Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zordurum - 24 Temmuz , 2011, 01:29:17
erkek arkadaşımla ilişkiye girmeden 10 gün önce adetim başlamişti, ve ilişki sırasında erkek arkadaşım boşalma gerçekleştirmedi. buna rağmen su an üzerinden 7 gün geçti, göğüsümde büyüme ve batma hissediyorum ayrıca mide bulantısı hissim var ama kusma gerçekleşmedi, sizce hamile olma ihtimalim nedir? su an adetime 13 gün var ve psikolojik olarak bir çöküntü içerisindeyim. lütfen yardım edin ne yapmalıyım???? :y25: :y25: :y25:
:caca: :caca: :caca: :caca: :honk: :honk: :honk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

cano_m

:nono:  :nono:  :nono: :caca:  :caca:  :violent1: gerçekten zor bi durum ama bu işi yaparken sonuçlarını da düşünmek lazım değil mi kardeşim. herneyse eleştirmek bana düşmezz ama adetin gecikirse acil doktorun yolunu tut derimm   :icon_thumright:

✿گสЯเ_ќĮż✿

RABBİM GENÇLERİMİZE,AKIL FİKİR VERSİN.ŞEYTAN SÖZÜNE UYDURMASIN  :amin: :amin: BÖYLE ŞEYLERİ DUYDUKÇA ÜRPERİYORUM :icon_pale: :icon_pale: ÇOKTA ÜZÜLÜYORUM  :'(
YORUM YAPMAK İSTEMİYORUM.EN KISA ZAMANDA DR.A GÖRÜN DERİM  :-\ :-\

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

sedda

Kızlar benim size bir sorum olacaktı. Eşimle 1 hafta önce Korunmasız ilişkiye girdim ve şuan adet oldum bugün 3. Günüm her olduğu gibi düzenli adetim . Acaba hamile olabilirmiyim çok istiyorum kimseden net bir cevap alamıyorum 23 yaşındayım ve 7 aylık evliyim benim gibi adet olup sonradan hamile kalan varmı lütfen yardımcı olun cevaplarınızı bekliyorum 😭😭