Sperm Hareketliliği ve Sperm Sayısı Hakkında

Başlatan nil, 26 Kasım , 2008, 16:56:05

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: asum - 05 Ekim , 2010, 16:48:23
EWET CNM BUNA BENDE ŞAHİDİM HATTA BUNUNLA İLGİLİ Bİ KONUDA BEN AÇMIŞTIM ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM MACUNU VE KEÇİBOYNUZUNU AYRICADA ÇİNKO TABLETİ

NİL ÇOK SEVİNDİM ÇOK

sağool asumm çok teşekkürler

__nil__

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 05 Ekim , 2010, 16:55:29
Cokkk sevindimm nilcimmm sukurler olsunn bakin kizlar beslenmenin cok faydasi var her nimet bir derda deva

nilcim sende bol bol incir ye

canım incir alayım bende hemen...bu olaydan soora bitkisel tedavilere olan inancım daha da arttı cidden...şükürler olsunn...

__nil__

Alıntı yapılan: beteray - 05 Ekim , 2010, 16:56:27
ben kendim macun yaptım olurmu bilmiomdaa ilçedeyiz imkanlar kısıtlı.bal tahin dut pekmezi tarçın hindistan cevizi fındık badem zencefil hepsini karıştırdım sabah akşam bi tatlı kaşığı veriom eşime:)eşimde hareketli sayısı biraz azmışşş inşallah etki ederr

canım ,ilçede keçiboynuzu pekmezi bulabilirsen onu içir yada keçiboynuzu aktarlarda bulamazmısın ilçede vardırmutlaka... bu hazırladıklarında faydalı elbettte ama sperme ne kadar faydası olur bilemiyorum ki :dontknow:

SiRiNe

Alıntı yapılan: nil_alp - 05 Ekim , 2010, 16:58:28
Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 05 Ekim , 2010, 16:55:29
Cokkk sevindimm nilcimmm sukurler olsunn bakin kizlar beslenmenin cok faydasi var her nimet bir derda deva

nilcim sende bol bol incir ye

canım incir alayım bende hemen...bu olaydan soora bitkisel tedavilere olan inancım daha da arttı cidden...şükürler olsunn...

Evet canimm bende cokk inaniyorum ben bebek icin deneme yaparken böyle seylerden habersizdim ama cok saglikli besleniyordum ve spor yapiyordum sigarayida birakmistim
Kurani kerimde 3 nimet cok fazla gecer Bunlar incir hurma ve zeytin....Mercimek sogan da geciyor ulemalar butun bu nimetlerin yararli oldugunu söylediler
Gebelik icin sogan kuru uygalayanlar var ve incir...
sende incir ye zeytin ye hurma ye bol bol sonra cörek otunu balla karistir ve tarcinla karistir ye.
Vitamin ilaclari al ve folik asit

rabbim bereket versin insaallah

__nil__

evet canım haklısın bende kkuranda baldan bahsetmesi dikkatimi çekmişti ondan balın şifasınan inanırım,hurma var tabi bide...dediklerin çok doğru..bal tarçını yapıp denemeyi düşünüyorum aslında...

KONYALI

COK SEVINDIM CNM,BAK CARELER TUKENMIYOR...ALLAH HAYIRLISINI VERSIN..INSALLAH YAKIN TARIHLERDE VERIRIZ BEBIS HABERLERIMIZI BIRBIRIMIZE...

beteray

Alıntı yapılan: beteray - 05 Ekim , 2010, 16:56:27
ben kendim macun yaptım olurmu bilmiomdaa ilçedeyiz imkanlar kısıtlı.bal tahin dut pekmezi tarçın hindistan cevizi fındık badem zencefil hepsini karıştırdım sabah akşam bi tatlı kaşığı veriom eşime:)eşimde hareketli sayısı biraz azmışşş inşallah etki ederr
biede incir var tabiii unutmuşum yazmayı

beren naz

nilalpcim ben de kürünü ve pekmesini kullanıyorum keçi boynuzunun  ama macunu nasıl bişey bilmiyorum hazır mı satılıyor aktardan mı aldın canım ismini tam olarak verirmisin

eylül_

Arkadaşlar yeni bir macun yaptım eşim şu an kullanıyor eğer fayda görürsek sizinle paylaşırım

__nil__

berencim canım biz adama içindekiler listesini verdik o da bunu verdii...adı muslu medine ballı pekmezli bitkisel karışımlı macun...içinde keçiboynuzu pekmezi,bal,arı sütü,polen,çakşır tozu filan var...

__nil__

selam arkadaşlar bugün doktora gittik,eşimin test sonuçlarını inceledi..karaciğer fonksiyon testi yüksek çıkktığı için dahiliye uzmanına görünmemiz gerektiğini bunun da spermleri etkilediğini söyledi..birde ürolojiye muayene olması gerektiğini söyledi.bide testinde sperm sayısı yükselmiş ama anormal morfolojili sperm yüzdesi fazla çıkmışşş.....o ne yaaa...bi dert daha çıktı başımıza..... :crybaby2: değer 70ten küçük olması gerekirken eşimin 92 çıktı...bu konuda bilgisi olan varmı

beren naz

Alıntı yapılan: nil_alp - 06 Ekim , 2010, 21:03:38
berencim canım biz adama içindekiler listesini verdik o da bunu verdii...adı muslu medine ballı pekmezli bitkisel karışımlı macun...içinde keçiboynuzu pekmezi,bal,arı sütü,polen,çakşır tozu filan var...

hımmmm anladım içindekiler de hücreleri canlandırıcı özelliğe sahip çoğaltıcı ve hareket lendirici de var gerçekten kuvvetli bir macun...

__nil__

evet cnm biz bu kürü pekmezi ve macunu eşim hep düzenli kullandı.tadını sevmesede içti..hala daha içiyor.. ama bizim test sonuçları çok iyi çıktı eskiye göre..doktor bile çok şaşırdı..isterim ki herkes böyle güzel haberler alsın ondan hemen paylaştım zaten

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÖZÜNÜZ AYDIN NİL.İNŞALLAH HAMİLELİK HABERİNİDE ALIRIZ :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: nil_alp - 07 Ekim , 2010, 12:43:15
evet cnm biz bu kürü pekmezi ve macunu eşim hep düzenli kullandı.tadını sevmesede içti..hala daha içiyor.. ama bizim test sonuçları çok iyi çıktı eskiye göre..doktor bile çok şaşırdı..isterim ki herkes böyle güzel haberler alsın ondan hemen paylaştım zaten
:amin: :amin: :amin:
boyle devam etsın belkıde tup bebk yada asılamya gerek kalmaz nılcım  :amin: :amin: :amin: