Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

n-i-d-a

neyse kızlar benim çıkmam gerek ğörüşmek üzere bay bay :wave:
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

hanne

19 Şubat , 2010, 10:15:16 #496 Son düzenlenme: 22 Şubat , 2010, 17:07:56 g10ca
ARKADAŞLAR BENİ TANIYANLAR BİLİYOR AMA YİNEDE KISACA BAHSEDEYİM NORMALDE ADET DÜZENSİZLİĞİM YOK GÜNÜ GÜNÜNE OLUYORDUM FAKAT BU AY İLK DEFA 20 GÜN GEÇTİ AMA NEGATİF YUMURTALARIM YAVAŞ ÇALIŞIYORMUŞ KENDİ BAŞINA ÇATLAYAMIYORMUŞ DR ADET OLUNCA 2. GÜN GEL DEDİ BEN TEDAVİYE BAŞLAYINCA ÇOK TAKIYORUM BUNDAN ÖNCEDE 2 DEFA KLOMEN TEDAVİSİ GÖRDÜM DÜN GECE SANIRIM ADET OLDUM FAKAT NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM TEDAVİYE GİTSEMMİ YADA İNCİR KÜRÜNÜ OKUDUM İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN SİTESİNDE YUMURTALARI ÇALIŞTIRIP ÇATLAMASINI SAĞLIYOMUŞ 2 AYLIK Bİ TEDAVİ İMİŞ BU ŞEKİLDE HAMİLE KALAN ÇOK VAR EŞİMLE KONUŞTUM İSTERSEN BİRAZ ARA VER TEDAVİYE DEDİ ÇOK KAFANA TAKIYORSUN ONDAN OLMUYOR DEDİ GERÇEKTEN ÇOK FAZLA TAKIYORUM BU AYKİ GECİKMENİN STRESDEN OLDUĞUNU SÖYLEDİ DR  :crybaby2: EŞİMDE BU AY TEST YAPTIRACAK ACABA ONUN SONUCUNA GÖREMİ TEDAVİYE BAŞLASAM YOKSA İNCİR KÜRÜNÜ MÜ UYGULAYIP BİRAZ ARA VERSEM DİYORUM BENİM YERİMDE OLSANIZ NE YAPARSINIZ 23 YAŞINDAYIM 2,5 YILLIK EVLİYİM 1.5 YILDIR DA ÇOCUK İSTİYORUZ ÇEVREMDE ÇOĞU KİŞİ HAMİLE BENİ BİRAZ ETKİLEYENDE O OLUYO SANIRIMM :crybaby2: BUNDAN ÖNCEKİ İKİ KLOMEN TEDAVİSİNDEDE ÇOK GÜZEL SONUÇLAR ALDIM YUMURTAM İSTENİLEN BÜÜYKLÜĞE ULAŞTI ÇATLADI AMA BEBEK OLMADIII :crybaby2: BANA Bİ FİKİR VERİN LÜTFENNN.. ŞİMDİ ÇIKMAK ZORUNDAYIM  YARIN İNŞŞŞ BURADAN YAZARIMM.... BU MÜBAREK GÜNDE DUALARINIZI BEKLİYORUM VE SİZLERDENDE DUALARIMI ESİRGEMİYORUM RABBİM HİÇ BİRİMİZE EVLAT HASRETİ YAŞATMASIN EN KISA ZMANDA HAYIRLI EVLATLAR NASİB ETSİNNNN :amin:

Demet_dk

Allah en kısa zamanda kucağını doldurur inşallah  :amin:

nisanurvesamet

canım eşin bir gözüksün varikoseli falan bişi varmı eşinin ona göre belki ona göre bir tedavi önerilir eğer tek sorun senin yumurtalıklarının çatlamamsı falansa önce doğal yolları dene yani bu sitede bazı arkadaşın başarılı dediği kürleri ve şimdilik istemiom die 1 2 ay kendine müsade et doktorunda  sitres die onaylamaışş yani şun yumurtan çatlıo bile olsa sitres çok etkilicekk yine o yüzden kendini rahat bırak korunuomuş gibi bu süredede kürleri dene baktın olmuo ozaman gidip uygun olan bir tedavii uygulattır yumurtalar için iğne olması lazım kolaylaştırmak için ilaçda varr

bebişim06

bu mübarek cuma gününde inşallah Allah hepimizin dualarını kabul ederde hayırlısıyla bebiş nasip eder
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

KybeLe

canım kuzumm sana ben diyorum ki her zaman çok kafana takıyorsun strese giriyorsun ondan olacağı da varsa olmuyor. Bak zaten reglin bile nasıl da geçmiş. Eşinin tekrar test yaptırıcak olmasına inan çok sevindim bakbakalım degerleri nasıl cıkıcak ona göre ürologa gidersiniz varikosel neyim varsa da ameliyatını olur sonra da baba olur allahın izniyle.
Biliyorsun ki,her zaman dua ediyorum sana. Allah'ım gönlüne göre versin,tez zaman da senden alırız inşallah hamile oldugunun haberini :amin:
Oğluşuuumm :)

hanne

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim cuma günü kafam çok karışıktı şimdi daha iyiyim 2 ay ara vermeye karar verdim bu sürede kolay hamile kalmak için incir kürünü yapacağım inş güzel sonuçlar alırız.
incir kürünü yapan varsa nasıl uyguladığını yazabilirmi bazı yerlerde 8 incir bazı yerlerde 15 incir diyo kafam karıştıı :icon_scratch:

hanne

İNCİR KÜRÜNÜ UYGULAYAN HİÇ YOKMUUUU :caca:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım merhaba ben yapıyorum incir kürünü henüz hamile değilim ama inanıyorum inşallah olaxcak.saraçoğlu sitesinse 15 yazıyo ama aşırı tatlı oluyo.ben 10 tane inciri 600ml suya koyuyorum 20 dak kaynayınca 400ml falan kalıyo yarısını sabah yarısını akşam içiyorum.incirler küçük ve az tatlıysa 14 15 tane koy.

hanne

SAĞOL CANIM TEŞEKKÜRLER İNŞ BENDE BAŞLICAM İNCİRLERİ DOĞRUYOMUSUN KAYNATIRKEN

dertli

meraba simass bizde bebek için uğraşıyoruz ama nasip olmuyo bende polikislik over var eşimde bi sorun yok banada klomen verdi ama iki adetten beri içiyorum buğün son bakalım nolucak diyosun ya klomen kist yapar diye korkma genelde yapmaz diye biliyorum ama yani kullanan 
bayanlar öyle söylüğyo hemen hamile kaldım diye bende kullanıyorum ama çoğaltmadi inşallah hakkında hayırlısı olur 

ipmela

merhaba

2 ay boyunca klomen kullandım sonra çatlama iğnesi 1 adet kullandım o ay adet gördüm doktor eğer adet görürsen gel kanalların tıkalımı diye bakacağız dedi ama ben gitmedim ve o ay adetim geçikti test yaptım pozitif çıktı...ALLAHIM sizlerede nasip etsin ..sağlıklı günler

ipmela

ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN BEBEĞİME KAVUŞACAĞIM .........

gülbanu

ipmela hoş geldin öncelikle
bebegin hayırlı olsun allah saglıkla kucagına almak nasip etsin inşlh
nekadarlık evlisin ne zaman dır istiyorsun bebek canım
biraz kendinden bahsedersen tanışırız

mutluluk

ipmela hoşgeldin cnm.mutluluk ben.nslsn iimsn.hamişsn tebrik ederim.cnm bnm bende 2.kez klomen kullanıom şuan bekliyom hamile kalıcammı die çünkü günüm.doktorun adet olrsan tekrar gel 1kez daha klomen kullan dedi.şmd sana klomen yaradımı hamiş kalmen klomenin sayesindemi oldu.bana bilgi verirmisin