29 Mart , 2024, 01:28:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hayıt Tohumu Hakkında

Başlatan sibel28, 24 Ekim , 2008, 08:39:54

« önceki - sonraki »

yağmur8183

Hayal Gözlüm,hayıtın bir yan etkesini görmedim

hayal gozlum

yağmur8183

Alıntı yapılan: hayal gozlum - 26 Ocak , 2010, 22:29:33
4 aylık evlıyım canım evet cocuk ıstıyorum hemde cok aslında telas yapmam cok erken ama bakalım ne olur bu arada sen prolaktının dusmesı ıcın mı kullanıyosun hayıtı ve prolaktının cok yuksek ınsallah duzelır bn agnucaston kullanıyorum prolaktınım dusmesı ıcın acıl sıfalar sana canım
hayal gözlüm,senin prolaktinin kaç, kaç aydır ilaç kulanıyorsun?

hayal gozlum

prolaktınım 20 yagmurcum 2 aydır kullanıyorum ılac

yağmur8183

Canım senin iyiymiş  prolaktinin,20 değerin altı zaten,daha önce yüksek miydi,değer üst sınırı 25 diye biliyorum ben.

ツgöçmen_54 ツ

yağmur8183

ツgöçmen_54 ツ

nasılsın?bişey sorcaktım sen kendiliğinden adet olabiliyomusun?

yağmur8183

iyiyim canım sağol..Ben kendiliğinden adet oluyorum canım,allaha şükür..sadece düzensi oluyor,sebebi de prolaktin (süt) hormonunun yüksek olmasıymış,

yağmur8183

Sen nasılsın,sormayı unuttum kusuruma bakma... :hello2:  :hello2:  :hello2:

ツgöçmen_54 ツ

bende iyiyim canım çok sağol.ben malesef ilaç kullanmadan adet göremiyorum.ama prolaktin 13. sen ne kadar süredir evlisin yağmur?

yağmur8183

Sekiz aydır canım,zaman çabuk geçiyor,biz beş ay falan düşünmedik bebek,sonra istedik ama,bu sefer hormonum yüksekmiş...rabbim hayırlısını versin,senin neyin var canım...

ツgöçmen_54 ツ

ben 2.5 senelik evliyim ama 2 sene doğum kontrol hapı kullandım adetlerim düzelsin diye malesef bırakın sil baştan geriye döndüm.şuandada farlutal kullanıyorum adet görmek için.benim hormonlarımın hepsi normalmiş ama polikistik over varmış

yağmur8183

geçer umarım canım,bebeğini alırsın kucağına,geçmiş olsun,of nasıl can sıkıntısı değil mi, hiç duymadığım çevrem de olmayan bir şeydi sonra insan başına gelince öğreniyormuş,hayırlısı olsun canım,geçer inşallah,moraller yüksek,tam adım gaz tedaviye devam,yeneriz allahın izniyle,ne sıkıntılar var,derler ya rabbim çaresiz dert vermesin...moralini yüksek tut canım... :flowers:  :flowers:  :flowers:

hayal gozlum