28 Mart , 2024, 19:48:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

nilay82

EMEL 26

bende bu ay klomen yuttum ama iğne olmadım çünkü dr yurt dışına cıktı bana kaçırma vurundedi ama önerdigi dr  beyenmedim bu ay böyle gececek inşallah süpriz olurmu bana bilemiyorum  hayırlısı umt yok ama kalbim  :love9:atıyor 10gün var hastalanmama
Kızlarımla hayat çok güzel💖

haydibebeğim

ya ye ye ye ,doymaz oldum bu hapa başlayalı be ??? acaba yan etkisi mi diyorum,yaptığım diyetler boşüa gidecek üff..  :'(

haydibebeğim

hadi be kıslaar bi cevap yazıverin garii :k06:

hanne

benimde öyle ama klomenden olduğunu sanmıyorum biz kendimizi öyle avutuyoruzz :ehi: :ehi:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: hanne - 02 Aralık , 2009, 20:00:35
benimde öyle ama klomenden olduğunu sanmıyorum biz kendimizi öyle avutuyoruzz :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10:  bence de,fil gibi yiyorum yaaaa :toothy10:

hanne

aynenn bu ay adetim 6 gün geçti çok inandırmışım kendimi bu sefer kesin oldu dedim afedersin bayramda camışş gibi yedimm 4. günü adet oldum ama benim iştah hala yerindee :toothy10: :toothy10:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: hanne - 02 Aralık , 2009, 20:03:35
aynenn bu ay adetim 6 gün geçti çok inandırmışım kendimi bu sefer kesin oldu dedim afedersin bayramda camışş gibi yedimm 4. günü adet oldum ama benim iştah hala yerindee :toothy10: :toothy10:

biz bide hamile kalsak nasıl yeriz ki,düşünemiyorum bile,ortada bişey yokken böyleyiz :toothy10:

hanne

sorma ya ben bide 1,5 ay önce ameliyat oldum acaip kilo aldım zaten sonum yok bu gidişlee :ehi: adın ne buarada bide ne problemin var?

haydibebeğim

Alıntı yapılan: hanne - 02 Aralık , 2009, 20:08:22
sorma ya ben bide 1,5 ay önce ameliyat oldum acaip kilo aldım zaten sonum yok bu gidişlee :ehi: adın ne buarada bide ne problemin var?

adım sevil canım.problemim 1,5 yıldır bebiş olmuyor.hsg çekildi sağ tüp tıkalı sol açık çıktı.şimdi aşılama yapılacak bana.yarın yumurta takibine gideceğim.sonraki aşama aşılama :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

hanne

inş aşılamaya gerek kalmaz benimde 1 yılı geçti kolmene başladım bugün ilk hapımı alcam inş bizde  en kısa zamnda kavuşuruz meleklerimizee :amin: :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kızlar o konuda bi bilgim yok ama rabbim inş saglıklı sıhatli evlatlar verirde kucagımızı doldurur  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

sibel28

canım bende içiyorum klomen ama bende iştah açmadı...karın agrısı ve ara kanma yapıyor..

nilay82

amin sibelcim tez zamnda inşallah yaa walla ıstahı bılmemde benımde kasıklarım ve goğuslerım cok ağrıyo bu ılaca baslayalı

aylüh

09 Aralık , 2009, 16:18:40 #404 Son düzenlenme: 20 Mart , 2010, 10:57:31 g10ca
klomeni adetin kaçıncı günü kullanmak gerek.bide kullanım şekli nasıl kaç tablet var içerisinde ve devamlımı kullanmak gerek ayda bir mi?bütün bilginizi yazarsanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim cevaplayan arkadaşlarıma.