29 Mart , 2024, 00:04:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KESIN COZUMMM YUMURTLAMA TEMBELLIGI(POLIKISTIKOVER)

Başlatan nurrr, 30 Temmuz , 2015, 08:19:16

« önceki - sonraki »

nurrr

30 Temmuz , 2015, 08:19:16 Son düzenlenme: 01 Ağustos , 2015, 14:37:38 nurrr
 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ARKADASLAR MERHABALAR,BENIM 3 SENE BOYUNCA BEBEGIM OLMADI,YURTDISINDA VE YURTICINDE GITMEDIGIM DR KALMADI,BANA TESHIS OLARAK YUMURTLAMA TEMBELLIGI KONULDU,FAKAT BI SITEDE OKUMUSTUM,1 TATLI KASIG BAL,1 TATLI KASIGI TARCIN,1TATLI KASIGI COREK OTUNU IYICE KARISTIRIP,ADEDINIZIN 2.GUNU BASLAYIP,12.GUNUNE KADAR AC KARNINA  YIYORSUNUZ(COREK OTU AGIZDA IYICE CIGNENENCEK)ALLAHIMA BIN SUKUR KI DENEDIM,INANDIM YAPTIM VE SUAN HAMILEYIMMM.ALLAH ISTEYEN HERKESE NASIB ETSIN INSALLAH KIMSEYI EVLAT DUYGUSUNDAN MAHRUM BIRAKMASIN,SIZINLE PAYASMAK ISTEDIM,UMARIM YARDIMCI OLMUSUMDUR,HERSEY ALLAHIN IZNIYLE ZAMANI VAR HERSEYN,RABBIM ISTEYEN HERKESE VERSIN EN KISA ZAMANDA INANIN KULLANMADIGIM CATLATMA IGNESI YUMURTLAMA IGNESI KALMADI,HICBIR FAYDASI OLMADI  BU KURU KULLANDIM DUAMI ETTIM O AY  DR A GITTIGIMDE YUMURTALARIN INANILMAZ GELISMIS DEDI VE O AY HAMILE KALDIM LUTFEN DENEYIN DENEMEKTEN HICBISEY OLMAZ  :caca: :binkybaby: :binkybaby:

meltemçakır

keşke 2 gün önce görseydim bunu. bugün 4. günüm. yapsam işe yarar mı ki?

nurrr

Siz onumuzdeki adet döneminde deneyin isterseniz meltem hanim,adedinizin ikinci gunu baslayin ve sabah uyanir uyanmaz yapıyordum ben esimi ise yolcu ederden karisimi taze taze yapip 12.gunune kdar yedim.Insallah en kisa zamanda hayirli haberlerinizi aliriz Rabbim gonlunuze gore versin kimsenin hatirinda birakmasin :nazar: :love7: :love9:

meltemçakır

Alıntı yapılan: nurrr - 22 Ağustos , 2015, 15:36:42
Siz onumuzdeki adet döneminde deneyin isterseniz meltem hanim,adedinizin ikinci gunu baslayin ve sabah uyanir uyanmaz yapıyordum ben esimi ise yolcu ederden karisimi taze taze yapip 12.gunune kdar yedim.Insallah en kisa zamanda hayirli haberlerinizi aliriz Rabbim gonlunuze gore versin kimsenin hatirinda birakmasin :nazar: :love7: :love9:

teşekkür ederim Nur hanım. bugün hayır tohumuna başlayacağım. bekarken kullandığımda ilk ayda bile etki etmişti. bu ay onu kullanayım diyorum. bir sonraki ay ama mutlaka ballı karışımı deneyeceğim.

nurrr

Rica ederim, inşallah hayirli haberlerinizi bekliyoruz  :love7: :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu karışımı kullandığım ikinci ayda  hamile kalmıştım.