Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

nagihan

burcucum o jenifer lopez cuma akşamı ne yaptırdı bana biliyon mu. küçük gümüşlüğümün kocaman olan kapak camını kırdım. o jenıfır lopez popom sağolsun  :(

burcu-emir

:toothy10:  :toothy10:  :ehi:

buna halk dilinde k... dağ deviren derler  :laughing7: bende mutfaktaki masaya çarpmıştım,üstündekiler devrildi,3.dünya savaşı çıkmış gibi bi manzaraydı.kocam bana bu lakabı taktı  :k06:

nagihan

senin şu emziren annelere uygun diyetini bekliyorummmm

burcu-emir

mail olarak yolladım canımcım listeyi.öptüm

nagihan

nagihan

kızlar kilolar ne alemde. razyi biliyoruz bir kilo almış da bunu nasıl becermiş anlamadım valla. almiş o kadar çok annesini sömürürken annesi kilo alabilmiş. tatlılardan uzak dur benim canım şekoşum.  :director:
ben dün sabah kahvaltıdan sonra tartıldım 100gr cık daha gitmiş. pazartesiyi bekliyorum. sabah kalkar kalmaz aç karnına ve wcden sonra tartılıcam.  :-[

sibell&gökhan

nagihan

diğer forumda bir çay duydum onu denicem ama taze zencefil lazım.

sibell&gökhan

aktarlarda bulabilirsin canım.kolay gelsin sana hem o kadar kafaya takma ya daha doğum yapalı nekadar olduki
hemde sezeryanla yaptın.......

ღ°cerenay.♥.

26 Mayıs , 2007, 19:23:09 #40 Son düzenlenme: 26 Mayıs , 2007, 19:26:35 cerenay
nagişcim bende 1 kilo daha verdim son günlerde ama gram gram tartılmıyorum valla :D
sezeryanla 10 ay önce doğum yapan bi tanıdığımı gördüm , 22 kilo almış ve şu an incecik maşallah.
koşturmacadan zayıfladım diyor, öğretmen kendisi...

nagihan

iyide ben sadece evdeyim. evde ne kadar oşturabilirsin ki. ancak ev işi ve de nazla koşturmaca.

burcu-emir

nagiş başladın mı rejime...çok zorlayan bişey değil.ama ben maalesef yapamıyorum  :y25: ama tatlıdan uzak duruyorum.kompostoları da şekersiz yapıyorum (süt olsun diye) eh inanıyorum kilo vericem :basardim: aslıhana katılıyorum,1 seneden önce toparlanmak pek mümkün değil,bende 22 kilo almıştım eski kiloma geri dönücem azimliyim....hem unutma biz sezeryanlıyız,normal doğum yapanlardan biraz daha dezavantajlıyız bitanem
ama mutlaka korse tak,çok farydasını gördüm

adalet

kislar ne rejimi ben tam tersine yiyorum sutum olsun diye vallah gece bile yiyorum zor veririm ben bu kilolari :BangHead:

burcu-emir

adalet canım ya,sütün az mı.ısırgan çayı içtin mi?bayağı bi etkisi var ben içiyorum tadı felaket ama çok faydalı...bol bol su iç bitanem