28 Mart , 2024, 18:47:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hayıt Tohumu Hakkında

Başlatan sibel28, 24 Ekim , 2008, 08:39:54

« önceki - sonraki »

bestecik

Alıntı yapılan: 2009 - 06 Mart , 2009, 12:19:40
vallahi canım ben de yeni duydum bu otu. nedense çok önemsedim duyunca ;D insan çare arayınca ne bulursa sarılmak istiyor:) sana yardımcı olması açısından bir site veriyorum oku bakalım sana uyacak mı? dediğim gibi bu otu yarın doktoruma soracağım. ben bebek için tedaviye yeni başlıyor sayılırım. pkoluyum ben de. yumurtalamada sorun var ve bu ot duyduğum kadarıyla hem adetleri düzenliyo doğal olarak da yumurta oluşmasını sağlıyor.

http://www.bitkisel-tedavi.com/hayit.htm

canım sana bi tavsiye de bulunayım nacizane..
banada dr un biri pko lusun dedi
ama dr değiştim
sende pko filan yok dedi
ki zaten hiç bir belirtisinide taşımıordum
adetlerim gayet düzenli,kıllanma tüylenmem yok,
kilomda normal..
senin nasıl cnm
varmı belirtin???
her pko lusun diyene inanmamak gerektiğini anladım ben canım
seninde aklında olsın
tavsiye ettiğin site içinde tşk ederim cnm
yarın dr unla görüştükten sora bizide bilgilendirirmisin canım
öpüorum :love7:
El bebek gül bebek gel bebek gel!!!!!!!!http://dw.daisypath.com/5NMip3.png

2009

sağol canım ama ben ultrosanda o kistli yumurtalık görüntümü gördüm :y25: tam olarak internette de sık sık rastladığımız o pkolu görünüm bende var maalesef... ama kadınlar arasında çok yaygınmış ve kendiliğinden bile hamile kalanlar var yani. o nedenle tam bir kısırlık söz konusu değil bir de doktorlar umutlu oluyorlar bebek için. bakalım hayırlısı benim doktorum çok endişelenme dedi bana ama daha yeni başlıyorum denemeye.
pkonun belirtileri şöyle var. düzensiz adet, ciltte yağlanma şeklinde. tüylenme ve aşırı kilo yok bende. inan buna bile sevinebiliyorum. doktor da şeker ilacı verdi işte pkolulara veriolarmış ama pkolular genelde şişman oldukları için bu hap zayıflamaya yardımcı oluyomuş. benim içim dışıma çıktı bu ilaçtan :'( yani günde 1 tanden fazla kullanamıyorum böyle olunca da tedavi sağlıklı yürümüyor. bakalım bu ay başka bir şey deneyeceğim. ayrıca şu doğumkontrol hapını kim icat ettiyse Allah razı olsun :ehi: pkolulara çok iyi geliyor :k06: bebek düşünmeyenlere tabi...

handan16

aysun canım buradan demişsin  burası dedigin yer neresi :)
benimde güzel kokan bir melegim olsun

bestecik

Alıntı yapılan: 2009 - 06 Mart , 2009, 12:59:14
sağol canım ama ben ultrosanda o kistli yumurtalık görüntümü gördüm :y25: tam olarak internette de sık sık rastladığımız o pkolu görünüm bende var maalesef... ama kadınlar arasında çok yaygınmış ve kendiliğinden bile hamile kalanlar var yani. o nedenle tam bir kısırlık söz konusu değil bir de doktorlar umutlu oluyorlar bebek için. bakalım hayırlısı benim doktorum çok endişelenme dedi bana ama daha yeni başlıyorum denemeye.
pkonun belirtileri şöyle var. düzensiz adet, ciltte yağlanma şeklinde. tüylenme ve aşırı kilo yok bende. inan buna bile sevinebiliyorum. doktor da şeker ilacı verdi işte pkolulara veriolarmış ama pkolular genelde şişman oldukları için bu hap zayıflamaya yardımcı oluyomuş. benim içim dışıma çıktı bu ilaçtan :'( yani günde 1 tanden fazla kullanamıyorum böyle olunca da tedavi sağlıklı yürümüyor. bakalım bu ay başka bir şey deneyeceğim. ayrıca şu doğumkontrol hapını kim icat ettiyse Allah razı olsun :ehi: pkolulara çok iyi geliyor :k06: bebek düşünmeyenlere tabi...

canım benim dr um bana bizim en sevdiğimiz hastalar pko lu hastalardır demişti
onların hamile kalmaları çok daha kolaydır dedi
aslında doğruda sölüor
çünkü çevremde son dönemde hamile kalan arkadaşlarımın çoğu
düzensiz adet gören ve pko lu olan insanlar
Allahtan ümit kesilmez cnm
dua et ve çalışmalara devam et..
Allah çalışanı sever  :k06:
El bebek gül bebek gel bebek gel!!!!!!!!http://dw.daisypath.com/5NMip3.png

sibel28

canım 2009 isimli arkadaş yeni konu açmış..ve kullanan arkadaşlardan paylaşım istiyordu burda zaten gerekli açıklamalar var.bende böyle dedim işte..

asiyemre

arkaşlar gögsümde fibrokistik rahatsızlık var üstelikte 11 aydır evliyim 6 aydır bebek istiyorum olmuyo doktora gittim ilaçlar kullandım bide hayıtı deneyim diyom hayıtın ilacını kullandım agnıcastıon ama kendi nasıl bilmiyom yardım edermisiniz...

..BahaR●●

ARKADAŞIM ARAMIZA HOŞGELDİN
BEN HAYIT TOHUMU KULLANIPTA HAMİLE KALANI ÇOK DUYDUM AMA KENDİM KULLANMAK NASİP OLMADI
ADETİ DÜZENLİYORMUŞ
HORMONLARI DÜZENLİYORMUŞ.......

кคг๔єlєภ ♥ ♥

bn bu ay  kullnmya bsladım ama cok acı

asiyemre

kardelencim nasıl kullanıyorsun bayadır giremedim yazamadım ne zaman başlıyorsun benim adetim bitmek üzere olurmu

кคг๔єlєภ ♥ ♥

bttıgı gun baslıyosun zaten adet olana kadra gunde ıkı kere yemekten 10 dakka once
bı bardak kaynamıs suya bı tutam at 5 dakka demle suz cok acı oldugu ıcın ıcıne tatlı kasıgı bal atarak tatlandır ve ıccccccccccc

sibel28

Ben kullandın canım.1 sene önce.hormon degerlerim yüksek çıkmıştı.ilaç kullanmadım ayıt kullandım.daha sonra bir dahaki tatlilde degerlerimin normale döndügünü gördüm.hormonları dengeliyor degerler düşükse yükseliyor,yüksekse düşüyor olması gereken dengeye getiriyor..

asiyemre

kardelencim, aysuncum teşekkür ederim tavsiyeleriniz için :opucuk:

..BahaR●●

asiyemre

baha canım öncesinde hayıt otunun meyvesinden yapılan hap kullandım evlenmeden önce adetimi falan düzenlemişti gögsüm için vermişlerdi iyi gelmişti gögsümdeki kisler için iiyi gelmişti bide direk kendini kullanayım aldım içmeye başalayım belki bebek içnde ii gelir :amin:

..BahaR●●

cnm hamile kalan çok var sen googleye hayıt tohumu kullananlar yaz yorumları oku bak....
bide çörek otu bal ve tarcın çok iyiymiş öyle diyorlar.....