28 Mart , 2024, 18:25:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

derya55

slm bende bu ay klomen kullandım ama klomne ek olarag gobekten vurulan puregon ıgneyıde kullandım ayın 20 sınde asılamam yapıldı ınsallah tutar da nbende halımeolurum bunu cok ıstıyorum
herşeyin hayırlısı olsun şu hayatta

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

ben 1.5 yıl önce klomen tedavisiyle hamile kaldım yumurta sayım az oldugu için hamiş kalamıyomuşum memnun kaldım ama hamileliğin ilk 3 ayı çok sancı çekdim

Uploaded with ImageShack.us

swen

Alıntı yapılan: ٩(¯`°(A)۶٩(E)(¯`°۶٩efsun٩۶٩۶٩°ღ♥ღ°  •·.·´¯`·.·• - 23 Ekim , 2009, 15:07:22
ben 1.5 yıl önce klomen tedavisiyle hamile kaldım yumurta sayım az oldugu için hamiş kalamıyomuşum memnun kaldım ama hamileliğin ilk 3 ayı çok sancı çekdim
canım allah analı babalı büyütsün bende bu ay başladım şimdi içtim bitti pazartesi doktorla randevum var bakalım ne diyecek
bebeğim geliyor

avşin

ben 18 yaşındayım 1 yıllık evliyim bende bu ay klomen tedavisinden sonra yumurta çatlatma ignesi oldum kasıklarımda agrı ve akıntım var bu sefer hamile kalırmıyım acaba

elif35

valla hiç öyle çatlatma iğnesi yapma durumum olmadığından fazla bilgi veremem ama inşallah hamilesindir dmekten başka bişey diyemem üzgünüm

{safişim}

inş hamilesindir canım adet tarihin ne zaman aslında hamilelik belittileri içinde kasıklarda ağrı ve akıntı var inş hamilesindir canım  :amin:

derya55

kesın hamılesın demek mumkun degıl ama ınsallah hamılesındır adet tarıhın hangı gun
herşeyin hayırlısı olsun şu hayatta

..BahaR●●

ÇATLATMA İĞNESİNDEN SONRA AĞRIN OLUYORSA GAYET NORMAL CÜNKÜ YUMURTALIKLAR HAREKETLENİOR CATLAMAK İÇİN

EĞER ADETİN YAKINSA FALAN GEBELİK BELİRTİSİ OLABİLİR

ADET TARİHİNİ FALAN YAZSAYDIN......

aleyna635

canım ben iki defa yaptım çatlatma iğnesi.sonuç başarısız.ama o  ağrılar çok normal yumurtalıkları çatlatıyor sonuçta elbet ağrın olcak.bende de çok ağrı olmuştu.ama inşallah sen hamilesindir.emın olmak için adet gününü beklemekten başka çaren yok...

xxcansuxx

slm arkadaşlar bende yeni üyeyim aranıza yeni katıldım.

xxcansuxx

30 Ekim , 2009, 18:26:33 #355 Son düzenlenme: 03 Kasım , 2009, 21:32:11 xxcansuxx
 banada  ekim 16da progestan başlattı doktor bana da bi problem yok dedi adet düzensizliğimde yok ben doktora ayın 9unda gitmiştim yumurtlamam normal yumurtamda çatlamış kolaylaştırıcı olsun diye veriyorum dedi ilacı. ama olmazsada adetin 3.gün tekrar gel dedi  gittiim TSH ve FSH istedi daha sonuçları değerlendirmedi ama klomen başlattı adetin 3.günü bakalım bu ay olur inşaallaah yarın ilacın son günü 4 gün sonra kontrole gideceğim yumurta takibi için bakalım bende beklıyoum benı korkutan doktorum bu ayda olmazsa rahim filmi çektiririz dedi. bana doktorum acele ediyor gibi geldi normalde 1 sene korunmasız bebe olmaması normal diyorrlar ya ben 15 aydır evlıyım ama 4-5 aydır korunmuyorum.

dilara ışık

meraba duygu hoşgeldin.. evet canım bende senin gibi birbuçuk senelik evliyim.. 7 aydır istiyoruz ama olmuyor..ilk gittiğimde kist var dedi.. tedavi gördüm atlattım.. şu anda 3. ay klomen kullanıyorum olmadı.. bu ay bakalım günde 2 kez kullanıyorum adetimin 3.günü başladım yarında son hapları içecem... bakalım bu ay ne olacak inşallah bu ay olur.. sende kafana takma allah yardımcımız olur inş... :flowers:

dilara ışık

merhaba kızlar ben bu ay 3. kez klomene başladım... günde iki kez ve adetimin üçüncü günü başladım yarın son haplarımı içecem... iğne de kullanmıyorum... bana yardımcı olabilrmisiniz... ne yapmalıyım. dr bile değiştirmeyi düşünüyorum...uffffff. :crybaby2:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

yaff klomen ne işe yarıyo ben bilmiyomda :dontknow: biraz açarmısınız ne işe yaradıgını

niles1983

arkadaşımda aynı senin kullandıklarını kullandı 1 yasında oğlu war
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...