Hayıt Tohumu Hakkında

Başlatan sibel28, 24 Ekim , 2008, 08:39:54

« önceki - sonraki »

servem

arkadaşlar ben tekrar başaldım hayıta ama bu sefer demledikten sonra süzüp içine bal katıp öle içiyorum başka türlü içemiyorum ya midem kalkıyo ... sizce faydasını gösterir mi yaaa ... yani aslında onu saf tüketmek daha iidir de yapamıyorum bi türlüüü

..BahaR●●

ay okadar iğrençmi bu tohum yaff bende alıp kullanıyım diyorum ama sağlığımız bide bebişimz olsunda zehirde içeriz kıslar ...biz bebiş die die kafayı bozcaz sonunda :ehi: :ehi:

handan16

bende hayit tohumunu 1 hafta önce bir kaç gün kullanmıştım daha sonra bıraktım.gecen hormon testi yaptırdım fhs 60 olmuş ve menapoz a girmek üzereyim.tekrardan hayit  içmeye başladım hatta şu an demledim  biraz sonra içeçegim arkadaşlar içelim ve deneyelim hayit içipte iyi gelen arkadaşlarda yazsın lütfenki biz daha çok içelim yani ançak biz birbirimizi ablarız sorunlarımız hemen hemen aynı. nemim normal yollarla bebegim olmuyor iki doktora gittim bana tüp bebek yapmamı söylediler yarın eşimle tüp bebek merkezlerini gezip fiyat ve durumu konuşacagız bakalım herşeyin hayırlısı çok korkuyorum denersek ve tutmazsa diye.pskolejin bozuldugunamı yoksa paranın ziyan olduguna mı yanarız bilemiyorum.mevlam herkezin gönlündekin versin sonrada benim gönlümdekini kimse evlatsız kalmasın RABBİM hepimizin dualarını kabul eder inşl.
benimde güzel kokan bir melegim olsun

servem

arkadaşlar ben tüp bebek tedavisinden sonra hormon ilaçları kullnamya başaldım dhea ve yumurta kalitesini arttırıcı bi hap daha işte ama 5-6 gündür de hayıtı kullanıyorum sabah akşam.. şimdi de bi karışım daha duydum keten tohumu karanfil çörek otu falan bunlarla macun oluşturuluyomuş.. acaba bunların hepsini bi arada kullansam kaç yapiim derken göz mü çıkartırimm yani kalite arttırmak için uğarşıyorum bunların hepsi bir araya geldi mi tamamen yok etmiyim... anne olmayı çok istiyorm ne duysam uyguluyorum ama korkuyorum da yaniii .. akıl verin yaa ... başlasam mı macuna da ya da hayıtı da bırakıp sadece ilaçları mı kullansam...

Emine

Ben hayıt suyuna başlayalı 2 gün olmuştu adetim 2 gün erken geldi.  :D Onun faydasındanmıdır bilmiyorum bak konuyu görünce aklıma geldi dün akşam içmeyi unuttum hatta bu sabah ta içmedim bi koşu gidip içeyim hemen  :k06:

handan16

kızlar birşey soracagım acaba ac veya tok karnına farkedermi ben ac karnıma içiyorum.siz nasıl içiyorsunuz

servem

bende unutmadığım müddetçe aç içiyorum ama sade içemiyorum içine 1 tatlı kaşığı bal atıp öle içebiliyorm...

gülay t.

Servemcim, seni çok iyi anlıyorum çünkü ben de bebek istiyorum. Ama fikrimi sorarsan önce ilaçlarını kullan. Çünkü ilaçların bileşimiyle, bitkilerin içeriği karışınca belki bizim tahmin edemeyeceğimiz şeyler olur. İlacın etkisini de olumsuz etkilemesin. Ya da en güzeli doktoruna bir danış eminim en güzel cevabı o verecektir. Ve unutma eğer bir bebeğin olacaksa emin ol tam anlamıyla hazır olduğunda ve koşullar da hazır olduğunda gelecektir dünyaya.

Herşeyi bildiğimizi zannediyoruz ama olayların perde arkasını bilen Yüce Rabbimiz. muhakkak ki bunda da bir hikmet var. Kimbilir belki de O'na daha çok yaklaşmamıza vesile olması için bizleri bunlarla imtihan ediyordur. Çünkü insan oğlu maallesef yalnızca sıkıntılı ve zor zamanlarında Rabbini hatırlıyor. Şu an ezan okunuyor senin için ve bu sitede olan veya olmayan herkes için dua ettim. Rabbim dualarımızı geri çevirmeyecektir emin ol ve inancını yitirme.

servem

Allah razı olsun gülaycım duaların için... verdiğin bilgiler için de çok teşekkür ediyorum haklı olduğunu da düşünüyorum cnmm...

handan16

ben onu sade içiyorum yüzümü buruştura buruştura ama onunla beraber ada çayımı papatya cayımı içiyorlardı destek olarak.

servem

handancım bizim rahatsızlığa ii gelen bi karışım da var işte macun haline getiriyosun da ben cesaret edemedim ona aynı zmandda ilaç ta kullandığım için ters teper diye korkuyorum... tarçın, çörek otu , keten tohumu ve karanfil ile bal birer kaşık atıp ezip karıştırıyomuşun her sabah aç karnına içiyomuşun işte.. istersen bi dene benim malzemeler hazır da hala kararsızım işte denemeye...

2009

arkadaşlar, bazı internet sitelerinde hayıt otu ile ilgili bilgiler okudum. kadın hastalıklarına çok iyi geliyormuş... aranızda bu otu kullanan var mı? ben duyar duymaz koştum gitim aldım biraz. yarın doktora gidince de sorucam, ilaçlarla beraber bitki tedavisini...

sibel28

burdan takip edebilirsin...

bestecik

SELAM CNM
BU OT NE İŞE YARIORMUŞ BİRAZ AÇARMISIN..
BEBEK DÜŞÜNEN KADINLARDA KULLANABİLİRMİ Kİ :honk:
El bebek gül bebek gel bebek gel!!!!!!!!http://dw.daisypath.com/5NMip3.png

2009

vallahi canım ben de yeni duydum bu otu. nedense çok önemsedim duyunca ;D insan çare arayınca ne bulursa sarılmak istiyor:) sana yardımcı olması açısından bir site veriyorum oku bakalım sana uyacak mı? dediğim gibi bu otu yarın doktoruma soracağım. ben bebek için tedaviye yeni başlıyor sayılırım. pkoluyum ben de. yumurtalamada sorun var ve bu ot duyduğum kadarıyla hem adetleri düzenliyo doğal olarak da yumurta oluşmasını sağlıyor.

http://www.bitkisel-tedavi.com/hayit.htm