28 Mart , 2024, 19:32:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hayıt Tohumu Hakkında

Başlatan sibel28, 24 Ekim , 2008, 08:39:54

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

teşekkür ederim arkadaşlar en iyisi ben ekstrasını alayım bir an evvel bebişte gelsin istiyorum....ALLAHIM isteyen herkeze aratmadan nasip et :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

GENCBEYİN

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 02 Kasım , 2010, 18:21:38
cnm pco işte yumurtlama tembelliği yumurtluyorsun ama hamile kalman gereken yumurta biçiminden çok küçük ve ufak..oda küçük olduğu içinde çatlamıyor çatlamadığı içöin kist oluyor...kist olduğu için adet geçikmesi yapıyor...ilk adetinde o kistleir atıyorsun bu süreç böyle ilerliyor...yumurtlama tembellerind edoktorlar çeşitli ilaçlar veriliyorçyumurtlama sağlanıyor ....ama onun çatlaması için farklı iğneler bitkisel kürler denemelesin...
ben aktara gittim adam bana yemin etti.bu kürü kullanan herkes ham,ile şimdi diye.ama kür varya kullanılacak gibi değil tadı okı iğrenççç...ben birdahaki ay bitkisel hapını alacam...42 gün kullanlıyormuş hapı ama çok pahalı....40 tl
canım aktarın bahsettigi kullannan herkesın hamıle kaldıgı dıye bahsettıgı o kürü  yazabılırmısın rıca etsem??
Kaderine Razı olki Rahat edesinn

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: GENCBEYİN - 11 Ocak , 2012, 21:27:09
Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 02 Kasım , 2010, 18:21:38
cnm pco işte yumurtlama tembelliği yumurtluyorsun ama hamile kalman gereken yumurta biçiminden çok küçük ve ufak..oda küçük olduğu içinde çatlamıyor çatlamadığı içöin kist oluyor...kist olduğu için adet geçikmesi yapıyor...ilk adetinde o kistleir atıyorsun bu süreç böyle ilerliyor...yumurtlama tembellerind edoktorlar çeşitli ilaçlar veriliyorçyumurtlama sağlanıyor ....ama onun çatlaması için farklı iğneler bitkisel kürler denemelesin...
ben aktara gittim adam bana yemin etti.bu kürü kullanan herkes ham,ile şimdi diye.ama kür varya kullanılacak gibi değil tadı okı iğrenççç...ben birdahaki ay bitkisel hapını alacam...42 gün kullanlıyormuş hapı ama çok pahalı....40 tl
canım aktarın bahsettigi kullannan herkesın hamıle kaldıgı dıye bahsettıgı o kürü  yazabılırmısın rıca etsem??

Evet canım yazabilirmisin.İnşallah şifa olur hepimize.yazarsan mutlu oluruz.

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

günaydın kızlar birşey soracağım sizlere klomene başlayacağım adet olunca klomenle birlikte hayıt içmemin sakıncası olur mu acaba???tedirginmide bu konuda kullanan oldumu ikisini bir arada ?

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına