siktim ondan oldu eminim

мiŁenα.

amın mucıze...

aaaaaaaaaaaaa gebelık dusunennler kımse ıcın canınızı sıkmayın :caca:

mucize

Alıntı yapılan: zaman_siz - 15 Eylül , 2009, 22:59:23
allahim nasil isterse oyle olur ama suda varki adet olamamak cok kotu bisey ben gunu gunune olan insasim bu ay baskalari icin cnm cokkk siktim ondan oldu eminim

benim hep bir kaç gün atar ama bu defa aadet agrılarım çok fazla oldu bazı belirtilerde var ama bakalım perşembe günü kesin belli olur inş.

Balböceği

insallah cnm hayirlisi neyse o olur bosver takma kafaya

mucize

canlarım bu sabah dayanamadım bekleyemedim daha fazla kan tahlili yaptırdım veeeeeeee eşim az önce sonucu alıp aradı beklenen haber

BEBİŞ GELİİYORRRRRRRRRRR :love7:

ruhnaz

yyaaa canım tebrikler valla çok sevindim bizde bişe yok bari sizde olsun çok iyi bak kendine allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah :nazar:

mucize

tşk ederim canım allah bekleyen her kese nasip etsin inş.

cumbba

canımmm tebrik ederim çok sevindim, Allah tamamına erdirsinnn
:nazar: :nazar: :nazar: Darısı başımıazaaa :amin: :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: mucize - 16 Eylül , 2009, 14:34:54
canlarım bu sabah dayanamadım bekleyemedim daha fazla kan tahlili yaptırdım veeeeeeee eşim az önce sonucu alıp aradı beklenen haber

BEBİŞ GELİİYORRRRRRRRRRR :love7:

hayırlı olsunnn canımmmm
:muzz: :muzz: :muzz:

hamişlerimiz çoğalıyor  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

canim cok sevindim masallah rabbim kucagina almayida nasip eder insalllahhhhh   :amin:

hamis sayisi 9  :nazar: :nazar:

мiŁenα.

cok sevındım canım allah tammamına erdırsın