28 Mart , 2024, 11:48:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

yağmur8183

Merhaba hasyet nasılsın  :hello:

hasyet

iyiyim canımm saol sen nasılsınn..  :flowers:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

yağmur8183

ben de iyiyim canım, sağol.... karşılaşamadık bir süredir,nasıl gidiyor hayat...Bebeğiniz nasıl oldu,Dayı kızı bebeği büyüttü mü? çok tatlıdır,şimdi....

hasyet

yaa ewett karşılaşamadık..ben bi süre fazla girememiştim zatenn..daha dayı kızının bebişini görmedim yhaa pazartesi yapmıştı doğum iştee... :) şu karlar birazdaha erisin öle gideceğiz nasip olursaa...ee sende ne var ne yok
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

yağmur8183

Bir değişiklik yok canım, aynı herşey........

hasyet

al bendende o kadar..adetim geçeli bugün 12.gün dün test yaptım negatifti bugün dr a gidecektim uyanamadım..öle yanii..  :flowers:  :flowers: bide gribimmm sersem sersem dolanıyom evdee  :sad1:

ikos23

canim benimde bu ikinci ayim clomenle ve benimde karnim agriyor sordum doktora normal dedi... böyle pantolon bile rahatsiz ediyor. benimde bugün 3.cü günüm iki gün daha almam lazim...

yağmur8183

İnşallah gönlüne göre olur canım,Merak ettim şimdi,Hadi bakalım ne zaman gideceksin peki doktora?

hasyet

yarın gideceğim nasipse canımm..yaa uyanamıyorum resmenn ölü gibi uyuyorumm sabah uyanabilirim inş.

yağmur8183

Uyanırsın canım,eşine söyle teli çaldırsın durmadan... gecikme tekrar,inşallah hamişsindir,çokta gecikmiş adetin canım,haber ver merak ettim...Hadi hayırlısı,

hasyet

yarın öğleden sonra belli olur sonuçlarr haber veririm canımm  :opucuk:  :opucuk:

tuana16

merhaba arkadaşlar bendede pco sorunu vardı.... evlendiğim ilk aylarda hormonlarım yüksek olduğu için doktor doğum kontrol hapı verdi 5 ay kullandım bebiş istemem vede bende fazla kanama yapması sebebiyle hapı bıraktım. 2 ay aradan sonra doktora gittim ve kullanmam için bana klomen verdi bu ilk ayım olcak inşallah ilk denememde olur bebişime kavuşurum... ilk denemede hamiş olan var mı arkadaşlar
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

ツgöçmen_54 ツ

klomen kullanan arkadaşlar nerelerdesiniz desteğe ihtiyacı var :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ipmela

MERHABA

SİTEYE YENİ KATILDIM ,2,50 yıldır evliyiz 5 aydır korunmadık bebişimiz olmayınca doktara gittik..önce yumurlama takiğleri yapıldı sonra eşimin sprem tahlili yapıldı ,2 ay üst üste klomen kullandım sonuç hüsran bu ay çatlama iğnesi yaptırdım ama dün adet oldum moralim çok bozuk ...doktor olmazsa rahim filmi çekicez dedi ama ben hemen film çektirmek istemiyorum kötü şeyler duyacağımdan korkuyorum ...ne yapmalıyım bilemiyorum...çok negatifim .biliyorum böyle olmamam gerekli ama eşiminde üzgün görünce daha kötü oluyorum...ALLAH BİZEDE NASİP EDER İNŞALLAH

tuana16

ipmela canım üzme kendini hem tüplerin kapalı bile olsa rahim filmiyle beraber açılıyo.... ayrıca sıkıntı kafaya takmakta bebiş olmasını geciktiriyo relax olmaya çalış.... :icon_thumright:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'