28 Mart , 2024, 21:26:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

niles1983

doktorun söylediklerini uygula sen.ama genede başka bi doktorun fikrini almakta çok daha iyi olur.anladıgım kadarıyla adet düzensizliğin war.o ilaçla arkadasım hamile kaldı adeti düzene girince
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

..BahaR●●

göründüğü kadarıyla klomen sende fazla işe yaramıyor
bence doktorun başka tedaviyle yola koyulma
geçmiş olsun.......

GüzeLCe

Alıntı yapılan: dilara ışık - 30 Ekim , 2009, 23:46:40
merhaba kızlar ben bu ay 3. kez klomene başladım... günde iki kez ve adetimin üçüncü günü başladım yarın son haplarımı içecem... iğne de kullanmıyorum... bana yardımcı olabilrmisiniz... ne yapmalıyım. dr bile değiştirmeyi düşünüyorum...uffffff. :crybaby2:
dr deqiştirip durma bence tatlımtedavi devam etsin

ben klomen 1 yıl kullandım ilk günde 2 tane atıyordum en sonda günde 5 tane attım 3 ay  :icon_thumright:şuanda 4 ay araverdik yumurtalıklar büyüttük 1 ay sonra catlatma iğnesi+aşılama olcak daha yenı baslamıssın sen sabır tatlım

dilara ışık

çok teşekkür ederim... inşallah iyi olur bu arada adetim düzene girdi... :dontknow:

beren naz

dilaracım ben de üçün cü ay aynı tedaviyi görüyoru  klomen ve ççatlatma iğnesi kullanıyorum en son dün oldum iğneyi bu ay da beklicem inşallah olur her ay umutla bekliyorum h allah tüm umutla bekleyenlerin gönlüne gömre versin

beren naz

olanları  duyunca ben de ümitleriniyorum  benim de olur diye inşallah

buket82

kıslaar benim yumurtalar kist olmuş:((( oyüzden ne gebelik oldu nede adetim geldi:( klomen yapıyomuş böyle.şu çatlatma iğnesinden yapacakmış öbür ay.offf offf.kistler gitmezse bu sefer de onun için uğraşıcaz :'(

dali

4 aydır evliyim ve korunmuyoruz ama tık yok.bu klomen mi ne ona ne zamandan sonra başlıyorsunuz?doktor mu tavsiye ediyor?

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

10 Kasım , 2009, 18:13:24 #368 Son düzenlenme: 10 Kasım , 2009, 18:15:15 °•. °•. єƒѕυηℓυ.°•. °•.
Alıntı yapılan: dali - 10 Kasım , 2009, 18:09:02
4 aydır evliyim ve korunmuyoruz ama tık yok.bu klomen mi ne ona ne zamandan sonra başlıyorsunuz?doktor mu tavsiye ediyor?
canım daha yeni evlisin doktoruna danış olmama nedenine göre ilaç kullanımı yaparlar ama daha yeni evlisin olur inş.. :amin: :amin:

Uploaded with ImageShack.us

Demet_dk

bencede acele etme daha çok yenisiniz ama önce doktora görün
Allah gönlüne göre versin

мiŁenα.

canım 4 ay kısa bır donem...1 seneden sonra etdavı onerırı dr

:love9: :love7: :love9:

beren naz

o ilaç bir yıldan sonra veriliyor  hem daha çok yenisin hemen kalır diye bir şey yok bir iki ay sonra kalırsın inşallah

nilay82

SLM ARKADASLAR BU SITEYI TESADUFEN BULDM VE SIZLERI OKUYUNCA YANLIZ OLMADIĞMI ANLADIM.BENDE 8 AY ONCE DUSUK YAPTIM.VE O GUNDEN BERI TEDAVI OLUYORUM.2 AYDIR KLOMENE BASLADIM YUMURTALIKLARIMIN KUCUK OLDUĞNU ÖĞRENDIM VE BU AY OLUMLU SONUC ALDIK BUYUMUS COK SUKUR.VE BANADA PREGNLY IĞNESINI VERDI AMA COK ZORLANMADIM BI KAÇ ECZ SONUNDA BULDUM COK SUKUR VE VURULDM.HAYTIRLISIYLA HAFTA GIDIP YUMURTALIKLARIN CATLAYIP CATLAMADIĞNA BAKILCAK.OLMASSA BIDAHAKI AY ASILAMA DEDI.ASILAMA YAPTIRAN VARMI COK KORKUYORUM NASIL OLDUĞNU YAZARSA SEVINIRIM :'(

GüzeLCe

aaa 2 ayda ii büyütmüş  :hello2:ben 1 yıl kullandım yeni büyüdü baya küçükmüş benımde hiç hamiş kalmadım 4 yıllık evliyim buay bende catlatma olacaqım eger olmasssa oda diger ay asılama+catlatma olcak.hayırlısı olsun tatlım sters girme yeter

hapyy

NE KADAR ZAMAN ÇOCUK OLMAZSA KLOMEN VERİYOLAR...