BÖCEK-SİNEKSAVAR SPREYLER

Başlatan jbdun, 13 Mayıs , 2007, 23:56:26

« önceki - sonraki »

jbdun

jbdun

Alıntı yapılan: estim - 04 Haziran , 2007, 14:55:59
jbdun, zanzana hakkında ben bilgi vereyim, bebek dergisinden yazıyorum

kaşıntı önleyici kalemi; sinek ve benzeri canlıların sokmasının neden olduğu kaşıntıyı önler
doğal koruyucu sprey,jel,roll on olmak üzerede 3 hali var.
hinditan leylağı(neem ağacı), limon otu ve nane içeren doğal bir formilden yapılmış, dermotolojik testlerden geçmiş, %100 doğal koruma sağlar. chicconun bir ürünü.

bu elektriğe takılan ürünlerden ben geçen yıl kullanmıştım. pek fazla bir etkisi olduğunu söyleyemem. o takılı olduğu halde  sivrisinek kovalıyoduk. cibinlik olmasa yavrumun her yerini yemişlerdi :honk:

ben önümüzdeki ay doktora gideceğim. ancak o zaman sorabilirim. sizlerin sonuçlarını bekliyorum  :opucuk:

estim tşkler bilgi için canım :flowers: zanzananın fiyatını yazıyor mu?
biz de dün cibinlik taktık ecrinin karyolasına ama tuhafına gitti galiba  :k06: bi de tülleri çekip oynuyo  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

yok canım gelen maillerde vardı belki işinize yarar diye görün istedim. ben kullanmıyorum.

aslı

jbduncum ben aldım ama henüz kullanmadık  :)  fiyatı 11,00.-ytl 'idi galiba yanlış hatırlamıyorsam.

jbdun

estim

dergide fiyat yazmıyor canım. bilgi danışma hattı var 444 2 442, netten baktım 7,00  ila 15,00 ytl arası değişiyor. almak istediğin ürünün kullanım şekline (sprey, jel, roll on) göre

jbdun

desree (Özlem)

Ben bugün dr kontrolünde sordum çünkü Selim i hep sivriler yedi kaç gündür yüzü kolu ısırık içinde, sprey ve losyon tarzı şeyleri 2,5 yaşına kadar kullanma dedi bebek cildi için bu tarz şeyleri kullanmak sakıncalıymış elektro mat kullanabileceğimizi söyledi

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

jbdun

sağol özlemcim,
ben de 20si gibi ecrini götürücem dra istanbula gitmeden önce ona da bi sorucam bakalım ne diycek

Almiş'inAnniş'i

ya amaç ısırılmalarını engellemek değil mi? bu kremler kaşıntı önleyici yazıyo  :icon_scratch:

seyda

kizlar,
bu aksam haberlerde Istanbul u keneler basti diyince aklimi kaciriyodum :icon_pale: Allahim korusun yarabbim zaten burda takmistim. 6 yasindan büyük tüm cocuklara asi takviminde var keneye karsi asi yapiliyo Zürih ve Isvicrenin bazi bölgelerinde. ben ciftlik evi var bizimkilerin oraya gidince naparim börtü böcekten diyodum bide Istanbul u duydum, tam cinlendim. artik gözüme uyku girmez biraz depremi düsünürüm biraz keneleri eh biraz da hirsiz fobisi derkeeeeeeeen bakmisim sabah olmus :(

jbdun

yaw şeyda benim aklımda deprem yoktu bak soktun işte  :caca: :violent1:  :(
keneyi de hiç açma,artık yeşilliklere sokmıycaz bebişleri napalım :-\

şerife Berat

:director: jbdun ecrının cıbındırıklı fotosunu koyarmısın bızde aldık ama daha takmadık yataga
demır gerekıyomus sanırım ama nası bişi bilmiyoz

jbdun

biz cibinliği aldığımızda zaten yuvarlak halkası vardı içinde, hulahup gibi bişey
ama cibinliği kullanmıyorum asılı duruyo,çünkü zaten sıcak bi de onunla daha da sıcak oluyo :honk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

estim

şimdide çiyanlar çıktı yaaaaaaaa  :sad1: