16 Nisan , 2024, 21:21:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

spor yapan var mı????

Başlatan elen, 02 Mart , 2009, 16:27:46

« önceki - sonraki »

elen

bebeğim 1 aylık ve spor yapmak istiyorum fakat sporun sütü acıttığını okumuştum aranızda hem emzirip hem spor yapan varmı?bir problem olurmu? teşekkürler.

mavili

sporun sütü acılaştırdıgını da ilk kez duydum sıcakta ekşidigini duymuştumda hatta yazın gögüslerinizi soguk suya tutun derlerdi

ama sanmıyorum canım ya öyle koştur koştur saatlerce yapmayacaksın sanırım sporu mecburen az yapacaksındır zaman kısıtlaması yüzünden 20 dakikalık yarım saatlik sporda acıtmaz sanırım eger varsa öyle bişey tabi  :dontknow:

elen

sevgili mavili teşekkürler.ben de bir sitede okumuştum vücut spor sırasında toksin attığı için sütü acıtırmış 2 saat falan emzirmemk gerekirmiş.ne biliyim ben de ona takıldım da.sevgiler

mavili

toksini atar ama terle idrarla süte de geçermi bilmiyorum üstelik spor yapmasanda gün içinde zaten atıyor vücut bunu bir şekilde . laktik asit birikir canım kaslarda o da uzun süreli sporlardan sonra süte geçip geçmedigini bilmiyorum ama
yinede ben hala sakıncası olmadıgını düşünüyorum
çünkü laktik asit çok kısa süreli sporlarda oluşmaz dedigim gibi uzun süren ssati aşan sporlarda olur
yardımcı olabilmek adına yazdım yinede sen bilirsin canım