28 Mart , 2024, 17:49:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hayıt Tohumu Hakkında

Başlatan sibel28, 24 Ekim , 2008, 08:39:54

« önceki - sonraki »

sirin

ARTIK ANNE OLMAK İSTİYORUM

ツgöçmen_54 ツ

mrb canım ben msj faslan göremedim nerelerdesin?

hayal gozlum

burdayım canım uzun zamandır net yoktu o yuzden gorusemedık ozledım canım

ツgöçmen_54 ツ

hayal gozlum

yağmur8183

Merhaba arkadaşlar, önceki sayfalarda da yazmıştım, hayıt kullanıyordum, Ben yaşadığım süreci size faydası olması dileğiyle yazmak istedim. Bende prolaktin hormonu yüksekliği vardı, Bebek için eşimle doktora gittik , bir sorunumuz var mı acaba diye..Doktor hormon testi yaptı ve benim prolaktin hormonumun 56 olduğu görüldü, adetin 3. günü tekrar gelmemi hormon testini tekrar yapacağını söyledi,tekrar yaptığımız da ise bu sefer değerin 98 olduğunu ve bana ilaç vereceğini bu ilacı bir ay süre ile kullanmam gerektiğini söyledi, ben bu süre zarfında ilaç kullandım ve de internetten yaptığım araştırmalarla prolaktin hormonuna hayıtın çok iyi olduğunu öğrendim,Hayıtı bir ay boyunca akşamları sıcak suyun içine bir tatlı kaşığı atarak ağzı kapalı bir şekilde 12 dakika dinlendirerek içtim.Hayıtın Prolaktin hormonumun düşmesine  çok faydalı olduğuna canı gönülden inanıyorum,Okuduğum yazılarda yüksek olan hormonu düşürdüğü,düşük olan hormonu ise yükselttiğine dair yazılar vardı,dengeleyiciymiş... Ve kızlar benim hormonum ilacın ve hayıtın faydası nedeniyle 98'den 4'e düştü,,,Sonuçta beş haftalık hamileyim... Umarım faydalı olabilmişimdir... Sorularınız olursa cevaplayabilirim...

mutluluk

CANIM BEN KAÇ KEZ SANA YAZDIM AMA GALİBA YAZIMI GÖRMEDİN.TAVSİYE ETTİĞİN BAL VE ÇÖREK OTUNU YAPIYORUM.AMA BEN ÇÖREK OTUNU TAM EZEMEDİM OLRMU ÖYLE.BİRDE KAÇ GÜN YİYECEM BANA DÖNERSEN SEVİNİRİM.

yağmur8183

Alıntı yapılan: mutluluk - 25 Mart , 2010, 13:54:01
CANIM BEN KAÇ KEZ SANA YAZDIM AMA GALİBA YAZIMI GÖRMEDİN.TAVSİYE ETTİĞİN BAL VE ÇÖREK OTUNU YAPIYORUM.AMA BEN ÇÖREK OTUNU TAM EZEMEDİM OLRMU ÖYLE.BİRDE KAÇ GÜN YİYECEM BANA DÖNERSEN SEVİNİRİM.
Dün yazmıştım canım, görünmedi mi acaba mesajım,Çörek otunu bende çok ezememiştim sende çiğneyerek yemeye çalış, birşey olmaz çünkü bende çok ezemedim çiğneyerek yedim öylede faydası olur inşallah, bana faydası olmuştu canım...

mutluluk

YAĞMURCUM SEN BU KÜRDEN SONRAMI HAMİŞ KALDIN.SABAH AKŞAM YİYORUM CANIM YUMURTALARIN GELİŞİMİ İÇİNDİ DEĞİLMİ.NE KADAR YİYECEM.BİRDE İNCİR KÜRÜDE YAPSAM OLR MU YOKSA BU BİTSİN SONRAMI İNCİR KÜRÜNÜ YAPAYIM.NASIL YAPAYIM ACABA

yağmur8183

Ben hayıtla hamile kalmadım, hayıt sayesinde hormon seviyem düştü arkadaşlar..Düştükten sonra çörek otu-bal-tarçın kürü ile kaliteli yumurtam olması nedeniyle hamile kaldım..Tabiki Rabbimin Allah'ın (c.c.) izniyle...

hayal gozlum

yagmurcum dedıgın kuru denıcem allah kucagına almayı nasıp etsın :binkybaby:

yağmur8183

Alıntı yapılan: hayal gozlum - 26 Mart , 2010, 22:46:28
yagmurcum dedıgın kuru denıcem allah kucagına almayı nasıp etsın :binkybaby:
Sağol canım, Rabbim senin de gönlüne göre versin..En kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip eder inşallah rabbim...

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

çörek otunu mikserden geçirebilirsin canım.iyi eziliyo o zaman

Rabis

hayit tohumu ne kizlar?benim hormonlarimda sorun cikarsa nasil kullanma bilirm bunu
:)

mutluluk

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 05 Nisan , 2010, 21:14:12

çörek otunu mikserden geçirebilirsin canım.iyi eziliyo o zaman

canım ben yedim bitirdim.ama bu ayda bişey beklemyorum.çünkü hem moralmen sıfırım hemde bişeyler yapamadık.o kadar içim sıkıntılıki anlatamam.hayırlısı canım sağol :opucuk: