19 Nisan , 2024, 11:25:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 19 Nisan , 2014, 07:52:58
Alıntı yapılan: zen_s - 18 Nisan , 2014, 15:29:41
Selam klomencanlar hiçbiriniz takılmasanızda ben yazayımm yinede belki sohbet etmek isteyen olur.Öncelikle ameliyatdan vazgeçtim  :laughing7: çünkü laparoskopi olmak istemiyorum eşimide ikna ettim tedavi falan istemiyorum artık dedim olacaksa böyle olur dedim oda tamam dedi Allah razı olsun sporumu ve diyetimi yapıyorum adet olunca soğan kürünede başlıycam inatçı pko ya birebirmiş ya deneyeceğim  :icon_thumright:
Antalyaya seminere gidiyorum eşim ve oğlumda geliyor kafamızı dinleriz hemde tatil olur dedik en azından stresimizi atarız çok heyecanlıyım hayırlısıyla inşallah  :amin: :amin:

günaydın canım,  :flowers: haklısın çok ıssızlaştı buralar insanlara iyi gelmiyor herhalde artık  :dontknow: bir ben sadık müşteri mutlaka hergün girip yazmasam da bir gelişme var mı diye bakıyorum.  :laughing7: canım ameliyat kararı büyük bir karardı gerçekten vazgeçmen ve duruma razı olman belki sana da getirir bebişini. ben artık kesinlikle olmaz ne yapalım dediğim anda aldım haberi  :nazar: :amin: inşallah sen de önümüzde ki ay bir sürprizle karşılaşırsın canım  :amin: :love9: :amin: kimbilir belki Antalya sana iyi gelir. keyfini çıkar arkadaşım hem iş hem erken tatil bence güzel olacak  :k06:
canım selamlar evet bende girip çkıyorum genelde yazmasam bile buralardayım  :k06:  :k06:
İnan eşimde tamam diyince o kadar rahatladımki anlatamam valla strese girmiştim resmen bu canı bize veren Allah hayırlısını versin zorlamanın anlamı yok bencede  :laughing7: Antalya inşallah hepimize iyi gelecek rahatlarız hep beraber  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Betüşşş canımm çok sevindim seni gördüğüme eski yazışmalara bakıyordum ne güzel muhabbetimiz varmış ne oldu bize yaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Evet yaaaa zeynommmmm ..

Tadi tuzu kalmadi sanki buranin

Biz yorulduk galiba canim benim ....

zen_s

Kız olsun şurdaki muhabet pür neşe hiçbir yerde yok inanki dertlerimizi unutuyorduk yada dalga geçebiliyorduk paylaştıkça şimdi kimsecikler yok takılanların çoğu dourdu yada hamile kaldı bir biz kaldık hee  :k06:  :k06:

zen_s

Canım ameliyatın nasıl yapıldı çok geçmiş olsun ya  :-\ banada dedi doktor önce tamam dedim sonra vazgeçtim yumurtalıkları uyaracakmış falan filan önce soğan kürünü deniycem adet olayımda 8 gün geçti ama yakındır olucam göğüsler sinyal verdi  :laughing7: :laughing7:

eea2005

zeynooo buralarda mısın? merak ettim seni nasılsın en son soğan kürü yapacağım diyordun nasıl gidiyor arkadaşım.  :flowers:

eea2005

Zeyno saraçoğlunu izliyordum. yumurtası gelişmeyen bir bayana 3 havucu yarım litre suda haşla, 3-4 tane havucu da yarım litre suda haşla daha sonra bu suları karıştır iç diyor bak inşallah sana da çare olur aklıma geldin canım yaa  :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 19 Mayıs , 2014, 16:50:47
Zeyno saraçoğlunu izliyordum. yumurtası gelişmeyen bir bayana 3 havucu yarım litre suda haşla, 3-4 tane havucu da yarım litre suda haşla daha sonra bu suları karıştır iç diyor bak inşallah sana da çare olur aklıma geldin canım yaa  :amin:
canım merhaba pek girmiyorum buraya iki havucumu ayrı ayrı kaynatacam anlamadım :icon_scratch:
sen nasılsın bebiş nasıl ben bıraktım o işleri akışına  :laughing7:  eşimin böbrek taşı ameliyetı var onla ilgileniyroum bu aralar  ::)

mandalinaportakal

yumurta geliştirmek için incir kürü yapmanızı tavsiye ederim arkadaşlar.8-10 tane kuru inciri 1 litre kadar suda kaynatıp sabah akşam içiyorsunuz. bunu adetinizin 3. günü başlatıp yumurtlama gününüze kadar devam ettireceksiniz.ben 2 hamileliğimde de denedim,başarıya ulaştım :flowers:

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Mayıs , 2014, 14:17:25
Alıntı yapılan: eea2005 - 19 Mayıs , 2014, 16:50:47
canım merhaba pek girmiyorum buraya iki havucumu ayrı ayrı kaynatacam anlamadım :icon_scratch:
sen nasılsın bebiş nasıl ben bıraktım o işleri akışına  :laughing7:  eşimin böbrek taşı ameliyetı var onla ilgileniyroum bu aralar  ::)

pardon ya yanlış yazmışım 3-4 incir ile 3 havucu ayrı ayrı kaynatıp sularını karıştırıp içecekmişsin.  :aferin: bebiş iyi 12 haftayı bitireceğiz yakında.  :nazar: safra taşı ve iltihabı nedeniyle sıkıntılı bir dönem atlattım şimdilik iyiyim heyecanla bekliyoruz işte.  :amin: eşine acil şifalar canım  :opucuk:

eea2005

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 20 Mayıs , 2014, 14:45:28
yumurta geliştirmek için incir kürü yapmanızı tavsiye ederim arkadaşlar.8-10 tane kuru inciri 1 litre kadar suda kaynatıp sabah akşam içiyorsunuz. bunu adetinizin 3. günü başlatıp yumurtlama gününüze kadar devam ettireceksiniz.ben 2 hamileliğimde de denedim,başarıya ulaştım :flowers:

canım bende kaynatmadım ama bol bol incir yedim ve eşime yedirdim. :k06:  ve gerçekten sadece 1 kez klomen kullandım ve olmayınca 2 ay ara verdim ilaç kullanmadığım halde incir işe yaradı herhalde ama tabi ki rabbimin lütfuyla şimdi ikinci bebeğimi bekliyorum  :nazar: :amin: :nazar: darısı tüm isteyenlerin başına....  :amin: :amin:

ayselll

slm arkadaşlar ben yeni katıldım buraya
benimde aynı şikayetlerim var pkoluu oldugumu ogrendım 1 ay once hormon testlerım yapıldı kotu bişey cıkmadı doktor klomen ve folist asit verdı ve ilişki gününü soyledı kontrol ıcınde 26 sında gidecem bakacakmıs...
doktor bana muhtemelen cocugun olur dedı ama ben gene umutsuzum  :icon_scratch: :BangHead:

mandalinaportakal

düzenli adet görüyor musun canım?eğer testlerde büyük sorun çıkmadıysa ve her ay adet görüyorsan muhtemelen değil Allahın izniyle mutlaka hamile kalırsın.fazla kilon varsa vermen hormonlarının çalışmasını olumlu etkileyecek bu da seni hamileliğe bir adım yaklaştıracak.

ayselll

düzenli değil değişiyor bazen 10 gun bazen 5 günn 70 kıloyum suan vermeye calısıyorum yememe dıkkat edıyorum  :amin:

ayselll

doktor bana istesende kılo veremıyorsun demıstı hakkattende oyle yanı vermeıyorum işe gelirken ve giderken yürüyüş yapıyorum 45 dkkk
ilk defa bu kadar kilo aldımm normalde 68 gecmezdım.. herşeyin hayırlısı bakalımm inşllah doktorun dediği gibi olurrrr...