BEBEKLER NE ZAMAN OTURMAYA BAŞLAR

Başlatan mavili, 30 Kasım , 2008, 10:38:53

« önceki - sonraki »

handan

ay selma var ya sen de olmasan iki tatlı söz duyacağım yok vallaaa  :-*
sağol bi tanem. o senin kendi tatlılığın, içinin temizliği  :opucuk:

annesının guzelı

benım bebegımde 2aylık nezaman oturulur soylersenız sevınırım

handan

annesinin güzeli hoşgeldin  :D

bebeklerin oturması senin bebeğinde veya başkalarının  bebeğinde farklı aylarda olmuyo.  :k06:
bi önceki sayfada belirttik mavili arkadaşımıza. oku sitersen bi zahmet  :k06:

ecrin merzam

merhabalar ya kızlar benim kızımda yürüyor normalmi sizce 4 ayına yeni girdi am abıraksam oşacak sanki

babasıyla her akşam ayakta duruyor tv izliyordu oda onu yürütüyormuş gibi yapıyordu 2 gündür ayakları kımıl kımıl sürekli aykata durup yürümek istiyor babasınında çok hoşuna gitiiğinden tek elini tutup ayakta durduruyor kendine yaslayıp ellerini bırakıyor

zarar verirmi kızıma daha çok erken gibi geliyor bana  ???

handan

canım valla dr bana yapma öyle daha kemikleri yumuşak dedi
ama ben yaptım  ::) ne biliiim bişi olmadı sanırsam

öslem

günaydın kızlar.
havvacım canım ne güzel ya bebiş demek yürümek hevesinde. valla ben kii bebekler herşeye erkenden başlar diye duymuştum. ama handanın dediğide doğru kemikleri henüz çok yumuşak. bence sen yinede bir doktora sor. bebişin saplığı açısından canım.

handancım nasılsın canım? öykü nasıl bakim? yoruyormu hala annesini?

selmacım nerelerdesin yaaaaa  :director: :director: :director:/b]

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

mavili

özlemcim buradayım canım geldim
havva aynı şeyi elada yapıyor ama ben korkuyorum yapma öyle diyorum eşime korktugumdan beline bişey olur diye adım atmaya çalışıyor felan başta geri geri adım atıyordu şimdi öne dogru atıyor adımını
havva sen oturtuyormusun
doktora gittinizmi kontrole halit bey yok demiştin kime gittiniz  diye merak ettim

handan

özlemcim canım sağol
canımdan bezdirdi var yaaa  :BangHead:
sütten kesilince ilk işim iyi bi tatil yapmak olucak  :D

dün balıkesirden üniversiteden arkadaşım aradı haftaya haftasonu 1 yaşındaki oğluyla bana gelicekmiş.
çoook mutlu oldum.
2 çocuk evde curcuna olacak  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:

öslem

handancım valla belliki çok daraltmış öykü seni. yani git tabi bir tatil iyi gelir sana  :icon_thumright: arkadaşın geliyormuş ne güzel. benimde üniversiteden arkadaşım var ama o balıkesirde gelemiyorda. ya bende çok özledim arkadaşlarımı  :y25: :y25: :y25:

selmacım ben gelene kadar sen gitmişsin valla  :'( :'(
ya bizde kocacımla gezmeye çıktık ama pişman oldum o kadar soğukki burası. zaten kar yağdı 2 gün önce hala buz gibi ortalık. bir ağız tadıyla gezemiyoruz. yarında hem kocamın hemde benim ortak arkadaşımıza gideceğiz. mangal falan yapacağız. bakalım aksilik olmazsa artık  :hieyt:

mavili

ohhhhh özlemcim mangallar felan gerçi senin kociş kısa süreli burada tadını çıkarın birlikte zamanın
handancım canım çok sevindim insan gerçekten sohbet edecek bir arkadaşa çok ihtiyaç duyuyor senin açından güzel olacak ama bebişler küçükmüş evi görmezden gelirsin kısa süreligine öyküyle zor olur sana ama en azından degişiklik olacak

handan

ewet yaa çok mutluyum  :occasion5: :occasion5:  :occasion5:

şimdi evde yanlızım
annemle babam kavga etmişler bugün. küslerdi ikisini de bana çağırdım.
sevgili kocacım sağolsun onları barıştırmak için tavernaya götürdü  :ehi:  :ehi:  :ehi:
şimdi arada şantöz le anlaşmış, hep onlarla uğraşmış.
sonunda başarmış şimdi dans ediyorlarmış  :ehi:  :ehi:  :ehi:
ben de kızımla evdeyim  :k06:
aman onlar barışsında.... napalım ben alıştım evde oturmaya   :k06:

öslem

günaydın kızlar...

selmacım ya sizde havalar güzelse bir piknik olayına girseniz aslında senin içinde iyi olurdu valla. sen çok sıkıldın baksana.

handancım canım yaa demek annenle babanlar küsmüş. ahh bu büyükler büyüdükçe çocuklaşıyorlar valla. nese barışmışlar sevindim canım benim. hadi arkadaşında gelecek mutlusundur sen hayatım  :k06: :k06: :k06:

sultanefe

Alıntı yapılan: hicr_an - 13 Aralık , 2008, 11:57:59
günaydın kızlar...

selmacım ya sizde havalar güzelse bir piknik olayına girseniz aslında senin içinde iyi olurdu valla. sen çok sıkıldın baksana.

handancım canım yaa demek annenle babanlar küsmüş. ahh bu büyükler büyüdükçe çocuklaşıyorlar valla. nese barışmışlar sevindim canım benim. hadi arkadaşında gelecek mutlusundur sen hayatım  :k06: :k06: :k06:

mrb canım ben yeniyim siteyi tam bilmiyorum kendi sitenizi nasıl yapıyorsunuz bana yrd olursanız sevinirim

öslem

selam sultancım. kendine ait sayfa açmaktan bahsediyorsun herhalde canım.
bak burada genelde yeni gelenler tanışma bölümünde kendilerine yani sayfalar açarlar ve herkesle tanışırlar. bunun için tanışma bölümüne git. orada üstte yeni konu var oraya gir. konu başlığını yaz. ne istersen yazabilirsin hayatım. daha sonra kendini tanıtırsın orada. bizlerde seni kendi sayfanda bulmuş oluruz. eğer başka bölümlerden ilgini çeken konular olursa orayada yeni konu açabilirsin güzelim. eğer yapamadığın  bişey olursa yardımcı olurum sultancım  :k06: :k06:

mavili

havvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  sen ecrini oturtuyormusun
bende taktım bu konuya heeeeeeeeee
ama benim kız oturmak istiyor