Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

nilay82

uzulme hemen bozma bu kadar moralını ınan ben 4 snelık ewlıyım neler gecırdım amelıyat,düşük,tedavı ama hala yok senın kadar umutsuz deılım olucak ınsallah bı gun bebıslerımız kızlar sıkma canını hem bak sen benım kadar deılsın ben 4 yıl cnm rabbım bu dualrımızı karsılıksız bırakmaz ınşallah

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ceren1 - 18 Ocak , 2010, 19:26:15
klomene adetin 3. günü başlanır ama senin dedine göre sen ozaman tam adet olmamışsın daha.adetin kaç gün sürüyo.doktor banada vermişti adetin 3. günü başladım 5 gün günde 3 tane içtim.ama bittiginde benim adetim biteli 2 gün olmuştu.benim adetim 6 gün sürüyo.ümitsizlige kapılma.hamilelik testi filan yaptınmı anormal kanamalar olunca hamilede olabilirsin belki.bazıları üstüne görürlermiş ama normal adet kanaması gibi deil az az.

ilk kullandığımda 5.günü başladım kist oldu bi adet o zaman günde bi tane almıştım.
şimdi ise tam bi adet kanamsı olmamıştı doktor adettir bizim için bi damla da olsa dedi.ve ben 3. gün gittim bi kanama falan yoktu.4.gün kullanmaya başladım klomeni ve o gün adetim çoğaldı.doktorun dediği zaman kullandım.klomeni erken mi kullandım aceba diyorum.allah ım ne olur perşembeye yumurta oluşmuş olsun.3 tane klomene cevap vermeyen bünye.
bende nası sağlanacak yumurtlama işi???
gebelik testi (kan) negatifti canım

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ilkaycocuk - 18 Ocak , 2010, 19:28:34
canım üzülme sakın :y25: :y25: :y25: herşeyın zamanı varr

ben de öyle diyorum ama elimde değil yaa."allah ım hakkımızda her zaman herşeyin hayırlısını basip et" diyorum her zaman.
vardır bi hayır

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: nilay82 - 18 Ocak , 2010, 19:44:20
uzulme hemen bozma bu kadar moralını ınan ben 4 snelık ewlıyım neler gecırdım amelıyat,düşük,tedavı ama hala yok senın kadar umutsuz deılım olucak ınsallah bı gun bebıslerımız kızlar sıkma canını hem bak sen benım kadar deılsın ben 4 yıl cnm rabbım bu dualrımızı karsılıksız bırakmaz ınşallah

şimdiye kadar en az 4 kere yumurtlama olmuş mu diye tahlil yaptırmışımdır.ama hiçbirinde olumlu sonuç alamadım.kararmsarlığım onun için.rüyamda düşük yapmışım ona bile seviniyorum bi kere hamile kaldım tekrar kalabilirim diye.
yumurta rezervi fsh 5.iyi bi sonuç ama yumurtlama olmuyo nedense.güç ver ,sabır ver bana allah ım.
inş isteyen herkes en kısa zamanda bebeklerine kavuşur.amin

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 18 Ocak , 2010, 19:50:14
Alıntı yapılan: nilay82 - 18 Ocak , 2010, 19:44:20

şimdiye kadar en az 4 kere yumurtlama olmuş mu diye tahlil yaptırmışımdır.ama hiçbirinde olumlu sonuç alamadım.kararmsarlığım onun için.rüyamda düşük yapmışım ona bile seviniyorum bi kere hamile kaldım tekrar kalabilirim diye.
yumurta rezervi fsh 5.iyi bi sonuç ama yumurtlama olmuyo nedense.güç ver ,sabır ver bana allah ım.
inş isteyen herkes en kısa zamanda bebeklerine kavuşur.amin

ECECİM Bİ SORUM OLACAK ADET OLDUĞUN ZAMAN SANCILANIYOR MUSUN???
ADETİ ÇOK SANCILI GEÇEN HANIMLAR KESİN OLARAK YUMURTLAYABİLİRLERMİŞ.BU DOKTORLAR TARAFINDAN SÖYLENEN BİR GERÇEK....

ceren1

ecesu kist oldugunda ne gibi belirtiler vardı.kasıgın agrıyomuydu.bende bu ay klomen kullandımda sol kasıgım agrıyo acaba kistmi oldu diye düşünüyorum seninde kasıgında agrı oldumu kist oldugunda.adetim 28ine daha var yani

ツgöçmen_54 ツ

mrb arkadaşlar benimde 3 gün oldu adetim gecikeli.eğer gelirse bende bende bu ay klomene başlıyacağım ama benim doktorum bana sadece günde bir tane kullanmamı söyledi çok düşük deyilmi sizce hanımlar?

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 18 Ocak , 2010, 23:24:16
mrb arkadaşlar benimde 3 gün oldu adetim gecikeli.eğer gelirse bende bende bu ay klomene başlıyacağım ama benim doktorum bana sadece günde bir tane kullanmamı söyledi çok düşük deyilmi sizce hanımlar?

en az bi taneyle başlatıyo doktorlar klomene.yanıt alınmazsa 2,3, 5'e kadar yolu varmış.
allah (cc) gönlüne göre versin

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ceren1 - 18 Ocak , 2010, 23:08:15
ecesu kist oldugunda ne gibi belirtiler vardı.kasıgın agrıyomuydu.bende bu ay klomen kullandımda sol kasıgım agrıyo acaba kistmi oldu diye düşünüyorum seninde kasıgında agrı oldumu kist oldugunda.adetim 28ine daha var yani

bende ara sıra kasık ağrıları olur zaten.kist old zamanda ani hareketlerde batma oluyodu ama sende de olması kist anlamına gelmez.yumurta takibi yapılmadı mı, iğne olmadın mı sen.bu ay da çok kötü şekilde batmalarım oldu,kımıldayamadım.eyvah yine kist var dedim ama çok şükür hiç bişe yoktu.inş pozitif sonuçlanırsın

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

ECECİM Bİ SORUM OLACAK ADET OLDUĞUN ZAMAN SANCILANIYOR MUSUN???
ADETİ ÇOK SANCILI GEÇEN HANIMLAR KESİN OLARAK YUMURTLAYABİLİRLERMİŞ.BU DOKTORLAR TARAFINDAN SÖYLENEN BİR GERÇEK....

[/quote]

sancı nedir bilmem ben.senede en fazla 2 kere sancılı geçmiştir adetlerim.
ama çocuk düşündüğümüz ay doğum kontrol hapını bırakmıştım (hap adet kanamasının az olmasını sağlarmış) ve acayip yoğun bi adet olmuştum ve çok sancılıydı.ama o ay takip yapıldı yumurtlama olmamıştı.

ceren1

geçen hafta pazar günü igne oldum bir hafta oldu.bilmiyorum ya çok agrıdı belimede vurdu agrısı canım sıkıldı biraz kist olmuştur diye.bide bu ay hiç ümitli deilim nedense  :'( inşallah hamileyimdir

ceren1

ESİNCİK

ECE SU GEÇEN AY BİR BEBEK GÖRMEYE GİTTİK. ANNESİNDE YILLARDIR PKO VARMIŞ, BEBK İSTEMEDİKLERİ İÇİN EŞİ KORUNUYORMUŞ. DÜŞÜNSENE KENDİLİĞİNDEN HAMİLE KALMIŞ. HİÇ STRES YAPMA, PKO'LU KADINLARIN HAMİLE KALMASI SADECE ZAMAN ALIYOR. YOKSA HER PKO'SU OLAN KISIR OLSA DÜNYADA İNSAN KALMAZ KIZ. RAHAT OL, İNŞ BU AY HAMİLE OLURSUN..

nestur

ece su 2 aydır senin yaşadıklarını yasıyorum ve ben şeker ilacı+ klomeni günde 3 kere kullanmamma rahmem yumurtalar büyümüyo bu ay ne olacak bakalım sabır artık

Balböceği

uzulme cnm nasipse birgun hamile kalirisn kalirizzz  :opucuk: