Sperm Hareketliliği ve Sperm Sayısı Hakkında

Başlatan nil, 26 Kasım , 2008, 16:56:05

« önceki - sonraki »

almina

iyiyim canım bende sizi özledim nasılsın ne var ne yok

AŞKIMCIM SCS

iiim canım bende ne yapayım işte uğrasıyorummm

asum

Alıntı yapılan: almina - 18 Ağustos , 2010, 14:41:06
asum canım senin adına çok sevindim çünkü bayağı üzülmüştün arkadaşım ben bu ara hiç bişey düşünmüyom sperm testinide yaptıramadık   hayırlısı bakalım ama inşallah senden en kısa zamanda bebiş haberlerini alırız.

alminaaa çok özledim seniii nerelerdesinnn geri dön artıkkkkk:(

almina

canım ben geldim berbat bi tatilden sonra kendimi toplamaya çalışyom arada buraya giriyom ama siz açık olmayınca bende çıkıyom

asum

Alıntı yapılan: almina - 19 Ağustos , 2010, 13:55:12
canım ben geldim berbat bi tatilden sonra kendimi toplamaya çalışyom arada buraya giriyom ama siz açık olmayınca bende çıkıyom

canım bende girip bakıyorum kimse yok sonra çıkıyorum.neoldu tatilin neden berbat geçti hayrolsun inş kötü bişi yoktur :(

AŞKIMCIM SCS

umut vardır

spermlerin hareketliğini artırmak için keçi boynuzunu deneyin.ilk bir hafta sabh akşam.ama sabahları aç karnına,akşamsa yataga girmeden önce içiliyor.daha sonraki günler ise sadece gece yaymadan önce içilecek.bu nırım 3 ay yada 4 ay bu şekilde devam ediliyormuş.biz başladık bakalım görcez farkı. 3 ay snra test yapılacak bunu bir arkadaş tavsiye etmişti bizde deniyoruz.hazırlanışıda vereyim arkadaşlar 6 yada 7 tane keçi bynuzunu parçalara ayırıyorsun(ama ben eziyorum daha koyu oluyor suyu)5 dakka kaynatıp 20 dakika dinlendirip soguk olarak içiliyor.inş. herkez faydasını görür.

beren naz

asumcm bir haber var mı gebelik falan değerlerin çok yükseldi artık....

beren naz

canım 20 milyon değer normal kabul ediliyor testler de de 20  ve üzeri olması gerekiyor yazıyor zaten ama ileri hareketliliğin düşük canım hareketlilik dede a+b nin toplamı % 50 den fazla olması lazım tedaviniz doğru klomenle sayınız yükselir ama hareketliliği etkilemiyo ...yine de bilemem sizde farklı olur belki canım allah yardımcınız olsun

asum

Alıntı yapılan: beren naz - 23 Ağustos , 2010, 12:22:40
asumcm bir haber var mı gebelik falan değerlerin çok yükseldi artık....

yok cnm ya sorun ne anlayamıyorum artık gerilmeye başladım:(

beren naz

yeni hastalandın mı  yoksa günün daha gelmedi m i ben de anlayaımıyorum neden hamile kalamadığımı  hastayım bu gün iikinci günüm nefret etmeye başladım artık herşeyden bunalımdayım

asum

Alıntı yapılan: beren naz - 23 Ağustos , 2010, 12:48:03
yeni hastalandın mı  yoksa günün daha gelmedi m i ben de anlayaımıyorum neden hamile kalamadığımı  hastayım bu gün iikinci günüm nefret etmeye başladım artık herşeyden bunalımdayım

12 ağustosta hastalandım cnm ama yeter artık ya valla bıktım stres yapmadan kaç aydır bekliyorum birsürü kür bisürü çaba sonuç hüsran herşey normal ama bebek yok valla artık isyanlardayım

dersu

arkadaşlar kafaya taktıkça olmuyor,yapmayın lütfen biraz daha sabır...

beren naz

ben de aynı durumdayım lökosi t yüksek çıktı hareketlilik ondan düşükmüş spermler iltihaptan birbirine yapışıyorlarmış antibiyotik verdi kullanınca hareketlilk de yükseledcek dedi umut ettik yükselmiştir belki hamile kalırım diye ama nafile yine yok yine yok bakalım lökosit düşmüş müdür diye tekrar test yaptıracağız önümüzdeki günlerde  inş bizim hareket düşüklüğü de ondan kaynaklanıyormuş manyak adam madem lökosit yüksek  bakıyorum ilk tsestten itibaren yüksek zaten neden bu güne kadar iltihabı kurutmadım bizi 8 aydır oyaladın....

asum

dersucum bence bunun stresle falan alaksı yok kaç aydır stres falan yapmıyorum aklıma bile takmıyorum adetim geldiğinde üzülmüyorum ama yok yok hiç bişey değişmiyo.
ne stres yaşayan kadınlar var kocalarından kayınvalidelerinden neler yaşıyolar ama çatır çatırda doğuruyolar
stresle alakalı olsa demekki ilk onlar doğuramaz benim şansım bu