29 Mart , 2024, 02:17:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

perspektif

üstüne gorme degıl cnm anlattıgın maalesef belkı ılk ay hormonların duzensızlık yasadı tedavı yuzunden boyle bır sapma olmus olabılır en kısa zamanda bebegıne kavusursun ınsallah

mavibalon

En canlı örnek benim canım. Klomenle hamile kalınabilir için rahat olsun.

swen

banada doktor klomen vardi adetimin 3. günü başalayacakmışım daha adetime 18inde olmuştum geçen ay bu ayda 16 sında falan olurum herhalde 11. günü adetinde doktora gidicem ilk defa kullanıcam inşallah sizlerinki gibi bizimkide tutar  :amin:
bebeğim geliyor

GüzeLCe

mavibalon hg cnm klomen nekadar kullandın? tedavi nekadar sürdü?sorun neydi?çatlatma yapıldımı? cvblarsan sevinirim cnm tşkler :flowers:

yasmin35

yumurtlamada dr sorun gördü adetimin 5. günü sabah akşam içtim ilk ayım klomen hapı deneyeli gün aşırıda dr yumurtayı gözlem altına aldı çok güzel gelişimini büyümesini tamamladı dedi ama ikitane olgun yumurta oluşmuş biri çatlamış diyeri çatlamak üzre şayet işe yaradıysa önümüzdeki ay adet olmucakmışım yaramazsada 14 gibi adet görücekmişim işallah adet olmam bide işe yararda hamile kalırsam ayrı yumurta ikizim olabilirmiş
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ceylin eslem

oooo canım ne güzell.inşallah tutar.allahım gönlüne göre versin.ikiz olmasını istermisin bilmem ama.inşallah olur bu ay.

ceylin eslem

kızlar 2 gün olduktan sonra kesildi adetim.pazartesi doktora gidecem.üstüne görmemi merak ediyorum.böyle bişey olmuşsa ben klomene ve diğer ilaçlarıma başladım.tedavi görüyorum şu anda.o beni tedirgin ediyo.birde akıntım çok ve beyaz.

yasmin35

istemezmiyim işallah hele bide ikiside kız olursa bende iyisi olmaz heralde ama sanki içimde bi his var bu ay başarıcaz olucak gibi geliyo allah herkeze versin olmuyanları olsun kendime ve isteyen herkeze dua ediyom işallah  :amin:
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

mavişimmm

ceylincimmm hayırlısı inşallah.aklına kötü şeyler getirmee.düşünme yaniii.iyi düşün iyi olsunnnn canımmm.dualarımız senınlee.dikkat et kendınee :love9: :love9:

mavibalon

''Güzelce'' sorularını şöyle cevapliyim.
9 ay hamile kalamadım sonra doktora gittim. Tahlillerimde ve eşimin tahlillerinde herhangi bir problem yoktu.
Doktor klomenle takip önerdi. Denediğim ilk ay hamile kaldım. Pregnyl vurulmuştum. Ancak kalp atışı alınamadı ve kürtaj oldum.
Kürtajdan sonra 3.5 ay korunduk.Sonra yine klomene başladım. Yine pregnyl ama ilk ay hamile kalamadım.
2. ay yumurtam hızlı büyüdü o yüzden pregnyl yapmadık dr kendi çatlar dedi. Çatladı ama yine hamile kalamadım.
Ancak 3.ay dr bana gelme dedi. Yİne adetin 3. günü ilaca başla 5 gün iç o kendi kendine çatlar dedi.
Tatile çıktık tam yumurtlama dönemimde. Hİç ümitli değildim çünkü yollarda geçti zamanımız.
Ama bebeğim 1 kerecik birlikte olduğumuz halde geldi.
Biraz kader kısmet herhalde. stres azalınca bebek de geliyor.
Şimdi 14. haftadayız Allah nasip ederse.

GüzeLCe

Allahım saqlşıklı bebiş versin inşllh sizde sorun yoqmuş canım.bende pko var yumurtalık büyüttüler klomenle 8 ay kullandım enson günde 5 kere de bitirdim cok sters girdiğim için 4 ay ara vedik tedaviye 1 ay sonra catlatma+asılama olcak hayırlısı Allahım çok aratmasın inşllh :amin:

haya

merhaba güzelce inş allh nasıp ederde hamıle kalırsın bıan once stres herseeyı mahvedıoo benımde ole bugun gdecem doktora adetlıyken yumurtalar ınmısmı dıye bakacakmıs nasıl olucak bılmıomm 1sene oldu:(

mavibalon

Alıntı yapılan: güzelce - 02 Ekim , 2009, 11:10:07
Allahım saqlşıklı bebiş versin inşllh sizde sorun yoqmuş canım.bende pko var yumurtalık büyüttüler klomenle 8 ay kullandım enson günde 5 kere de bitirdim cok sters girdiğim için 4 ay ara vedik tedaviye 1 ay sonra catlatma+asılama olcak hayırlısı Allahım çok aratmasın inşllh :amin:

canım sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine. çok bekletmesin inşallah seni.
kilo problemin var mı? bir arkadaşım da PKO'lu kilo problemi vardı ayrıca.
4-5 kilo kadar verdi hemen hamile kaldı.

GüzeLCe

Alıntı yapılan: mavibalon - 02 Ekim , 2009, 11:26:17
Alıntı yapılan: güzelce - 02 Ekim , 2009, 11:10:07

canım sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine. çok bekletmesin inşallah seni.
kilo problemin var mı? bir arkadaşım da PKO'lu kilo problemi vardı ayrıca.
4-5 kilo kadar verdi hemen hamile kaldı.

evet kilo problemım var canım ama zaten pko dan kaynaklanıyormuş kilo bide okadar ilac aldım .dr diyor kilo verirsen %99 hamiş kalırsın ama veremiyorum işte  :dontknow: peki o arkın 4-5 kilo verince mi hamiş kaldı?

Balböceği

hadi insallah tutar ne zman adet gunun