Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

kimyaci34

Alıntı yapılan: ediz - 25 Nisan , 2010, 01:42:04
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥--ilkay♥♥♥♥ - 19 Nisan , 2010, 19:38:59
klomen genelde 2.kullanışyta etki edermiş birçokforummda 2.deneler nerdeyse %50 den fazla gebelik sağlamışş

canımcım bence en doğrusu adet gününü bekle düzenli bi adetin varsa adetten 1 gün sonra idrardada çıkıyor zaten.benim 2.klomende tutuu iğnesiz inş seninde tutar

merhaba kızlar,

ben biiraz önce katıldım bu siteye 1 yıl normal yollar il hamile kalamadıktan sonra klomene başladık. bu ay 2. klomen tedavim çatlatma iğnesi vuruldum.bu gün 22. günüm ve çok merak ediyorum genelde 2. denemeler tutar demişsiniz benimde 2. işallah tutar. moralim çok bozuluyor artık piskolojim çöktü resmn buralarda olan varsa cevap yazabilirmi test yapsam çıkarmı ki şimdiden? ???
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

BEBİKOM

Alıntı yapılan: handan16 - 25 Kasım , 2008, 13:44:12
klomen hapı kullanıpta hamile kalan arkadaşlar varsa bana yazarsa memnun olurum.bu konuda biraz bilgi istiyorum
sevgili arkadaşım.ben siteye yeni üye oldum.bu ay doktor tavsiyesi ve verdiği kullanma şekliyle klomen ilacı kullandım ve çok şükür hamileyim.Sonuç pozitif yani.benim tedavilerimde herşey normal gözüküyodu.bir tek kanallara bakılacaktı.çok şükür gerek kalmadan rabbim nasip etti.inşallah çocuk isteyip te olmayanların da olur. :nazar:

nestur

bende klomenle hamile kalanlardanım 5. denememizde oldu allah herkeze nasip etsin

dilara ışık

01 Mayıs , 2010, 14:23:28 #558 Son düzenlenme: 03 Mayıs , 2010, 15:02:26 g10ca
 :director: kızlar ben dilara 2 yıllık evliyim.. ilk ayımda hamile kaldım yanlız sonlandı...daha sonra bi müddet denedik ama hamiş kalamadım. daha sonra ankara akderede bir özel polikilıniğe gittim.. benim polikistik over olduğumu söyledi..2 kan sonucu ve ultrosyon ile..klomene başladım.. üç ay düzenli kullandım yumurtalarım ilk aydan itibaren çok iyi cevap verdi.. yinede hamiş kalamadım.. resmen depresyona girdim..harşey normal ama ben neden hamiş kalamıyorum die...şu an ZEKAYİ TAHİR BURAK HASTENESİNDE OP. DR NÜVİT BİRGİLİ yi buldum..şu an onunla başladım tedaviye..öğrendiğim şeyler şok etti beni..meğer bana yapılan tahliller hiç birşey miş..LÜTFEN ARKADAŞLAR BÖYLA TEDAVİ GÖREN VARSA BIRAKSIN..ÇÜNKÜ BÖYLE TEDAVİ GÖRENLERİN SONU YA DIŞ GEBELİK YA DA DÜŞÜK..şu an dr çok iyi bir dolu kan testinin yanında HSG yani rahim filmim çekilecek..çok güzel bi ultrasyon muayenem oldu..şimdi hem kendimi hemde durumumu daha iyi biliyorum..lütfen umut tacirliği yapan yerlerden uzak duralım..ben yarı yoldan döndüm..belki daha kötü olaylar da gelebilirdi başıma..lütfen çok soru sorun hakkınızla ilgili..ÇOK ÖNEMLİ ....DİKKAT EDELİM... ŞUNU BİLELİM..BİZİ BİZDEN BAŞKA ANLAYAN YOK...

Balböceği

Gecmis olsunn cnm evt seninde dedigin gibi gittimiz

hastaneleri arastitip sormak lazimmm hemen ha deyip masaya yatmamak gerek saol uyarin icinn  :icon_thumright:

turkiyedeki arkadslar dikkat etsinlerr

βαlκιz

evet doktor iyimi kötümü ice araştırmak lazım

o tedaviler iyi gelirmi bilmek lazım
bende kaç ay gittim geldim özele ilaçlar kullandım
olmadı çocuk
son gittim doktorda sana kan tahlili bile yapılmamış ne diye ilaç kullanıyosun falan demişti
gerçekten gittim adam hop kist var aman hemen şu iğneleri yapalım şu ilaçları iç
dedi dedi bişey olmadı sonuç okadar para gitti
bi kan tahlili dahi istemedi öyle şeymi olur bide demezmi hemen tüp bebek senin olmuyo bebegin yuh daha neler ne yaptında tüp bebek diyosun neyim varda allah cezasını versin öyle doktorların ilgisiz doktorların bazılarının gözünü para bürümüş adiler  :cildir: :caca: :violent1: :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

mihrace

ben klomen kukllanmadım benim de polikistik overi,m var,,4 ay önce öğrendim..10 aylık evliyim ve çocuk istiyorum öğrenmemde zaten tesadüf oldu,,ocak ayında adetim 15 gün gecikti,dr gittim,belki bebek vardır dedim kendime,,ama malesef ummadığım sonuçla karşılaitım,,banada hiç tahlil  yapmadan,ilaç verdi.yaa doğum kontrol hapı kullanacaksın dedi."tabi ben istemiyorum dedim"yada hormon vericez sana dedi,,progestan capsül verdi,her ay 10gün kullandım.adetim yine bi kaçgün gecikmeli devam etti 3 ay boyunca.bitti tedavim..6 gündürde adet olmuyorum..bebekte yok galiba,,çünkü korunma zaten hemen gebe kalmazsın demişti,,moralim çok bozuluyor,,neden adam gibi açıklama yapmazlar gerçektende çok vurduım duymaz olmuiş dr larımız.. Allah yardımcımız olsun..onlara muhtaç etmeden bebek sahibi oluruz Allahın izniyle inş :( bi kaçgün sonra gidicem yine inş canımı sıkan şeyler sölemez yine :(

Balböceği

Mihrace cok cok gemis olsunn tez zamanda

insallah bi bebegin olur cnm bende 10 aylik evliyim yarin 10cu ayima giriyomm  :D

mihrace

çok teşekkür edrim canım :) ne güzel daha nice aylara yıllara beraber girmeniz dileğiyle canım :) Allah herkesin gönlüne göre versin canım ... bebiş var mı sende...

Balböceği

Amin cnm aminn rabbim kimsenin yuvasini huzursuz etmesin  :amin:

mart 1 de dusuk yasadim kurtaj oldum nisanda ilk adet oldum nisandan bu yana korunmadik bakalim hayirlisi olsunn

βαlκιz

banada aynısınıverdi doktor dogum kontrol hapı
her gittim doktor onu veriyodu gönderiyo
sonra doktorum porgestan verdi 3-4 ay içtim nerdeyse bişey olmadı
doktoru değiştirdim allahtan ona kalsaydı hala bebegim olmazdı  :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°•.ℓανιηуα.•°

ya ben şunu anlayamadım. ben de pko luyum ya, klomen falan kullanmayim mi yani. peki olmuyosa nası bi tedavi yöntemi olmalıyım ki?

βαlκιz

şu şeker hastalarınında kullandıgı ilacı deneyin doktora sorun bakalım ne dicek

°•.ℓανιηуα.•°

canım ben onu içtim ya. daha doğrusu içemedim. midemi bozdum kusmaktan. en iisi doğal sürece bırakmak..  :dontknow:

mihrace

hımmm.. valla verdi kullandım zaten beni ii sersemleştirdi o hap,gecelri alıyordum ama kötü yapıyordu beni,,katlandım tedavi yarım kalmasın die..ü bilmiyorum  belki bendede faydalı olmadı her ay hep gecikmeli oldum 4 günden azlada sürmedi..dur bi sorayım bakalım şeker için olan i,lacı ne diyecek sağol canım :)