18 Nisan , 2024, 13:45:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GECE BESLEME:

Başlatan tuanam, 18 Mayıs , 2007, 14:04:10

« önceki - sonraki »

melisim

merhaba sibelcigim.inanki bende senin mesajini okuyunca cok uzüldüm.bende 3 haftalik bebegimi emzirebilmek icin kendimi parcaliyorum.sutum az ama yinede ugrasiyorum.gögüslerim aciyor arti ama ona feda olsun.insallah 2 bebisini emzirebilirsin
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

melisim

arkadaslar bir sorum var sizlere. bebekleri ne zamana kadar gecede beslemeliyiz.?
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

bebeğin acıkınca zaten uyanır yani bi saati veya bir süresi yok cnmm ac kalınca zaten uyumaz vede uyutmaz bebeğin ne kadarlık bilmiyorum ama ek gıdalara gectiysniz gece muallebi veya devam sütü verdikten sonra karnı doyunca zaten uyuyacaktır.

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

evet gece beslenmek istiyorsa buna engel olamazsın  :honk:
ağlayarak uyanıyo çünkü  :cildir:

sevda

Ben istediği sürece verdim açıkçası...

bengü

beim ilk kizim 10 aylik olana kadar gece mama yedi ama belli olmuyo mesala görümcemin kizi var iki yasina girecek hala gece kalkip mama istiyo.

[eklenti yönetici tarafından silindi]
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

Almiş'inAnniş'i

bu sen misin bengü?  :icon_scratch:
iki çocuk annesi için oldukça küçük görünüyorsun  :nazar:

bengü

tesekkür ederim canim benim kimse inanmiyo zaten iki cocuk annesi olduguma.sizde göndersenize resimlerinizi merak ediyorum sizi

Almiş'inAnniş'i

KENDİ SAYFALARIMIZDA VE BAHAR ÇİÇEKLERİ BÜYÜYOR SAYFASINDA BİZİM RESİMLERİMİZ OLUYOR ZAMAN ZAMAN  :icon_thumright:

sevda

Bengücüm bende 2 gün önce bahar çiçeklerine gönderdim resmimi ordan bakabilirsin canım...Bu arada gerçekten maşallah 2 çocuk annesi olarak... :nazar:

bengü

kiz sevda seni gördüm sonunda resmini yani cok güzel bi hatunsun baciiiiiiiiim.kiskanirim ben öyle güzel hatunlara gelemem,dermisim saka biyana tabiki ben seni acikcasi daha olgun felan bekliyodum.

sevda

Makyaşsız ve paspal halim daha minyon ama malesef 30 ummmmmmmmm ben 2 ay sonrada 31 olcammmm yaaa 20 ler nede çabuk bitti....

Bu arada bu güzel sözlerin için çoooook teşekkür ederim ama sen daha güzelsin hem kalbin hemde yüzün aa birde çocukların.... :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

bengü

tesekkür ederim seneler cabuk geciyo anlamiyorum daha dün 18 yasindayken kandimi büyük göstermeye calisiyodum simdi kücülse insan kücülecem valla.

sevda

Canım sizin sayfanız yokmuuuu bizim arhanın sayfasınada bekleriz seniiii....

bengü

valla özel bi sayfam yok simdilik takiliyorum oraya buraya iste gelirim nedemek.