29 Mart , 2024, 00:50:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

karapnr

burda bu şekilde hamile olduğunu öğrenen var mı ki yaa ???

SeliN59

asum

karapınar adetin kaç gün geçti cnm senin

karapnr

4 gün geçti ve hiç belirtim yok, ne adet belirtisi ne de hamilelik belirtisi var :icon_scratch: şu iki haftada anormal olan tek şey 5 kilo almış olmam :y25: :crybaby2: :crybaby2: :sad1: :caca:  :violent1: :BangHead:

SeliN59

hiç bi ağrın sızın olmamasıda belki bi belirtidir karapınar ben senden çok umutluyum ama 1 haftada 5 kilo çok fazla değilmi canım :icon_scratch:

ESİNCİK

vallahi ben 3aya kadar kilo almadım ve 3,5 kilo verdim :dontknow:

SeliN59

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 27 Mayıs , 2010, 13:04:43
vallahi ben 3aya kadar kilo almadım ve 3,5 kilo verdim :dontknow:

çok bulantın ve kusman vardı ozaman bide aşeriyodun değilmi

ESİNCİK

evet 6 haftadan sonra çok bulantım başladı hala da devam ediyor ama daha hafif. 2haftadır kilo alıorum :icon_thumright:

fotoş tara

merhaba arkadaşlar. bi konuda yardımınıza ihtiyacım var ilk gebelik testi (evde yapılan idrar testi)ne zaman yapılmalı kaçıncı gününde beli olur...bu konuda bilginizi istiyorum aciillll.... :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

canım sana tavsiyem idrarda yapacaksan enaz adetini 4gün geçsn.
eğer kanda yapacaksan hemen yapma 10 gün bekle. bazen biyokimyasal gebelik olup tekrar vücut onu atabiliyo.ben yaşadım ve çok üzüldüm.  :crybaby2:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

canım benim kendimden yola çıkarak şöyle söyliyim sana;regli tarihim geçtikten 3-4 gün sonra evde yaptığım idrar testi hafif dahi olsa çift çizgi çıkmştı(hafif olması bile hamilelik demek)eğer kanda tahlil yaptıracaksan ilişkinin üzerinden minimum 10 gün geçmesi lazım.bende bir takım değişiklikler olmuştu regli tarihimi bekleyene kadar.kasıklarım ve göğüslerimde çok agrım olup deli gibi uyumaya başlamıştım.hayırlısı olsun hakkında.. :hello2:

sekerkıs

mesela benim 22 mayısta adet olmaya basladım.3 gün sürdü.adetim 21 güne olduguna gore döllenme günüm ne zmaan oluyo  yardımcı olurmusunuz....nete baakıyom bırı bısey dıyo bırı bısey dıyo kafam karıstı ...acil yardımmmmmmmmm.....

azra35

canım adetin ilk gününden başla 14-18. günler arası yumurlama günlerin :icon_thumright:

ayysnn

en son mayıs 11 de adet oldum.hiç bir adet belirtim yok.acayip iştahım açık,ağzımın tadı yok,dün test yaptım negatif
sizce ne kadar daha beklim
testin yanılma payı kaç:(

hasretALİ

en son 13 mayıs da hamile oldum 27 28 gün sürüyor dün 27 günümdü ama olmadım bu günde yok bişey belirtimde yok iştah açıklığı bendede var başka bi belirti yok dün test yaptım negatif sizce erken mi