Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

yasmin35

canım kutusunda 10 tane hap var sabah akşam içiyosun günde 2 tane ve adetinin 5. günü içmeye başlıyom 5 gün boyunca ok ben klomenle hamile kaldım ilk içişte hamiş kaldım işallah sendede işe yarar
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

duygu0029

yasmin bu ilacı kullanmak için doktor gerkiyomu doktora gitmeden kullansan olurmu

yasmin35

canım doktor konturolu gerek çünkü içtim hadi tamam olmuyo sonra 10 gün gün aşırı ulturosona sokuyo doktor bakıyo yumurta gelişimine sen kendi başına içersen belki kist yapar çünkü kist yapıyo doktor yumurtaya bakıyo gerekiyosa çatlatma ignesi veriyo canım yumurta olgunlaşınca çatlatma iğnesi yapıyolar bende gerek kalmadı doktor bu kendi çatlıcak dedi hem senden umutluyum dedi ki ölede oldu o ay hamile kaldım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

haydibebeğim

Alıntı yapılan: yasmin35 - 09 Aralık , 2009, 17:24:43
canım doktor konturolu gerek çünkü içtim hadi tamam olmuyo sonra 10 gün gün aşırı ulturosona sokuyo doktor bakıyo yumurta gelişimine sen kendi başına içersen belki kist yapar çünkü kist yapıyo doktor yumurtaya bakıyo gerekiyosa çatlatma ignesi veriyo canım yumurta olgunlaşınca çatlatma iğnesi yapıyolar bende gerek kalmadı doktor bu kendi çatlıcak dedi hem senden umutluyum dedi ki ölede oldu o ay hamile kaldım

benim dr da benden bu ay umutlu ama ben çok kaptırmak istemiyorum kendimi zonra üzülmemek için :(
hayırlısı olsun.

yasmin35

hadi hayırlısı canım işallah senin ve herkezin olur ama sen yok giba davran ben hep yok diyodum olmadı buseferde diyodum konturamıyodum ama oldu işte böle beklemeden gelincede insan çok seviniyo şaşırıyo

haydibebeğim

adetlerim şaşmaz.bugün en geç  olmam gerekirdi olmadım daha,bi yerde duydum merak ettim doğruluğu var mı?

haydibebeğim

EMEL 26

valla bende yapmıyor canım ama bilemiyorum  :dontknow:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

dora

ben 5 ay kullandım öncesinde 27-28 günde adet olurdum. klomeni kullandığım aylarda bu süre 30 güne çıktı . 4. 5. kullanımımda doktor 13. gün çatlatıcı iğne pregnly vermişti. bu sefer adetim 28. gününde oldu. klomen doğum konturol hapı gibi adet günü hiç şaşmıyor. ama süresini 1-2 gün geciktirebilir. geçen ay kullanmadım bu ay adetim 29. günde oldu. doktorum klomenin çok faydalı bir ilaç olduğunu söylemişti. hatta 6 ay kullanmanın çok faydası varmış. hem kiloda aldırmiyor.

haydibebeğim

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 23 Aralık , 2009, 23:19:52
valla bende yapmıyor canım ama bilemiyorum  :dontknow:

off bugün adet olmadım diye sevinmiştim,ama başka sitelerden okudum ki klomen gecikme yapabilirmiş :dontknow: :crybaby2:
yani boş yere sevinmeyeyim.zaten  memişerim de acımaya başladı,adet olcaaammmmm :crybaby2:

haydibebeğim

EMEL 26

hayırlısı olsun canım üzme kendini belkim vardır sabırlı ol yoksada önümüzdeki maçlara bakacaz
Kızlarımla hayat çok güzel💖

haydibebeğim

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 23 Aralık , 2009, 23:33:42
hayırlısı olsun canım üzme kendini belkim vardır sabırlı ol yoksada önümüzdeki maçlara bakacaz

emelcim inan ki takatim kalmadı.psikolojim çöktüüü :crybaby2:

haydibebeğim

ne aptalım erkenden kaptırdım gene kendimi :'(

dora

kaç aydır klomen kullanıyorsun? ne kadar zamandır bebek olmiyor?