Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

yasmin35

eminecim benim yumurta makul boyutlara ulaşmıştı 20 mm olmuştu ve çatlamıştı ama bu aralar degişik agrılar çekiyorum allah hayırlara çıkarsın işallah işallah hamişimdirde ben bu arılara razıyım yeterki ağrısın sorun degil :(
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

GüzeLCe

kızlar ben 1 yıl klomen tedavisi gördüm en son günde 5 tane klomen aldım dr şimdi tedavi ara verdi 4 ay 1 ay sonra tekrar gideceqim ozamanda çatlatma+aşılama yapılacak Rabbimin merhameti çok büyük inşllh hamiş olanlardan oluruz  :amin:

yasmin35

işallah canım ya allah kimsenin kucagını boş bırakmasın yarabbim büyük
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

sedaş

güzelce canım 1 yıl icin klomen cok deyılmı neden okadar üzün süre kunlandın ögrene bilirmiyim

GüzeLCe

Alıntı yapılan: sedaş - 17 Ekim , 2009, 12:19:36
güzelce canım 1 yıl icin klomen cok deyılmı neden okadar üzün süre kunlandın ögrene bilirmiyim
ya canım dr tedavisi ile kullandım günde 2 tane ile basladık tedaviye ensonda günde 5 tane ile bitirdikyumurtlama takibi yapıldı büyüttüler 1 ay sonra tekrar gitcem tekrar kullanırım heralde

vuslat

kızlar DR LAR KLOMENİ Bİ KAÇ TEST SONRASINDAMI VERİYORLAR BEN KENDİM KULLANMAK İSTİYORUM.. KLOMENİN ZARARINI GÖREN BİRİ VARMIII

[/ur

EMEL 26

Alıntı yapılan: vuslat - 17 Ekim , 2009, 13:43:15
kızlar DR LAR KLOMENİ Bİ KAÇ TEST SONRASINDAMI VERİYORLAR BEN KENDİM KULLANMAK İSTİYORUM.. KLOMENİN ZARARINI GÖREN BİRİ VARMIII
merhaba canım kendi bildiğine kullanamıyosun   önce dr ultrasyonla bakıyor kist varmı diye yoksa adetin 5.gününde başlayıp sonra haplar bitince yine konturol ediyor yumurta oluşmuşmu diyd boyut una bakıyor yani kendin kullanma dr git takip etsin allah gönlüne göre versin
Kızlarımla hayat çok güzel💖

GüzeLCe

canım bence dr kont.al ilacı hem neden kullanacaksın sen? buarada aslında bu ilacı erkeklere veriyorlar sperm sayısını artırmak ve kaliteli olması için

beren naz

canım iki aydır kullanıyorum klomen belli bir yan etkisini görmedim ama ya hamilesin  ya da korkutmak gibi ollmasın kist falan ımı oluştu benim öyle olmuştu u yumurtam çok büyümüş çatlamamış o yüzden kiste dönüşmüş ama sen inşallah hamilesindir

GüzeLCe

yok canım  hamiş değilim kirtde yok  :dontknow: pkoluyum adet düzensizliğim var

beren naz

canın sağolsun inşallah bir daha ki aya geöçmiş olsun bu arada

beren naz

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 12 Ekim , 2009, 20:14:11
canım öncelikle aramıza hoşgeldin. ben 2 aydır kullanıyorum klomeni.geçen ay bebiş olmadı.inşallah bu ay olur diyorum.ben klomeni adetin 3.günü başladım.klomenden sonra yumurta takibi altında yeterli büyüklüğe ulaştıgında ovitrelli diye çatlatma iğnesi vuruldum(göbekten).çatlatma iğnesi her ihtimale karşı ya çatlamazsa diye vuruluyo.yumurta kendiliğinden de çatlayabiliyo ama klomen yumurtalıkları uyardığı için olması gerektiğinden fazla büyüyüp çatlayamayabiliyo.klomenin böyle bir riski var.çatlamadıgı zamanda kist oluşturuyo.ben bu ay guligofen,progestan,dostinex,klomen ve ovitrelli(iğne) kullandım.ha bide klomen kullandıgında yumurtlıklar uyarılıyoya o yüzden birden fazla yumurta olgunlaşıyo.mesela benim bu ay 3 tane yumurtam gelişmiş.bazılarında daha fazla olabiliyo.çok yumurta demek çoğul gebelik demek degil,yüzde 80 tekil gebelik oluyo klomen tedavisinde bunuda dipnot olarak belirteyim.umarım açıklayıcı olmuşumdur.kafanda soru işaretleri varsa merak ettiğin sor,bildiğim bişeyse cevaplamaya çalışırım.

canım benim hep bir tane yumurtam oluştu istenilen boyuta da ulaştı ama yine de aklıma takıldı benim daha mı az çalışıyo üç tane oluşması daha iyi olduğunu gösteriyor bir bilgin var mı aslında benim anlamak istediğim ben den kaynaklanann sorunlardan mı kalamadım acaba ah hamile yoksa eşimm den mi kaynaklanıyor ondan kaynaklandsın istemiyorum o zaman daha zor sanki  herşey allah kolaylık versin herkese bu günler adet günüm bakalım olscak mıyım doktor yumurtam çok güzek geliştiğini söyledi iğne de oldum inşallah hamileyimdir inşallah olmak isteyen herkes he hamileledir

vuslat

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 17 Ekim , 2009, 13:51:04
merhaba canım kendi bildiğine kullanamıyosun   önce dr ultrasyonla bakıyor kist varmı diye yoksa adetin 5.gününde başlayıp sonra haplar bitince yine konturol ediyor yumurta oluşmuşmu diyd boyut una bakıyor yani kendin kullanma dr git takip etsin allah gönlüne göre versin
canım ben geçen ay baktırdım kist olmadığını sadece akıntı olduğunu söyledi. şuanda bi fitil kullanıyorum bi kaç tane kaldı aslında klomene şuanda ihtiyacım yok çünkü bi sorun çıkmadı akıntıdan dolayı olmuyor dedi dr.. bende acele ediyorumya  klomeni kullanırsam belki olma ihtimali dahada artar istiyorum.

[/ur

vuslat

17 Ekim , 2009, 17:05:20 #343 Son düzenlenme: 17 Ekim , 2009, 17:07:45 vuslat
Alıntı yapılan: GüzeLCe - 17 Ekim , 2009, 14:41:25
canım bence dr kont.al ilacı hem neden kullanacaksın sen? buarada aslında bu ilacı erkeklere veriyorlar sperm sayısını artırmak ve kaliteli olması için
sacede acele etmekten cnm galiba.. hani tutma ihtimali büyüsün diye.. bi kaç kişden duymuştum kendi kullanmış ve ilk ay 2. ay hamiş kalmış filan.. bu örnekleri duyunca hazır iltihapın bitmişken bidaha iltihap olmadan hamiş kalmak istiorum aslında..

[/ur

buket82

selamlar...ben de klomen kullandım.5 gün günde 1 tane içtim.bugün 12.günümdü kontrole gittim.2 tane olgunlaşmış yumurtam olduğunu söyledi doktorum.  :hieyt: