Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Mayıs , 2015, 12:32:29
ben hala zayıflayamadım.  daha doğrusu  sıkılaşma olmadı.  doğum kilosunu ilk altı ayda verdim. 57 kiloyum ama kendimi kilolu hissediyorum :(  spor yapmaya maalesef fırsat bulamıyorum

ben de bir ay önce kilomdan şikayetçiymişim. meğerse benim göbek zannettiğim şey kistmiş. ameliyatla iki kiloya yakın  parça  alındı. ameliyattan sonra direk 2 kg gitti.   henüz tam ameliyat şişlikleri geçmedi halde bir beden küçüldüm. diyetsiz, sporsuz ama acılı ve ağrılı bir zayıflama oldu  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Haziran , 2015, 12:52:33
ben hala zayıflayamadım.  daha doğrusu  sıkılaşma olmadı.  doğum kilosunu ilk altı ayda verdim. 57 kiloyum ama kendimi kilolu hissediyorum :(  spor yapmaya maalesef fırsat bulamıyorum

ben de bir ay önce kilomdan şikayetçiymişim. meğerse benim göbek zannettiğim şey kistmiş. ameliyatla iki kiloya yakın  parça  alındı. ameliyattan sonra direk 2 kg gitti.   henüz tam ameliyat şişlikleri geçmedi halde bir beden küçüldüm. diyetsiz, sporsuz ama acılı ve ağrılı bir zayıflama oldu  :ehi: :ehi: :ehi:
Canım geçmiş olsun inşallah çabucak atlatirsin..

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Balböceği

Bende sıkılaşma için gün bekliyorum biraz fırsat bulmaca falan

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Haziran , 2015, 00:49:06
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Haziran , 2015, 12:52:33

Canım geçmiş olsun inşallah çabucak atlatirsin..

sağol canım. şükür iyileştim

Betül Dilbaz

HAMİLELİK KİLOLARI EN ZOR VERİLEN KİLOLARMIŞ ONU ÖĞRENDİM :'( 3 SENE OLUCAK HALA FAZLAM VAR :-ooo :-ooo
✌️✌️✌️✌️✌️

Emine

Merhaba, benim de göbek kısmı kalmıştı. İndirim kuponu veren sitelerinden zayıflama aletleri kullanılan güzellik merkezlerine gitmiştim uygun fiyata denk geldikçe. Karın bölgene bir jel sürüp radyo frekansıyla titreştirerek eritiyormuş sözde. Böyle kemer gibi birşey bağlayıp titreten alet aldım  :ehi:  Çoğu bence işe yaramadı denebilir. Aldığım aletlerden biri işe yaradı o da kendi gücünle çalışıyor karın bölgesini çalıştıran bir mekik aleti. Bol spor yapıp su içeceksin başka bir mucize çözüm yok.  :icon_thumright: