28 Mart , 2024, 14:37:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

n-i-d-a

selam arkadaşlar bende klomen kullanıyorum bu 2 ayım neolucak bilmiyorum sadece bekliyorum hoş yapacak başka bişeyde yokya :)
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

ツgöçmen_54 ツ

sadece klomenmi canım yoksa klomen+iğnemi kullanıyosun?

n-i-d-a

sade klomen kullanıyorum canım imşaallah olur sendemi kullanıyorsun
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

ツgöçmen_54 ツ

bende yarın ilk başlıcam.sen yumurta takibi yaptırıyormusun?ne kadar süredir evlisin?kaç yaşındasın?

n-i-d-a

yumurta takibi yaptırmıyorum çünkü olmamasıiçin problem yok diyolar ama olmuyo 2 yıllık evliyim 24 yaşındayım normalde 3 ay 5 ertane kulanmam gerekiyo eşim haftaya tekrar gidelim diyo napıcamı bilmiyorum bu durumdan çok sıkıldım

ツgöçmen_54 ツ

canımallah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip eder inşallah.bir problem yoksa günde 5er tane içmen çok deyilmi yaa :dontknow: :dontknow: bende adet düzensizliği yumurtlama bozukluğu halde günde 1 tane.şaşırdım kaldım :y25:

n-i-d-a

günde deyil kız ayda 5 tane bendede adet düzensizliği vardı ama sonra düzeldi

ツgöçmen_54 ツ

biraz geç oldu ama anladım :ehi: :ehi: adetlerin nasıl düzeldi canım ne yaptın?

nilay82

n-i-d-a

nilaycım ben 55 kloydum hala 55 kiloyum üstelik ben vitaminde kullanıyorum

ツgöçmen_54 ツ

klomen kilomu aldırıyor inşallah çok sevinirim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nilay82

hımm ben 3 ay kullandım kaç kılo aldığımı kesın bılmıom ama kılo aldım netten maya tup merkezıne uye olmustum ordan bır dktr aradı ve herseyı anlattı bana bende kılo aldığmı solemıstım ewet kılo yapıo demıstı baska olan varmı mmerak ettım cnm saol...

nilay82

göçmencım kılomu almak ıstıyosun hade ınsallah bende vermek ıstıyorum  :)

n-i-d-a

hayır canım aldırmıyor yani ben almadım çok şükür gerçi hekes al diye ısrar ediyor ama ben gayet memnunum kilomdan

ツgöçmen_54 ツ

evet boyuma göre çok zayıfım.eşim bana safinaz diyorsinir ediyo beni