Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

durum_01

mavişim allah bagışlasın bebısını ınsallah allahım bızım kucaklarımızı da bos bırakmaz :amin:bende dk gıttım klomen verdı kullanıdm ama yumurtalıklar yavas oldugundan ıse yaramamıs bende bu ay dk gıtmeden gunde 2 tane ıcıyorum dk her ay gıdemıyorum bulundugum sartlar elverıslı degılde uzak dk ..

cunfer_u

İLK DEFA GEÇEN AY KLOMEN KULLANDIM... YUMURTLAMA OLDU GELİŞTİ, ÇATLADI VS. AMA DÖLLENMEDİĞİ İÇİN HAMİŞ OLAMADIM. İNŞALLAH BU AY.. DOKTORUMA GÖRE HERŞEY YOLUNDA DİYOR.. SADECE SABIR..

ebruuu

ya kızlar klomen ağrı yapıo mu şuan hastayım arada karnım ağrıo 5i günüm normlde ağrımaz ilk gün ağrır
hüseb sezginnnn....

masalım

kızlar klomen kullanıyorum ya hapımı dün içmeyi unutuum gece yatarken sabahta anneme  gttim unuttum.......
napcem ya 2tane hap içmeme lazım....
şimdi 1tane içtim napım brazdan gene içeyim mi?

masalım

ya kimse yok mu kızlar

βαlκιz

keşke yarddımcı olsam ama hiç bilgim yok kii  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

masalım

sağol canım benim ya bi baksa arkadaşlar

EMEL 26

BENCE BİRŞEY OLMAZ UNUTGUN İLAÇLARINI AL  BAZILARINI GÜNDE 5 TANEYE KADAR VEREBİLİYOR DRLAR
Kızlarımla hayat çok güzel💖

masalım

yarın bitmesi gerekiyorken peşembe btse olmaz mı ki canım sende klomen kullandın dimi

EMEL 26

EVET BENDE KULLANDIM BİRŞEY OLMAZ YUMURTALARIN BİR GÜN SONRA GELİŞİR

masalım

sağol canım kızlar yarın adıyamna gdiyorum 5gün yokum bana dua edin sağsalim varayım yaa

EMEL 26

:wave: :wave: :wave: GÜLE GÜLE GİT GEL İNŞALLAH HAYIRLI YOLCULUKLAR  :hello:

masalım

sağol canım yollar ok kötüymüş yaa inş.sağsalim kocamamın yanına gelirim

yağmur8183

Alıntı yapılan: masalım - 27 Ocak , 2010, 00:10:04
sağol canım kızlar yarın adıyamna gdiyorum 5gün yokum bana dua edin sağsalim varayım yaa
Yolcunun duası kabul olurmuş, sen de bize dua et canım....

hasyet

masalımm canımmm hayırlı yolculuklar şimdiden dikkat et bakalım kendinee  :opucuk:  :flowers:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..