28 Mart , 2024, 15:46:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İKİCİ EL oglumun kıyafet ve esyası

Başlatan joulse, 23 Ekim , 2008, 23:02:43

« önceki - sonraki »

joulse

merhaba ben oglumun artık kulanmadıgı kıyafetleri ve esyalarını satıyorum.evde yerım olmadıgı ıcın el cıkarıyorum.ilgilenenler msj atsın lutfen

motherderya

canım oğlun kaç yaşında kaç yaşa uygun kıyafetler var elinde ?

aybige2

slm ilanı yeni gördüm benim oğlum 6 aylık elinde neler var görmek isterdim.

aylatigli

SEVGİLİ  GELECEK  DÜŞÜNÜRLERİ;
BEBEĞİNİZİN/ÇOCUĞUNUZUN  VE   SİZİN SEVEREK KULLANDIĞINIZ  AMA  ARTIK İŞİNİZE  YARAMAYAN  BÜTÜN İKİNCİ EL ÜRÜNLERİNİZİ   SATIN ALIYORUZ VEYA SİZİN ADINIZA  NAKİT  BAĞIŞ YAPIYORUZ.
(www.bebektobebek.com  şimdi yayında)

Biz de anneyiz! 
Bir ikiz annesi,  hamilelilik döneminde  evinde  dinlenirken   önce  fikir doğdu birkaç ay sonrada ikiz bebekleri...
Bu proje annemizi o kadar heyecanlandırdı ki  bebekleri 20 günlük iken  koşarak  projenin başına geçti.
Düşündük ki;  NEDEN:
Bebeklerimizin /çocuklarımızın/kendimizin  kullandığı  ürünleri satarak  aile bütçemize katkıda bulunmayalım?
Bebeklerimiz adına  HİÇ PARA HARCAMADAN  diğer muhtaç bebeklere / çocuklara nakit yardım yapmayalım?
Ülke ekonomisine  yarar sağlamayalım?
Yalnızca bir kaç  kez kullanılmış ürünleri yeniden değerlendirerek  doğaya katkıda bulunmayalım?
Ve tüm bunları yaparken çocuklarımıza  örnek olmayalım?...
Böylece bebektobebek ve dolaptandolaba  kuruldu.
Bebektobebek ve dolaptandolaba ( yakında hizmetinizde olacak) , kullanılmış   veya  seri sonu ürünleri satın alarak yine bu siteler  üzerinden  ekonomik alışverişin değerini bilenler ile buluşturuyor.
Dilerseniz ürünlerinizi  bize  satıp  nakit  ücretini 1 hafta içinde banka hesabınızda görebilir  dilerseniz aşağıdaki 6 kurumdan bir tanesine bağış yapabilir belki bir engelli bebeğe bacaklarını geri verebilir veya lösemili bir çocuğun iyileşmesine katkıda bulunabilirsiniz. Yaptığınız  bağışların makbuzları  DİREK bağı yaptığınız kurum tarafından  adresinize postalanacaktır.    Her  ay  yapılan bağışlar ( dileyenlerin ismi gizli kalarak)  yine bu  site üzerinden  duyurulacaktır.
Önce  sevgimizi  bu projeye koyduk  şimdi de eşyalarımızı...
Bağış yapılabilecek kurumlar:
Açev ( Anne Çocuk Eğitim Vakfı) ,Lösev  (Lösemili Çocuklar vakfı ),Özürlüler vakfı (Özürlü çocukların ameliyatları için) ,Tap ( Aile Planlaması ve Sağlığı vakfı), Toçev ( Okuma istekli Çocuk Eğitim Vakfı) , Koruncuk (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı)

LÜTFEN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKUYUNUZ.   

ÖNEMLİ NOTLAR : TÜM ETİKETİ ÜSTÜNDE  ÜRÜNLERİNİZ VEYA ÖZEL MARKALAR ( Burbery's, Armani v.b.gibi ÜRÜNLERİNİZ  İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.
Teslimat :  İstanbul içi  ELDEN teslim  alınabilecektir veya kargoya teslim edebilirsiniz.  ( Kargo ücreti bize ait olacaktır)
-Kargo ile gönderimlerde bölgenizdeki  FİLLO Kargo ile  irtibata geçip tüm ürünlerinizi kargoya verebilirsiniz. Önceden bizi aramanıza  gerek yoktur.
-Ürünlerde çıkmayan lekeler,   yırtıklar olmamalıdır.   Yırtık, lekeli (çıkmayan) bozuk ürünler satın alınamayacaktır.  Bu ürünleri lütfen göndermeyiniz.  Bu tip ürünler  gönderene iade edilecek olup  iade durumunda kargo ücreti  size ait olacaktır.
-Beşik park yatak v.b. gibi ürünler  DEMONTE  şekilde  gönderilmelidir.  ( veya elden aldırılacaktır)
-Listede  bulunmayan  ürünler  için veya  ürününüzün   daha özel olduğunu  düşündüğünüz  durumlarda lütfen bize geri mesaj atınız. Özel  fiyatlandırmalar yapılabilmektedir. (Armani, Vakko v.b. gibi markalar)
-Ödemeler: Ürünlerin  elden  tarafımızdan teslim alınmışsa elden  nakden yapılacaktır. Kargo ile gönderilmesi durumunda ise banka  hesabınıza  takip eden Perşembe  günü  yapılacaktır.  Elinize geçen tüm ürünleri herhangi ön işleme gerek  kalmadan  DİREK kargo ile gönderebilirsiniz veya bizi arayıp adresinizden bir personelimizin  almasını talep edebilirsiniz.
KARGONUN İÇİNE;
- Adınız ve Soyadınız,
- ödeme talep ediyorsanız banka hesap  numaranızı ,
-bağış yapacaksanız  bağış yapmak istediğiniz  kurumun adını
iliştirmeyi unutmayınız.

Teslimat adresi :  Akademi Bilişim Limitet Şirketi
Barbaros bulvarı özgür apt. 55 /4 34353 Beşiktaş
Tüm sorularınız için arayabilirsiniz  :  İletişim :   Deniz Güneş
Tel : 0212. 236 11 81 # 127
FİYATLAR /  ÜRÜNLER

Ürün      NET alış fiyatı /TL / % 10 vergi düşülerek yatırılır   Marka
KADIN GİYİM      
Tüm altlar (pijama, iç çamaşırı dahil değildir)    2 TL    NOT: ÖZEL markalılar için  yazabilirsiniz  (Armani v.s.)
Üstler (ceket v.s.)   2 TL    
T-shirt /bluz    1 TL    
Elbise    3 TL    
Kemer    1 TL    
Ayakkabı    2 TL    
Palto – pardösü    3 TL    
Erkek  Giyim       
Tüm altlar (pijama, iç çamaşırı dahil değildir)    2 TL    
Üstler (ceket v.s.)   2 TL    
T-shirt    1 TL    
Kravat    1 TL    
Kemer    1 TL    
Ayakkabı    2 TL    
Takım elbise    7 TL    

Ürün      NET alış fiyatı /TL / % 10 vergi düşülerek yatırılır   Marka
BEBEK       
Banyo ekipman (sünger / yıkama  v.s.  )    1 TL    
Banyo termometresi   2 TL    
Alt değiştirme minderi    2 TL    
Fırça tarak seti    1 TL    
Havlu veya bornoz    2 TL    
Oyuncaklar (küçük boy)    1 TL    
Oyuncaklar (büyük boy)
   5 TL     
Özel oyuncaklar  (ilk arabam v.s. gibi )    Lütfen özel fiyatlandırma  için arayınız veya  fotoğrafını gönderiniz.    
Biberon / tabak  / emzik(paketinde) / delici v.s.    1 TL    
Biberon ısıtıcı     5 TL    
Mama sandalyesi    5 TL    Markalılar için bize yazınız
Bebek telsizi    5 TL    
Park yatak /oyun parkı    15 TL    
Yürüteç    5 TL    
Dönence    10 TL    Markalılar için bize yazınız
Sterilizatör / multi roboTLar    10 TL    Markalılar için bize yazınız
Bebek arabası ( tek )    30 TL    Markalılar için bize yazınız
Bebek arabası ( ikiz )    40 TL    Markalılar için bize yazınız
Ev içi bebek salıncak    10 TL    
Oto Koltuk (isofixli)    40 TL    Markalılar için bize yazınız
Oto koltuk    20 TL    Markalılar için bize yazınız
Sırtta / kucakta  taşıma    10 TL    
Karyola /beşik    30 TL    
Ev içi sallanır ana kucağı    10 TL    
BEBEK GİYİM       
Tüm  iç giyim  altlar (eşofman v.s. )    1 TL    
Tüm  dış giyim alt (pantolon /etek v.s.)    2 TL    
Tüm iç giyim üst (Body , t-shirt v.s. )    1 TL    
Tüm dış giyim üst- (astronot, mont, sweat shirt v.s.)    4 TL    
Tüm tek parçalar (tulum elbise)    2 TL    

Tüm ayakkabılar    2 TL    
BEBEK ODASI TEKSTİL       
Nevresim takımı    5 TL    
Perde    3 TL    
Halı    5 TL    
Battaniye    2 TL    
HAMİLE / Anne       
Alt  giyim / Üst giyim    3 TL    
Elbise / jile    4 TL    
Süt pompası    15 TL      
Anne karnında bebek dinleme    5 TL    
CD/Kitap    1 TL    

blacknight82

Alıntı yapılan: joulse - 23 Ekim , 2008, 23:02:43
merhaba ben oglumun artık kulanmadıgı kıyafetleri ve esyalarını satıyorum.evde yerım olmadıgı ıcın el cıkarıyorum.ilgilenenler msj atsın lutfen
kaç yaş kıyafetler var elinde bizimki 8 aylık