Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 05 Mayıs , 2010, 23:05:46
kızlar az önce testi yaptım.malesef negatif.beklemiyordum zaten ama neden adet olmadım ben.
soruya bak yaaa,benim adetlerim düzenli değil ki.kim bilir ne zaman olucaaam artık.
hakkımda hayırlısı neyse o olsun allahım sen büyüksün.senden gelen herşeye razıyız
olsun cnm uzuldum ama elden ne gelirrr  :y25: :y25: :y25:
bak onemli olan zaten adetlerin duzenli olmasiii 1 kere bile adetin duzene girse cok buyuk onemi oluyorrr  :opucuk:
uzulme nolur rabbimden hayirlisi artik  :amin:

niles1983

kızlar sabah test yaptım negatif çıktı  :y25:
üfff bu eczaneden aldıgımız  testler yalan söylüyoo galiba  yaaa :crybaby2: :crybaby2:

2 günüm geçti haftayamı belli olurki ben halen umutluyum
hamileymişim gibi hissediyorum kendımı nedense :sad1:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

HATDEV22

Niles canım kan testi yap rahatla en azından emin olursun adet olmayı bekler öbür ay için çalışmaya başlarsın bence sitres yapma bak bende 8 nisanda oldum bugün tam 28 gün ama hiçbişey yok adet mi olucam hamilemiyim düşünmüyorum her ay fiks miğdem gaz dolu olurdu göğüslerim patlardı sanki karnım şişerdi ve iştahım fena açılırdı ve ben her ay adet olurdum bebiş mebiş olmazdı bu ay göğüzler hariç hiçbiri yok takmıyorum kafama olmazsa doktorum bu ay aşılama yapacak o yüzden onu düşünüp duruyorum. adet olucaksamda gecikmiyeyim yeter bir an önce olsun aşılama.
bebiş istiyorum allahın iziniye

ESİNCİK

Çok belirgin belirtilerin varsa acilde test yaptır cnm, ya da yrn sabh yeniden yap. Bnm adete 2 gün kala yaptığımda çıkmıştı ama herkeste farklı olabilio tabi.

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

HATDEV22

naz_deniz

mrb arkadaşlar ben de 7 aydır bebiş istiyorum ama olmadı.bu ay klomen kullandım  yarın adet günüm sabırsızlıkla bekliyorum.geçen aylarda adet günüm gelmeden yapıyordum testleri üzülüp duruyorudum sonra.bıraktım böyle davranmayı.şuan hiçbir belirti yok sanırım hamiş değilim.

HATDEV22

naz deniz belli olmas inşallah hamişsindir ben aynı gün yaptım çıktı .herkezin aynı olmuyor ama

degerizm

Hatdevcim tebrik ederim. Canım senin ne kadar zamandır olmuyordu bebeğin? Sen de pko varmıydı? Benim aklımda öyle kalmış sanki...

hasretALİ

slm kızlar nasılsınız pazitif olanları tbr ederim darısı olmayanlara ve bana inşallah en kısa zmanda bizde görürürz testim olsa hemen yapıcam vallahi:)))))))adetime daha en az 2 gün var

**Gül**

Merhaba arkadaslar

Araniza yeni katildim ve burda olduguma gone bende bebis isteyenlerdenim  :)
Suan 2 gunluk gecikmem var (ki adetlerim oldukca duzenli) Daha fazla dayanamayip yarin testi yapacagim.
Umarim sonuc pozitif olur heyecanla bekliyorum  :honk:

Ve Allah isteyen herkese verir insallah
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: **Gül** - 13 Mayıs , 2010, 19:16:52
Merhaba arkadaslar

Araniza yeni katildim ve burda olduguma gone bende bebis isteyenlerdenim  :)
Suan 2 gunluk gecikmem var (ki adetlerim oldukca duzenli) Daha fazla dayanamayip yarin testi yapacagim.
Umarim sonuc pozitif olur heyecanla bekliyorum  :honk:

Ve Allah isteyen herkese verir insallah

MERHABA ARKADAŞIM HOŞGELDİN ARAMIZA....İNŞALLAH HAMİLESİNDİR.....İLK BEBEĞİNMİ OLACAK YAŞIN KAÇ SENİN....

**Gül**

Tesekkur ederim
Evet ilk olacak insallah
28 yasindayim ve 1.5 yillik evliyim ve gercekten cok istiyorum bebek sahibi olmayi hayirlisiyla
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SABIRTAŞI

inşallah hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli bebişlerin olur canım........ :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers:

__nil__

bende bugün test yapıcaktım ama kasık ağrım çok şiddetli oldu biara,adetim hageldi ha gelcek derken vazgeçtim.yarın yaapıcam sanırım ama.yarın benim gecikmede 4.gün olucak.varsada yarın çıkar heralde dimi