Hayıt Tohumu Hakkında

Başlatan sibel28, 24 Ekim , 2008, 08:39:54

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

kızlar bence de akibetini bilmdiğiniz şeyleri kullanmayın. Tüm medikal ilaçlar bitkilerden üretiliyor ama yıllarca denenip yan etkileri ortaya çıkarılıp birkaç bitkinin bileşimiyle bizlere sunuluyor. Bizler için çalışan bu kadar bilim adamı varken tıbbın imkanlarından yararlanmak lazım derim ben. Ona iyi gelsin derken başka bişey bozulmasın sonra hayal gözlümün dediği gibi..

hayal gozlum

ESINCIK BENDE ONDAN KORKUYORUM YA ARTIK ESKISI GIBI DEIL HERSEY COK GELISMIS ONUN ICIN DOKTOR TAVSIYESINDEN BASKA BISEY KULLANIP PISMAN OLMAKTAN KORKUYORUM HAYIRLISI NEYSE OLSUN :occasion5:

hayal gozlum

YAGMURCUM BU ARADA HAYITI KULLANIYOSUN YA SONUCUNU COK MERAK EDIYORUM BILDIRIRSIN UMARIM CANIM

yağmur8183

Bildiririm Canım,Benim Prolaktin 98'di bakalım kaç olacak,umudum düşmesi yönünde,bebek istiyoruz çünkü..... Siz bebek istiyor musunuz,ne kadar oldu evleneli???

hayal gozlum

4 aylık evlıyım canım evet cocuk ıstıyorum hemde cok aslında telas yapmam cok erken ama bakalım ne olur bu arada sen prolaktının dusmesı ıcın mı kullanıyosun hayıtı ve prolaktının cok yuksek ınsallah duzelır bn agnucaston kullanıyorum prolaktınım dusmesı ıcın acıl sıfalar sana canım

hayal gozlum

serven arkadasımız merhaba sorum olcak sana evlı mısın ve hayıtı kullanmaya devam edıyo musun

hayal gozlum

arkadaslar nerelerdesınız ya :hieyt:

hayal gozlum

ya arkadaslar nerelerdasınız ya kımse nıye hayıt hakkında bısey yazmıyo

yağmur8183

Hayal Gözlüm, ben kullanmaya  devam ediyorum hala,bırakmayı da düşünmüyorum,sen neler yaptın,kullanıyor musun?

yağmur8183

Alıntı yapılan: hayal gozlum - 01 Şubat , 2010, 15:42:55
ya arkadaslar nerelerdasınız ya kımse nıye hayıt hakkında bısey yazmıyo
Hayal Gözlüm bu seferde sen kayboldun,  :dontknow:

hayal gozlum

ya yagmurcum ben burdayım her zaman yok kullanmaya baslamadım ılacımın bıtmesını beklıyorum bıtınce hemen alıp kullancam kac gundur kullanıyosun sen hayıtı :caca:

hayal gozlum

arkadaslar bugun mıde bulantısıyla uyandım hala devam edıyo ınsallah bısey olur

yağmur8183

Ben hayıtı yaklaşık 20 gündür kullanıyorum,canım

ツgöçmen_54 ツ

hayıtın faydasını gördünmü yağmur?bende kullanmayı düşünüyorum.

hayal gozlum

yan etkısı yada senı rahatsız edecek bı durum oldu mu