Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

GüzeLCe

rica canım bende dualarıma seni ekliycem ;)

= - =SeLSeBiL= - =

HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

swen

selam kızlar doktordan geldim herşey gayet normal dedi korunmayı bırakalı 7 ay oldu hala bebk yok dedim ve klomen verdi adetinin 3. günü başla 11. günü gel çatlatma iğnesi yapıcam dedi nasıl yapılıyor bu iğne daha sonra tutma oranı kaç aceba bilemiyorum dahada bu doktora ilk defa gittim tamda net soramadım herşey bide bu iğnenein fiyatı ne kadar bilen varmı
bebeğim geliyor

= - =SeLSeBiL= - =

bende kullandım 1 kere çatlatma iğnesi fiyatını hatırlamıyorum ama erkenden al bazen bulunamıyor son güne bırakma. çatlatma iğnesiyle hamile kalan çok var. inş sende onlardan biri olursun. doktorun dediği tarihte ve saatte gidiyosun vuruluyosun onun belli bir zamanı var daha sonrada gün aşırı ilişki. ilişkiden sonra hemen kalkma yat biraz altına yastık koy inş ilk denemede kalırsın hamile

swen

canım ya bana daha şunu al falan demedi sadece 3. gün klomene başla 11. gün gel bakıyım dedi çattlatma iğnesi yapıcaz sonra yumurtalar oluşur ve çatlarsa sana saat gün veericem o zman ilişkiye gireceksiniz dedi olsa şunu al gel falan ndiye yazardı herhjalde sağol yardımcı olduğun için pekji nasıl yapılıyor bu iğne inşallah canım allah olmayan herkese versin
bebeğim geliyor

= - =SeLSeBiL= - =

sen klomene basla ve 11. gün gitt doktora. yumurta takibi yapılacak 2 günde 3 günde bi doktor seni çagırır. yumurta istenilen büyüklüğe geldiği zaman doktor iğneyi şu saatte vurul diyor.iğneden 36 saat sonraydı heralde tam olarak hatırlayamadım ilişkiye giriyosunz sonra gün aşırı ilişki.

swen

SAĞOL CANIM CVPLADIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER ALLAHIM HAYILISIYLA EN KISA ZAMANDA KUCAKLARIMIZI DOLDURUR İNŞALLAH DAHA ADETİM YENİ BİTMİŞTİ BAŞLAMAK İÇİN ÖBÜR ADETİMİ BEKLEMEK ZORUNDAYIM BAKALIM HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH PEKİ SENDE ADET DÜZENSİZLİLİĞİ FALAN VARMIYDI BENDE ADETLERİM ÇOK DÜZENLİDİR
bebeğim geliyor

= - =SeLSeBiL= - =

bu ayda adetinin ilk gününden basla 12. 13. 14. günleri büyük ihtimal yumurtanın çatlama dönemi oluyor o günler gün aşırı ilişkiye girin belki ilaca filan gerek kalmaz hamile kalırsın. yas kaç, ne kadarlık evlisin?
benim evliliğimin ilk ayında stresten kist olustu 2 ay hastalanmadım ben. daha sonra düzenim bozuldu 40 günde 45 günde adet görmeye basladım son 3 4 aydır düzene girdim. 29 günde adet oluyorum 1 yıllık evliyim artık çocuk istiyorum :crybaby2:

swen

26 YAŞINDAYIM 3 YILLIK EVLİYİM ANCAK 7 AYDIR KORUNMUYORUZ BU AYKİ GÜNELERİDE BOŞ GEÇİRMEYİZ İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİ ONLARA KALMADAN HAMİLE KALIRIZ İNŞALLAH BEN ŞİMDİ ÇIKMAK ZORUNDAYIM CANIM EŞİM GELİCEK YİNE GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH
bebeğim geliyor

= - =SeLSeBiL= - =

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

insallah ilk denemede hamis kalirsin güzelim hayirlisi rabbimden ins.  :amin: :nazar:

Balböceği

insallah tutar cnm stres yapma

ebruli.

canım bu iğneyi bende kullandım.ilk kullanışta allaha şükürler olsunki tuttu.iğneyi vurulduğum gün ilişki demişti doktor bide iğneden tam 36 saat sonra ilişkiye girceniz dedi.ben 36 saat sonra dr dediğini yaptım ve ben 4 5 saat yerimden kalkmadım öylece yattım.inş seninde tutar ilk kullanışta.hayırlı haberlerini bekl,orum janum.

ŞÜKÜRLER OLSUN KAVUŞTURANA...<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ebru&year=2010&month=5&day=30&babycount=2"; type="application/x-shockwave-flash" wmode="

swen

inşallah kızlar ilk kullanışta tutar benimkide adet yeni bitmişti öbür adetim16 sı falan olurum herhalde o zaman klomeni kullanmaya başlıycam bakalım bekliyoruz hayırlısı inşallah hepimize  :amin:
bebeğim geliyor

ceylin eslem

kızlar bu ay ilk kez klomen+çatlatma iğnesi  ile tedavi oldum.adetim 3 gün geçince kanda baktırdım sonuç negatifti.adetim 5 gün geciktikten sonra adet kanaması oldu.sadece 2 gün sürdü normal bi adetti.sonra anlamadım birden kesildi kanama.3 gündürde hiç bişey yok.hani üstüne görme-yerleşme kanaması falan mı diye düşündüm ama kanda baktırdım yoktu.böyle bişey olamaz değilmi.kaldıki adetim 8 gün sürer.tuhafima gidiyor bu durum.kist falanmı oluştu acaba???  :dontknow: 4 gün sonra kontürole gideceğim.üffff canımda çok sıkılıyo.