Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

**Gül**

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 13 Mayıs , 2010, 19:47:43
inşallah hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli bebişlerin olur canım........ :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers:

Insallah sabırsızlıkla beklıyorum

Nil alp ayni sorun bende de var bende 3-4 gundur sanci cekiyorum. Ama hala da adet gormedim.  Hamile olma durumunda da bu sancilar gorulebiliyormus o yuzden endiselenmeye gerek yok gibi. En iyi sonuc testten sonraki sonuc.
Kimbilir belki yarin ikimizde guzel haberi aliriz ve burdan paylasiriz..
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dersu

nil alpcim yarın var ise çıkar bence yap bekleme...

Balböceği

adetle hamilelik ayni yani belirtileri ama cok cok dikkat etmek gerekir yani benim gibi adet oldugunda hic bi yeri agrimayan hafif bi sanciyla adet oluyordum ayirmakda lazim ikisini zor isss  :suclu: :suclu:

karapnr

kızlar adetime 6 gün var daha ve ben meraktan çatlamak üzereyim,belimde hafif ağrı var 2 gündür de içim kalkıyor böle kuscak gibi oluyorumm, hayal kırıklığı da yaşamak istemiyorumm bu 6 gün nasıl geçiçek yaaa :'( :'(

karapnr

napim test yapim mi çıkar mı yoksa bekliiiim mi biras daha :honk:

HATDEV22

Alıntı yapılan: karapnr - 18 Mayıs , 2010, 09:29:11
napim test yapim mi çıkar mı yoksa bekliiiim mi biras daha :honk:

canım daha çok erken bebek oluşmadı bileki sen test yapıyorsun adet günün yap hem düşünme kendini dinleme rahaty ol stresten olmuyor sonra olucağı da varsa 6 gün başka şeylerle ilgilen inan daha rahat ediceksin. ben şimdi düşük yapıyorum sevincim 4 gün sürdü adet günüm test yapmıştım biraz silikti ama çıkmıştı gününde test yap genelde çıkar canım geç döllenme olucaksada 6 gün var diyorsun daha bebek bile yoktur ortoda.yumurtayla sperm bile buluşmamıştır henüz belirtilerede kafanı yorma  ben her adet döneminde miğdem bulanır miğdemde gaz olur göğüzlerim çok fena şişer ama hamileylen hiç doğru düzgün yaşamadım hiç miğdem bulanmadı. belli olmuyor canım.
bebiş istiyorum allahın iziniye

karapnr

hımm dediğin gibi uğraş bulsam iyi olucak şu 6 gün içinde  :hıhı: bu arada geçmiş olsun canım çok üzüldüm  :flowers: Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah :amin: :amin:

bebişim06

idar testinde ben adetim 3 gün geçtikten sonra yapmıştım çok belirgin 2 çizgi çıkmıştı ama kişiden kişiye değişebilir belki yani geç ya da erken döllenmeye göre farklılık gösterebilir
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

karapnr

ben de 5 gün önce yapıp da çıkanları duymuştum ondan tereddütlyüm  :icon_scratch:

karapnr

ya da bu hafta içinde sağlık ocagından kan testi yaptırsam çıkar mı meselaa  ??? :icon_scratch: ??? :icon_scratch:

veliff

en son 20 nisan da adet olmuştum 2 aydır korunmuyorum bu ay da 18inde kahverengi bi lekegeldi adet oldum sandım fakat hala normal bi kanama olmadı sadece bzn kahverengi lekelenmeler oluyor acaba adetim mi gecikiyor yoksa hamilemiyim diye çok merak ediyorum kan testi yapsam çıkar mı acaba yoksa bi kaç gün daha bekliyim mi belki olurum.. belirsizlik çok canımı sıkıyor! daha önce başına böyle bişey gelen var mı acaba?

Anastasia_0950

Alıntı yapılan: veliff - 20 Mayıs , 2010, 12:47:03
en son 20 nisan da adet olmuştum 2 aydır korunmuyorum bu ay da 18inde kahverengi bi lekegeldi adet oldum sandım fakat hala normal bi kanama olmadı sadece bzn kahverengi lekelenmeler oluyor acaba adetim mi gecikiyor yoksa hamilemiyim diye çok merak ediyorum kan testi yapsam çıkar mı acaba yoksa bi kaç gün daha bekliyim mi belki olurum.. belirsizlik çok canımı sıkıyor! daha önce başına böyle bişey gelen var mı acaba?

Veliff canim benimde basima geldi böyle,... yumurta rahime yerlestigi zaman böyle kahverengimsi kanama oluyormus,... sen cokdan adet görmen gerekiyordu,... senin yerinde olsam hemen bir idrar testi yaparim,... ben 26. sinda oldum adet benim bile 2 günüm kaldi sen 4 gün gecmisin,... hadiii hayirli haberlerini bekliyoruz,.... :k06:

veliff

inetrentte muhtemel adet olma zamnım 20sinde gözüküyodu ama 2 gün önce geldi kahverengi akıntı, bilmiyorum hmn heveslenmek istemiyorum daha önce de bi bebeğim karnımda ölmüştü 8 haftalıkken o yüzden çok hassasım bu konuda bi kaç gün daha beklesem mi yinede :(

Anastasia_0950

Canim sen bilirsin,... beklemesi zor istersen yarina kadar bekle,... eger yarinda gelmezse bi test al,... veya bugün al sabah ilk idrarinla yap en iyi sonuc o zaman cikiyor,... insallah hayirli haberlerini aliriz,...

veliff

dayanamadım aldım test ve 2 çizgi çıktı :) dogrudur dimi :)