28 Mart , 2024, 12:54:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hayıt Tohumu Hakkında

Başlatan sibel28, 24 Ekim , 2008, 08:39:54

« önceki - sonraki »

Emine

En son 26 Ocakta yazmışım sonucunu isteyen arkadaşlar olmuş. Ocakta kullanmaya başladım ben 1 şişe hayıt suyu içtim toplam, nisanda hamile kaldım şu an 27 haftalık hamileyim kardeşim de kullandı hayıt suyu ama o hamile değil henüz, o da 1 şişeden sonra devam etmedi sanırım, ardından soğan kürü uygulamıştı. O nedenle herkeste aynı sonucu göstermiyor olabilir.

yağmur8183

Kızlar bende hayıtı yeni öğrendim,uzun zamandır yorum yazılmamış sayfaya,hayıtı kullanıp iyi gelen arkadaşlar yorum azabilir mi???? kullanmayı düşünüyorum...

hayal gozlum

merhaba arkadaslar aranıza yenı katıldım.benı aranıza alırsanız cooook sevınırım benımde bu konulara cok ılgım var bırbırımıze yardımcı olalım herkese sevgıler :occasion14:

ツgöçmen_54 ツ

mrb canım hoş geldin.kendinden bahsermisin?kaç yaşında ne kadarlık evlisin?

hayal gozlum

sanada merhaba canım 20 yasındayım 4 aylık evlıyım cok guzel evlılıgım var bırde cocuk olsa daha da guzel olur adetlerım duzensız  ve hayıtı kullanmayı dusunuyorum ama arastırmadan kullanmak ıstemıyorum onun ıcın sızden yardım beklıyorum sen denedın mı hıc yazarsan sevınırım byyy

ツgöçmen_54 ツ

bende 20 yaşındayım 2.5 senelik evliyim benimde adetlerim çok düzensiz hayıt aldım ama içemedim iğrenç ötesi bir tadı var.içilcek gibi deyil yani :'(

hayal gozlum

hadı ya tek umudum o valla hormonlu ılacları kullanmaktan bıktım ya kullanıpta duzene gırse tamam oda olmuyo ama denıcem mecbur bence sende bırakma canım denemekte fayda oldugunu dusunuyorum allah sıfa versın hepımıze bıde cocukkkkkkkkkkkkk  :ehi:

yağmur8183

Kızlar o kadar da iğrenç değil bence tadı,ben hergün akşamları içiyorum...Bebek için kızlar,dayanın biraz... Çok Fazla suyun içine eklediyseniz ondan da acı olabilir,kaynamış suya bir tutam ekleyin,13-15 dakika dinlensin sonra çay gibi için.... bol şanslar...

hayal gozlum

yagmur arkadasımız sagol denıcem bakalım ınsallah duzelır canım ya

Balböceği

slm hayal gozlum bende 7 aylik evliyim bende adet duzensizligi yoktu evliligim ikinci ayinda basladi sukur gectigimz ay 34 gun sonra regl oldum 40 gune kadar cikiyordu senin problemin nedir cnm

hayal gozlum

canım benım problemım ılacsız adet goremıyorum pek nadır bu ay ılac kullanarak adet gordum ve bır hafta gecmeden tekrar adet oldum ne oldugunu anlamadım bıle suan agnucaston kullanıyorum adetlerımı duzetmek ıcın arastırma yaparken hayıt cıktı karsıma denıcem en kısa zamanda ılacım bıttıkten sonra hayırlısı bakalım

Balböceği

gecmis olsun cnmmm kendine dikkat et iyi aksamlar gorusmek uzere...  :opucuk:

hayal gozlum

:opucuk:tesekkurler canım sende dıkkat et kendıne ınsallah ıyı haberler verırız bırbırımıze byby

yağmur8183

Kızlar dert etmeyin,Rabbimin izni ile olur inşallah,Hayal Gözlüm Hayıt'ın çok iyi olduğunu duydum,bu ay başladım,kendini iki hafta sonra hissettiriyormuş..Çok iyi geleceğini düşünüyorum..... :muzz:  :muzz:  :muzz:

hayal gozlum

yagmurcum ben bekarken arastırıp kekık cayı kullandım 1 hafta boyunca sabah ogle aksam ıctım ve adet gordum tekrar kullandım kahverengı akıntılarla adet gordum ama sımdı arastırmalarıma gore kekık adet gormeye yardımcı ama bebek dusurmeye sebebıyet verıyormus ben evlılere tavsıye etmıyorum ama bekarlara kesınlıkle tavsıye edıyorum tadı guzel ıcılmıcek gıbı deıl yanı ama hayıtı denıcem allahım ne olur mınık bebıslerımızı bıze nasıp et